Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומר החוק לגבי זה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פות"ש, אפשר לשאול בן כמה אתה ובמה אתה עובד?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

@m3x7r3m3 כשמישהו עם סימפטומים אין בעיה. בדרך כלל מגיעה לו חופשת מחלה. הבעיה היא עם כל מיני אנשים שסתם בא להם לקחת יום חופש מחשבון ימי המחלה. בדיוק כמו החייל שמגיע במוצש לקצין העיר (או מה שהחליף אותו - כל מיני מרפאות עם רופאים ערבים שבכלל לא מכירים את המערכת כי לא שירתו בה) כדי להאריך את חופשת השבת יום או יומיים.

טוב אני לא כל כך מכיר את זה.

בצבא קיבלתי לאורך 3 וקצת שנים פחות משבועיים של ג' ויום ד' בודד.

בעבודה אצלנו יום או יומיים (ברצף) של מחלה לא צריך בכלל אישור מחלה וגם יש תשלום 100% מהיום הראשון.

לגבי ביקורופא - הדבר היחיד שהם יודעים לעשות זה לתת ג', אגב להבנתי שינוי חדש - יום ג' אחד תופס לאותו יום וליום למחרת.

לפני 11 שעות, aviaviavi כתב:

אם עוברת שנה מהביקור האחרון שלך במרפאה זה לא אפשרי, וזה מעצבן.

עד שאתה לא מרגיש טוב, משהו ידוע, קצת חולשה, התקררות שכזאת. אתה חייב להוציא את עצמך מהבית וללכת למרפאה, לחכות בתור, אולי לחטוף עוד משהו על הדרך.. וכל זה בשביל ימי מחלה מסכנים.

ניסתי לעשות קומבינה עם תור וירטואלי - לא עבד :) 

טוב זה הגיוני, זו אמורה להיות פנייה לרופא שלך, אם לא היית שנה אצל אף רופא, אז הרופא הוא כבר לא רופא שלך...

אצלנו בדיוק בגלל התקררויות וכאלה, דרוש אישור מחלה רק ל-3 ימים רצופים ומעלה, מתחת לזה לא צריך שום אישור - באופן רשמי החברה אומרת "שב בבית ותחלים".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר בסיסי - אולי המנהל רוצה לשאול לשלומו? משהו בסיסי בקשר בין אנשים שעובדים יחד.

@m3x7r3m3מה שאתה מתטר קרוי "ימי הצהרה", די מקובל אבל הכללים שונים במקומות עבודה שונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא - לא ימי הצהרה. ימי מחלה.

גם הדיווח ב"חילן" הוא ימי מחלה - גם ליום-יומיים רצופים, וגם ליותר מזה (כלומר גם מה שדורש וגם מה שלא דורש אישור מחלה).

גם בד"כ ימי הצהרה נספרים בנפרד, אצלנו אין ימי הצהרה, ואם אתה מדווח מחלה יום אחד זה יורד מהמכסה של הימי מחלה.

גם אמרו את זה במפורש לפני כמה שנים כשהכניסו את החידוש הזה - זה ימי מחלה לכל דבר.

רק שאם זה משהו קטן שעובר בתוך יום-יומיים - החברה לא רוצה שתיטרטר לרופא (זה עוד היה טרום הרפואה ההיברידית וכו') בשביל אישור.

ומצד שני אם זה לא עובר בתוך יום-יומיים - החברה כן רוצה שתגיע לרופא, כדי שבכל זאת יבדקו אותך

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימי ההצהרה יורדים מבנק ימי המחלה. ההבדל הוא שבימי הצהרה העובד מצהיר על מחלתו בלי צטאלע מהרופא.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלינו זה כך עד יומיים לא צריך אישור מחלה פשוט מדווחים וזה יורד ממכסת ימי המחלה.
מעבר לכך מצריך אישור רופא

בסך הכל זה גם הגיוני (לפחות בהייטקס) אנחנו נמדדים לפי תפוקה ב99% מהמקרים את תכולת העבודה של  היום-יומיים מחלה האלו העובדים משלים בהמשך החודש...
מודדים תפוקה ולא שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

ימי ההצהרה יורדים מבנק ימי המחלה. ההבדל הוא שבימי הצהרה העובד מצהיר על מחלתו בלי צטאלע מהרופא.

אצל אשתי בצבא הקבע לא, ולדעתי גם אצל חמותי במשרד החינוך לא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, ניקו פ. כתב:

ואני מציע לך לשמור את השיחות איתו, וההתכתבויות. 

למקרה שיפטרו אותך בקרוב על כך שלקחת ימי מחלה. זו עשויה להיות עילה לתביעה. 

אני צריך לרדוף אחרי המעסיק בכדי שישלם לי על הימי מחלה כי מנהל העבודה לא שלח את האישור ובינתיים כביכול אני "נעדר" מהעבודה ללא סיבה מוצדקת כביכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, גם זה תלוי נהלים.

במקום העבודה שלי ימים בהם אני לא דופק שעון או שוכח לדווח כניסה או יציאה מדווחים בשוטף כימי העדרות, כמו, כמובן, ימים בהם אני נעדר. ב-1 בחודש המזכירה אוספת את כל האישורים, מעדכנת שעות נוכחות חסרות, חופשות וכו', כך שדיווח הנוכחות החודשי יוצא בסוף תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, laviil כתב:

סלח לי מר PHP, הייתה לי מנהלת שאתה מכיר אישית. למשך 3 ימים החום שלי לא ירד מ38.5 למעט קרח,  וכדורים מסוגים שונים. אתה יודע כמה טלפונים קיבלתי?

בשלב מסויים איבדתי את הקול, אשתי ענתה במקומי, המנהלת התעקשה לדבר איתי.

אז יש סיבות לפעמים לא לענות.

אבל ענית פעם אחת נכון? 

יש הבדל בין להיות בנאדם ולהבין שהבוס חרא כמו במקרה שלך, ואגב גם אני עברתי את זה

לבין לא לענות בכלל ולהיות חרא בעצמך. 

יש נימוס בסיסי. 

דרכו עליך? חפש עבודה אחרת. 

אתה מתעלם? יפטרו אותך בהזדמנות הראשונה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אצל אשתי בצבא הקבע לא, ולדעתי גם אצל חמותי במשרד החינוך לא.

גם אני מכיר שיש בנק ימי מחלה, ובנוסף יש שני ימי הצהרה בשנה (שידועים גם כיום מחלה ללא אישור).

• רעיון טוב! 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מקומות עם עד 6 ימי הצהרה בשנה, וגם מקומות בהם הם הולכים בזוגות, כלומר אפשר לקחת פעמיים בשנה או בודד או זוג, כך שתמיד לוקחים אותם הזוגות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...