Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומר החוק לגבי זה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Ooga כתב:

מה הבעיה לענות לשיחה, בחיאת?

הסינון כנראה מחזק לו את המחשבה שאתה סתם רצית חופש, בלי קשר לאם הוא צודק או טועה.

ממש לא,  אני באמת לא מרגיש טוב. 

אני מכיר את הבוס ויודע שהוא ינסה לשכנע לבוא למרות שאני לא מרגיש טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Just now, Liquidator כתב:

ממש לא,  אני באמת לא מרגיש טוב. 

אני מכיר את הבוס ויודע שהוא ינסה לשכנע לבוא למרות שאני לא מרגיש טוב. 

זה לא משנה אם אתה יושב בחוף הים או שאתה עם חום 40 בבית, מה שמשנה זה מה הוא חושב כשאתה לא עונה לו לטלפון, ואתה די מבין מה..

יבקש לחזור - תסביר לו את המצב. כרגע הכל בגדר ספקולציות ודרך הפעולה שלך ממש לא מיטיבה איתך מולו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3 כשמישהו עם סימפטומים אין בעיה. בדרך כלל מגיעה לו חופשת מחלה. הבעיה היא עם כל מיני אנשים שסתם בא להם לקחת יום חופש מחשבון ימי המחלה. בדיוק כמו החייל שמגיע במוצש לקצין העיר (או מה שהחליף אותו - כל מיני מרפאות עם רופאים ערבים שבכלל לא מכירים את המערכת כי לא שירתו בה) כדי להאריך את חופשת השבת יום או יומיים.

ב"דור א'" היה לזה פתרון מצויין - על כל שנה בה לקחת פחות ממספר מסויים של ימי מחלה (בודדים) קיבלת בפרישה "פדיון ימי מחלה", שבמשך 35 שנות עבודה יכולים להצטבר לסכומים נאים מאוד. היום זה לא קיים, אז מה אכפת לעובד לשרוף את ימי המחלה על ריק?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Ooga כתב:

מה הבעיה לענות לשיחה, בחיאת?

הסינון כנראה מחזק לו את המחשבה שאתה סתם רצית חופש, בלי קשר לאם הוא צודק או טועה.

אל תפריע ל"הגיון הפשוט" של הבחור עם ההיגיון העקום שלך.

זה שהוא מסנן את השיחות מחזק אצל המנהל את התחושה שהבחור קשה להשגה ולכן כנראה מאוד מבוקש בשוק העבודה ועליו להעלות לו את המשכורת באופן בהול, שמא יחטף.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

זה עדיין לא מבטל את זה שאסור לעבוד כשאתה חולה

לך מותר לעשות מה שאתה רוצה אבל אם נתת לי אישור מחלה אני לא אתן לך להיכנס לעבודה.

אם חו"ח קורה לך משהו הבחטוח יגיד לי שידעתי שאתה לא כשיר לעבוד ובכל זאת העסקתי אותך.

שים לב שאישור מחלה הוא לא איזור שאתה חולה אלא שאתה לא כשיר לעבוד 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

וואלה?  אתה בטוח?  חידשת לי. 

אל תעבוד! זה לא שהמעסיק פתאום ישלם לך אם תעשה תאונה בעבודה רק בגלל שאין לך ביטוח לאומי..

לפני כשעה, Liquidator כתב:

זאת אומרת שאסור לבוס לנסות לשכנע? 

יכול לשכנע אבל אתה לא יכול לעשות את זה לעצמך. אתה צריך קצת היגיון. מה תעשה ברגע שתהיה תאונה? המעסיק לא נשמע לי אחד שישלם לך על הימים מבלי צעקות וכדומה...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

אל תעבוד! זה לא שהמעסיק פתאום ישלם לך אם תעשה תאונה בעבודה רק בגלל שאין לך ביטוח לאומי..

יכול לשכנע אבל אתה לא יכול לעשות את זה לעצמך. אתה צריך קצת היגיון. מה תעשה ברגע שתהיה תאונה? המעסיק לא נשמע לי אחד שישלם לך על הימים מבלי צעקות וכדומה...

אז קרה לי שהייתי חולה מזמן אבל והאחראי לא שלח למעסיק את האישור מחלה ורשם חופש במקום נאלצתי לפנות אני בעצמי למעסיק עם האישור מחלה על מנת שיתקן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אפילו התקדמנו עוד קצת מאז, לפחות במאוחדת אתה יכול לשלוח פנייה כתובה לרופא שלך עם בקשה לאישור מחלה, כולל מתאריך עד תאריך וסיבה

image.thumb.png.380ed5c62a9e79744e1c485aa5b83123.png

אם עוברת שנה מהביקור האחרון שלך במרפאה זה לא אפשרי, וזה מעצבן.

