Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי אשראי בנקאי וחוץ בנקאי

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את העמלה על כרטיס דיינרס\מאסטרכרד משולב של אלעל ביטלתי בשיחה של 2 דקות. תקדיש גם לזה משהו. אבל עמלת המרת מט"ח שלו היא 1.4%, אז את הקניות מעלי אני מבצע עם כרטיס "יוניק" של מקס שקצת יותר זול.

לביא - אתה צנוע. לאשתי לא פחות מ-9 כרטיס אשראי (מועדוני לקוחות), אני מסתפק בקצת פחות.  פעם בשנה מבצע שיחת טלפון לכל אחת מחברות האשראי ומבטל את כל העמלות החודשיות, חוץ מאלה של ה"לייפסטייל" שמתעקשים על 2.5 ש"ח בחודש. 

כרטיס כספומט? אני מגיע למכשיר הזה בממוצע פעם ב-3 חודשים. השימוש היחיד שלי במזומן הוא התשלום לעוזרת.

הפקדת צ'קים בטלפון - זה עד סכום מוגבל אבל לא זו הנקודה. הבעיה היא של כל מכשירי הטלפון תומכים, בשנים בהן השתמשתי בשיומי זה פשוט לא פעל, כנראה משהו בהתממשקות של האפליקציה למצלמה. עם הסמסונג אין בעיה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 כרטיסים סה"כ. בעיקר בשביל המבצעים השונים של מועדוני הלקוחות + עמלת המרה נמוכה בהייטקזון.

לא נתקלתי בזמן האחרון בבעיית הפקדת צ'קים באפליקציה באף מכשיר.

אין צורך בכספומט - אפשר להוציא כסף עם חוץ בנקאי והחיוב יורד מחשבון הבנק במקום (ולא בסוף החודש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, עם ה-google pay נושא בחירת הכרטיס הנכון הופך הרבה יותר פשוט - סווייפ קטן ואתה במועדון הנכון. היחידים שלא משתפים פעולה הם שופרסל והכרטיס שלהם, שמתעקשים על אפליקציית פייבוקזס המאוד לא ידידותית, וכנראה גם לא נותנים את הנקודות המובטחות

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מבטל את הכרטיס הבנקאי, תוודא שיש לך דרך למשוך כסף ישירות מהחשבון. 
ברשותי חוץ בנקאי של מקס, כאשר אני מושך עימו כסף מהכספומט, הוא מחייב את המסגרת אשראי של הכרטיס ולא של החשבון בנק עצמו, .
בכרטיס אשראי הבנקאי, החיוב הינו ישירות מהחשבון בנק. 

תבדוק כיצד זה אצלך, והאם זה מתאים לך.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@elians אשמח אם תסביר כי אני לא מבין את הבעיה ואם בכלל יש כזו.

זה לא שהעברת כספים לחשבון של ״מקס״ ומשם אתה מושך כסף, אתה מושך כסף באמצעות כרטיס מקס שהוא חוץ בנקאי, הכסף יוצא מהחשבון שלך בבנק, ולוקח לזה יום/יומיים להופיע כחיוב ממקס בעו״ש שלך בבנק, איפה הבעיה פה?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זו אכן יכולה להיות בעיה במצבים מסויימים (קרה לי כשהיו לי הרבה הוצאות נקודתיות על ריהוט ומכשירי חשמל).

גם יותר נוח מבחינתי שמשיכה של מזומן תרד בנפרד מהחשבון ישירות, ולא כחלק מהפירוט של האשראי, סתם בקטע של מעקב, אבל זה עניין אישי.

עוד בעיה שנתקלתי בה - קרה שהייתי צריך למשוך סכום גדול במזומן מהכספומט. באפליקציה של הבנק (דיסקונט), אפשר לעשות הגדלה זמנית של התקרה למשיכה, עד 16K,

אבל זה רק לכרטיס בנקאי כמובן. פתרון -  כמו שציינו אפשר לבקש מהבנק להנפיק חינם רק כרטיס בנקומט, או אפילו כרטיס דביט ללא עלות בכלל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט בימינו מסתבר, הלכתי לסניף בתמימות ביקשתי למשוך, אמרו שבכלל אין להם מזומן בסניף, רק סניפים מסויימים מחזיקים, וגם כספומט תמיד פתוח, הסניף ממש לא.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היקף המשיכה המכסימלי בכספומט תלוי בסוג הכרטיס  צריך לשים לב לכך.

חוץ.מזה, בסניף שבו אני מנהל את החשבון מי שבא למשוך מזומן מקבל ליווי של הפקיד לרחבת הכספומטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו במקרה יש fly card עם פטור מדמי ניהול? (רגיל, לא פרימיום).

יש להם אחלה הטבות להופעות, אבל עם דמי הניהול זה כבר לא אטרקטיבי.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לי. עד השנה זה היה במנגנון של החזר 5% עד 400 ש"ח בחודש, כלומר 20 ש"ח כשדמי הכרטיס 17.90. כלומר אפילו זכיתי ל-2.10 ש"ח בחודש לטובתי. מהעדכון האחרון , לפני 2-3 חודשים, מופיע בחשבון דמי כרטיס 17.90, חיוב 0.00

אם יש לך מאסטרקרד מלווה הוא אמור להיות חינם, אבל איכשהו זה השתנה,,עכשיו צריך לעדכן פטוג כל 6 חודשים.

וכפי שכתבתי כאן עשרות פעמים - לאחר כל קבלת פטור יש לכתוב תזכורת לעדכון הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...