Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ קניית רכב סטודנט

Romzop
שימו לב! השרשור הזה בן 631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, Ido.G כתב:

כל רכב עושה בפועל פחות מאשר הצהרות היצרן. אצלי עם מנוע 1 ליטר הספארק עושה בין 14 ל 16.5, תלוי כמה עירוני משולב בנסיעות שלי.

עם מנוע 1.2 זה פחות. לא יודע בכמה, לא חושב ש 1:11.

1:20 נשמע לי כמו נתון די מופרז, נתון מיופה. אולי אם נוסעים כמעט אך ורק בבינעירוני.

החסרון המשמעותי של רכב כמו הספארק - ואני מניח שבכל הקטנות מאוד זה די דומה - הוא לא בעליות, אלא דווקא בשיוט. נכון, צריך להוריד הילוך בעליות ולנסוע בהן יחסית לאט. אבל רוב הדרך לא נמצאים בעליה. הבעיה היא שרכבים כאללו פשוט לא נוחים בנסיעות ארוכות כי המושבים יותר פשוטים, תנוחת הנהיגה פחות נוחה, יש יותר רעשים, וכן הלאה. אני חושב שבקטע הזה האלטו היא הפחות טובה מהחלופות שהעלו, למיטב הבנתי וידיעתי.

1:20 דווקא אני שומע הרבה למרות שגם לי היה מופרז ההצהרת יצרן היא סביב ה 26 ככה ש 19/20 הגיוני , ביד 2 אנשים מצהירים גם 22 בביעירוני ו20 בעיר

לפני 19 דקות, yulianx כתב:

אפשר, זה אותו רכב.

שים לב שהפיגו 108 חזקה יותר והיחידה שהגיעה עם מנוע 1.2 בשילוב תיבה ידנית.

לכן תהיה זריזה מהפנדה והאחיות.

אבל יש לה את אותה הרצועה הטבולה בשמן.

לכן הייתי מחליף כול 4 שנים או 60 אלף.

אז כרגע סיכום קצר  הלוואי למצוא ספייס סטאר במחיר נורמלי(מה הסיכוי שאתה מוכר את שלך😁) אם לא במקביל לראות

קליאו דור 4 ,  ואחריו פנדה  ושלושת האחיות התאומות בc1/אייגו/107

עריכה אחרונה על ידי Romzop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1/20 בעיר אין מצב.

פנדה עשתה לי 1/15 נטו בעיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yulianx כתב:

1/20 בעיר אין מצב.

פנדה עשתה לי 1/15 נטו בעיר.

הכוונה הייתה יותר לשלושת האחיות הספייס סטאר והאלטו שלפחות לפי השוק ובערך 10 מוכרים שהתקשרתי אליהם טענו שהם מגיעים ל20  באופן קבוע (לא מילים שלי ) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1/20 בבינעירוני אני יכול להשיג גם עם מאזדה 3 אם אני ממש רוצה.

לפני 32 דקות, Romzop כתב:

הכוונה הייתה יותר לשלושת האחיות הספייס סטאר והאלטו שלפחות לפי השוק ובערך 10 מוכרים שהתקשרתי אליהם טענו שהם מגיעים ל20  באופן קבוע (לא מילים שלי ) 

יכולים לטעון עד מחר. הם אומרים את זה כי הם רוצים למכור.

אבל בכללי - גם אם בפועל הצריכה גבוהה יותר, שזה לא יעצור אותך. ברכב של 20 אש"ח, צריכת דלק לא צריכה להיות בעדיפות גבוהה, כי תיקון יקר של גרוטאה חסכונית יבטל ברגע את החיסכון בדלק.

לדעתי - אם אתה מחפש מנוע, 4 גלגלים ומינימום כאב ראש והוצאות, הספייס סטאר מומלצת. לי אישית נשמע מאוד מוזר שקשה למצוא אותן, כי הן בזמנו נמכרו כמו קרטיבים ביום חם, וגם היום לא חסר אותן על הכביש.

