Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומר החוק לגבי זה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומהצד השני של המטבע. אמרתי בראיון עבודה שאני עובד נאמן ומסור בעל מוסר עבודה גבוה עד כדי כך שכל עוד אני לא על אלונקה אני אגיע לעבודה. מאז אני נשאר נאמן למילה שלי. חוץ מפעם אחת ששברתי את היד ונעדרתי 3 חודשים לא הפסדתי יום עבודה אחד. אפילו שעקרו לי את השן ביום חמישי ב 8 בערב הופעתי לעבודה ב 6 בבוקר למחרת. 
אני שמח לומר שהבוס מעריך את זה, נתן לי כבר כמה העלאות שכר, כאשר עובדים ותיקים ממני נשארו על שכר שעתי נמוך משלי, בונוסים כספיים והוא רואה בי עובד שכדאי להשקיע בו. למרות שאצלנו מקום העבודה משלם 100 אחוז מיום המחלה הראשון מעולם לא התפטתי לקחת חופש מחלה כאשר חברים לעבודה לוקחים ימי מחלה על ימין ועל שמאל. התגמול בשכר כמובן הוא בהתאם.
אשרי העובד שמצא מקום עבודה שמעריך אותו והוא מעריך את מקום העבודה בחזרה.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex
  • אהבתי 3

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסכים עם כל מילה.

אני בשנתיים וחצי+ לא לקחתי יום מחלה אחד, גם לא כשהייתי עם קורונה (עבדתי מהבית כמובן).

עריכה אחרונה על ידי phpclub
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעסיק אני חושב שזה מוגזם.

אל תתחלה אבל אם אתה מרגיש לא טוב שב יום בבית. לא יקרה כלום ורק תחזור לכשירות מלאה יותר מהר בלי להדביק אף אחד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Cerebral Cortex כתב:

מעולם לא התפטתי לקחת חופש מחלה

לפני 36 דקות, phpclub כתב:

אני בשנתיים וחצי+ לא לקחתי יום מחלה אחד, גם לא כשהייתי עם קורונה (עבדתי מהבית כמובן).

זוג משפטים ששי ג'ינפינג היה מבסוט מהם

גילוי נאות: אני לוקח ממש ממש, אבל ממש מעט ימי מחלה(אני מקבל 100 אחוז מהיום הראשון), אבל זה עניין של גישה.

אם אני חולה, אני בבית, פשוט למזלי אני לא מרבה לחלות

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, aviaviavi כתב:

גילוי נאות: אני לוקח ממש ממש, אבל ממש מעט ימי מחלה(אני מקבל 100 אחוז מהיום הראשון), אבל זה עניין של גישה.

לפני 52 דקות, aviaviavi כתב:

נשמה טהורה של ברבור שחור, ההבדל בין ישראל לבין סין הוא שכאן לא מעבידים אנשים בכפייה ובטח שלא בעבור דולר עלוב. אל תשווה את התנאים בישראל לתנאי העבודה של סין. זה דבר ראשון.
דבר שני, אני מגיע לעבודה יום יום עם חיוך וגם מסיים אותה באותו אופן (חוץ מימים מסויימים). אני נהנה בעבודה שלי, אני חושב שהשכר שלי הוא הוגן וראוי, אני לוקח את מקום העבודה כאילו הוא של אבא שלי ולכן גם היחס אליי בהתאם. בתור מעסיק לשעבר אני מבין שלכל מטבע יש שני צדדים. למעסיק יש יעדים ומטרות והעובד צריך למלא אותם בעבור השכר שהוא מקבל. ברגע שיש מצב של הרמוניה בין מעסיק שמעריך את העובד ומשלם לו לפי היחס שלו לעבודה וההספק או הפריון שלו בעבודה לבין עובד שממלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר אין כאן מה להשוות לסינים ששם מנצלים עובדים עד העצם בעבור פרוטות.
לא סתם אומרים "“תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך.”

• אהבתי 3

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה, תקרא פה

https://www.kolzchut.org.il/he/דמי_מחלה

אחר כך תחליט מה אתה עושה. 

הכל כתוב בצורה ברורה, רהוטה ומסודרת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

עדכון עשו לי שיחת נזיפה טענו שאני שקרתי ולקחתי סתם אישור מחלה בשביל לעשות דווקא ולא רוצים לשלם לי על זה. 

מי הם שישללו ממך דמי מחלה כשיש לך אישור רפואי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Liquidator כתב:

הטענה היא שעשיתי בכוונה בשביל לדפוק אותו כביכול. 

מסתבר שהבנת מראש עם מי יש לך עסק.

לאויבים שלי לא הייתי מאחל בוס כזה, בטח עסק משפחתי או קטן שבקושי שורד ומוציא את זה על העובדים. תנחומיי

בכל אופן, הצדק עימך, השאלה אם אפשרי להילחם בזה בקלות, למרות החוק שכתוב בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, המעסיק הזה מחפש אותך. תתחיל לחשוב האם אתה מעדיף התפטרות או פיטורין, כי זה יבוא. עדיף שאתה תחליט מה המסלול העדיף לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Liquidator כתב:

הטענה היא שעשיתי בכוונה בשביל לדפוק אותו כביכול. 

ובוא נניח שבאמת ניסחת לדפוק אותו. עדיין ניתלת פרצה והוא חייב לשלם.

אם הייתי חושב ככה על עובד שלי הייתי משלם לו, מזמן אותו לשימוע ומסיים את עבודתו בלי קשר אם לקח ימי מחלה או לא לקח ימי מחלה. ברגע שיש אישור אני חייב לשלם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעסיק אכן חרא, אבל עדיין היית צריך לענות לטלפון לפחות פעם אחת.

לא רואה איך עזר לך שסיננת. נהפוך הוא, סתם אוששת את תיאוריות הקונספירציה שלו והכנסת אותו לאמוק.

היית צריך לענות ולומר שאתה חולה ולא מגיע. בלי משחקים ילדותיים.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חבר באיזה ארגו עובדים? בשביל זה יש לשכות ייעוץ של ההסתדרות ודומותיה.

מעבר לכך, תחשוב איך אתה מתנהל בחוכמה בכל סצינריו אפשרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...