עד שאתה לא מרגיש טוב, משהו ידוע, קצת חולשה, התקררות שכזאת. אתה חייב להוציא את עצמך מהבית וללכת למרפאה, לחכות בתור, אולי לחטוף עוד משהו על הדרך.. וכל זה בשביל ימי מחלה מסכנים.

ניסתי לעשות קומבינה עם תור וירטואלי - לא עבד :) 

ולעניין הפוסט, הנרטיב השתנה מהותית כשאמרת שאפילו לא טרחת לענות לו פעם אחת.

אם תענה - תדע מה הוא רוצה ממך. רוצה שתחזור? תגיד שאתה לא יוצא מהבית ואם כן,שיסדר לך עמדה מיוחדת עם אופציה לשינה, אה וגם שיפנה לביטוח שיעשו לך ביטוח מיוחד שיכסה אותך לתקופת המחלה.

אבל קודם כל תענה, אתה חושד בו ובמקביל מתנהג חשוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור למכבי.

אתה קובע תור טלפוני ואז מנםיקים לך אישור.

אבל מה שעצוב זה שכשחולים מעניין האישור ולא הרופא 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעצוב הוא שהוא לא עונה לבוס - כלומר לא שם עליו.....

וכרגיל בפורום קופצים ומאשימים את הבוס שהוא חרא ושיחליף עבודה, לא מסתכלים על העובד שמתנהג (אם להתבטא עדין) בדיוק איך שמאשימים את הבוס.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי מר PHP, הייתה לי מנהלת שאתה מכיר אישית. למשך 3 ימים החום שלי לא ירד מ38.5 למעט קרח,  וכדורים מסוגים שונים. אתה יודע כמה טלפונים קיבלתי?

בשלב מסויים איבדתי את הקול, אשתי ענתה במקומי, המנהלת התעקשה לדבר איתי.

אז יש סיבות לפעמים לא לענות.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, laviil כתב:

סלח לי מר PHP, הייתה לי מנהלת שאתה מכיר אישית. למשך 3 ימים החום שלי לא ירד מ38.5 למעט קרח,  וכדורים מסוגים שונים. אתה יודע כמה טלפונים קיבלתי?

בשלב מסויים איבדתי את הקול, אשתי ענתה במקומי, המנהלת התעקשה לדבר איתי.

אז יש סיבות לפעמים לא לענות.

מה הקשר?!

פות"ש לא ענה בכלל...

איזו מין התנהגות זו?!

עזוב עם בוס, סתם בנאדם שאתה מכיר מתקשר אליך ואתה לא עונה ולא חוזר אליו - ימחוק אותך. בצדק.

הייתי מעיף עובד כזה בהזדמנות הראשונה.

לפני 8 שעות, phpclub כתב:

מה שעצוב הוא שהוא לא עונה לבוס - כלומר לא שם עליו.....

וכרגיל בפורום קופצים ומאשימים את הבוס שהוא חרא ושיחליף עבודה, לא מסתכלים על העובד שמתנהג (אם להתבטא עדין) בדיוק איך שמאשימים את הבוס.

זה כי אתה מניח שאדם נורמטיבי ענה לפחות פעם אחת לבוס כשהוא מתקשר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, falou כתב:

פות"ש לא ענה בכלל...

איזו מין התנהגות זו?!

עזוב עם בוס, סתם בנאדם שאתה מכיר מתקשר אליך ואתה לא עונה ולא חוזר אליו - ימחוק אותך. בצדק.

הייתי מעיף עובד כזה בהזדמנות הראשונה.

לא לענות בכלל זה באמת לא לעניין כי גם כשאתה חולה יש דברים שתלויים בך ואפשר בהחלט לעזור טלפונית.

לגבי מעיף/מוחק זה כבר מאוד תלוי באדם ובתפקיד. מעובד כללי ב 35 שקל לשעה לא מצפה ליותר אבל ממהנדס מפעל כן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עובד כללי צריך לענות, כי אולי הוא שם את המפתחות של הצוללת באיזו מגירה וכולם מחפשים.

זה עניין אנושי בסיסי שאומר - אני זורק על העבודה ועליך זין.

לא מחזיק כזה בנאדם דקה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...