הבעיה איתן זה שקשה למצוא אחת שמורה - אנשים התייחסו לרכבים האלה בתור מוצר חד פעמי, להשתמש ולזרוק. הרבה מהן היו (ועדיין נמצאות) בחברות ליסינג. אבל אם אתה מוצא אחת - לדעתי מומלץ.

עוד רכב שהייתי בודק - דאצ׳יה סנדרו, ספציפית הגירסה הפשוטה עם מנוע 1.2 וגיר ידני. מגירסאות אוטומטיות הייתי מתרחק, בגלל האופי של הגיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, vadim6385 כתב:

1/20 בבינעירוני אני יכול להשיג גם עם מאזדה 3 אם אני ממש רוצה.

יכולים לטעון עד מחר. הם אומרים את זה כי הם רוצים למכור.

אבל בכללי - גם אם בפועל הצריכה גבוהה יותר, שזה לא יעצור אותך. ברכב של 20 אש"ח, צריכת דלק לא צריכה להיות בעדיפות גבוהה, כי תיקון יקר של גרוטאה חסכונית יבטל ברגע את החיסכון בדלק.

לדעתי - אם אתה מחפש מנוע, 4 גלגלים ומינימום כאב ראש והוצאות, הספייס סטאר מומלצת. לי אישית נשמע מאוד מוזר שקשה למצוא אותן, כי הן בזמנו נמכרו כמו קרטיבים ביום חם, וגם היום לא חסר אותן על הכביש.

הבעיה איתן זה שקשה למצוא אחת שמורה - אנשים התייחסו לרכבים האלה בתור מוצר חד פעמי, להשתמש ולזרוק. הרבה מהן היו (ועדיין נמצאות) בחברות ליסינג. אבל אם אתה מוצא אחת - לדעתי מומלץ.

עוד רכב שהייתי בודק - דאצ׳יה סנדרו, ספציפית הגירסה הפשוטה עם מנוע 1.2 וגיר ידני. מגירסאות אוטומטיות הייתי מתרחק, בגלל האופי של הגיר.

אני במרדף אחרי הסטאר הנכונה, זה רלוונטי לשני הדגמים גם 2013. גם 14?, הידני נמכרים זולים יותר משמעותית אבל לא מגיעים עם ה1.2. כמו האוטומט, אחת מהן מומלצת יותר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי על הגיאוגרפיה בשל נושא התחב"צ. אבל שדה נחמיה... לא הייתי מתבסס עליה.

לגבי הדגשת צריכת הדלק: כמה פעמים בשבוע תסע לחיפה? נסיעה כזו, הלוך ושוב, היא כ-250 ק"מ. עכשיו בדוק מה הנסועה הצפייה לך, חשב כמה ליטר תצרוך עם רכב שעושה 1:15 לעומת 1:18. תגלה שלא מדובר בסכום חודשי גדול, ותיקון תקלה אחת יעלה כמו הפרש צריכת הדלק בכמה חודשים.

אם תעבור ללמוד בחיפה הבעיה המרכזית שלך תהיה שכירת דירה, שכן נסיעה יומיומית מאצבע הגליל לחיפה תהיה בזבוז זמן וכסף אדירים (אם כי הכרתי מישהו שעשה זאת בתנאים של לפני כמה עשורים) .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Romzop כתב:

אני במרדף אחרי הסטאר הנכונה, זה רלוונטי לשני הדגמים גם 2013. גם 14?, הידני נמכרים זולים יותר משמעותית אבל לא מגיעים עם ה1.2. כמו האוטומט, אחת מהן מומלצת יותר? 

בסוף 2014 הספייס קיבלה תוספות אבסטר כמו שליטה מההגה, בקרת שיוט ועוד,בקרת אקלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, sperial כתב:

שאלתי על הגיאוגרפיה בשל נושא התחב"צ. אבל שדה נחמיה... לא הייתי מתבסס עליה.

לגבי הדגשת צריכת הדלק: כמה פעמים בשבוע תסע לחיפה? נסיעה כזו, הלוך ושוב, היא כ-250 ק"מ. עכשיו בדוק מה הנסועה הצפייה לך, חשב כמה ליטר תצרוך עם רכב שעושה 1:15 לעומת 1:18. תגלה שלא מדובר בסכום חודשי גדול, ותיקון תקלה אחת יעלה כמו הפרש צריכת הדלק בכמה חודשים.

אם תעבור ללמוד בחיפה הבעיה המרכזית שלך תהיה שכירת דירה, שכן נסיעה יומיומית מאצבע הגליל לחיפה תהיה בזבוז זמן וכסף אדירים (אם כי הכרתי מישהו שעשה זאת בתנאים של לפני כמה עשורים) .

כרגע חיפה לא משנה ממש, ואתה לגמרי צודק אמינות כרגע זה במקום הראשון ואחריה הצריכה אני פשוט מנסה לחשוב מי הכי חסכוניות ומבניהן מי הכי אמינה וככה למצוא שילוב ראוי של חסכון ואמינות, בגלל שאמינות זה עניין בעיקר סטטיסטי ואופי נהיגה אני לא יכול באמת יותר מדי לעשות אומדן אמיתי של מה יהיה אמין יותר. כי שניהם יכולים בסוף להתפוצץ באותה מידה אז בגלל זה אני מתעסק בעיקר בצריכה ואז מבניהן מה נחשב יותר אמין וכמובן במעמד קנייה לוודא כמה שאני יכול שהיא שמורה ובדיקה טובה. 

לפני 38 דקות, yulianx כתב:

בסוף 2014 הספייס קיבלה תוספות אבסטר כמו שליטה מההגה, בקרת שיוט ועוד,בקרת אקלים..

וחוץ מפיצ'פקס כאלה ואחרים מבחינת גיר מנוע וכו  יש סיבה להתעקש על 14? 

לצערי בכל יד 2 יש ארבע מודעות של הספייס בכל הארץ 2 מהן מפונצ'רות של החיים, אחת מסוכנות לא מוכרת  וזה משאיר אחת שגם נמצאת בשטחים 

עריכה אחרונה על ידי Romzop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות, היא חלשה יותר ולא תהיה חסכונית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yulianx כתב:

פחות, היא חלשה יותר ולא תהיה חסכונית יותר.

אם היא חסכונית באותה מידה זה מפסיק :) 

בכל מקרה אמשיך לחפש את האוטומטית

אני חייב להגיד שניסיתי היום את האלטו סתם כי הייתה לי הזדמנות וזה רכב מזעזע , אפילו מד סל"ד לא היה קיים כנל מד חום (מה לעזעזל?).  בכללי ההנהגות שלה הייתה סבירה מינוס , הייתי מקבל את זה אם לא היה זלזול כה גדול בכל פרט כולל קלאץ גבוה ומזעזע

אז הוא ירד , נשארתי בעיקר עם התאומות C1 והפג'ו (הטיוטה סתם יקר בצורה לא מובנת*)  בתקווה למצוא משהו 2015 אם לא אז 13-14 

וכמובן הסטאר שמי יודע מתי תהיה בשוק 

עדיין לא נהגתי עליהן אבל אני מצפה לנוחות נהיגה דומה לאלטו רק אם קצת פחות זלזול בדברים בסיסיים כמו בקרה על סלד וטמפ, אני חייב לציין שלא כל כך הפריע לי שהיא דיי רועשת כי זה דווקא נותן לי לשמוע אם יש משהו במנוע דיי בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו 108 /סיטרואן יהיו נוחות יותר ושקטות יותר. לדעתי גםצסלון מודרני יותר.

הספייס תהיה רועשת, מושבים נוקשים אל מתלים רכים זה מעולה לעיר, אבל תהיה זריזה יותר ומרווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...