Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

המחיר של הרכב אצל היבואן הוא 230K כמובן לפני כל התוספות ואגרות.
האמת שמישהו זרק לי שיש לו הצעה מהיבואן לרכוש אחת ב-230K כולל הכל, צבע, אגרות, מיגון, אחריות - הכל. לא מכיר אותו ולכן לא יכול לאמת את דבריו אבל לי נשמע הגיוני במצב הנוכחי בארצנו, המכירות תקועות ויש מבצעים.

רכשתי אחת כזו במחיר הנקוב אפילו בלי יותר מדי התמקחות.

image.thumb.jpeg.fca715ab0934ec11b5e3cef23983fc44.jpeg

ספוילר

כעת איפה מקבלים הנחה בביטוח? 🥲

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני שמעתי שאפשר להוציא ידנית על הכביש ב230 אלף.

ברז ידנית ביורודרייב שווה במחירון לוי יצחק 211,500 ש''ח (יד1, 0 ק''מ).

2023 בלוחות מגרדות מלמטה את ה200 אלף לפי לוי יצחק 

אגב כמה עלות ביטוח לרכב שכזה?

האישה פוזלת לכיוונו במקום המיאטה שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי לכולם,

בימים האחרונים קראתי את כל השרשור (כל ה-61 עמודים!) ואשמח לשמוע פידבקים מהמקצוענים:

1) האם אני משוגע כאשר אני חושב לקנות כרגע רכב ידני חדש מהיבואן? האם כדאי לחכות לדגמים שמגיעים עם eyesight?

2) האם עדיין חברות הביטוח מכריחות איתוראן, קודן וכו? מעדיף שלא יגעו ברכב אם אין צורך.

3) אשמח לשמוע כמה אנשים משלמים היום על ביטוח. קראתי בעמודים קודמים שבעקבות השת"פ עם AIG מקיף עולה באזור ה - 5,000 אבל האם זה עדיין המצב בעקבות עליית מחירי הביטוח בזמן האחרון?

בשלוש השנים האחרונות אני נוהג על 208 GTI אבל מרגיש שהגיע הזמן להשתדרג ויש תקציב ל BRZ חדשה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, טל172 כתב:

היי לכולם,

בימים האחרונים קראתי את כל השרשור (כל ה-61 עמודים!) ואשמח לשמוע פידבקים מהמקצוענים:

1) האם אני משוגע כאשר אני חושב לקנות כרגע רכב ידני חדש מהיבואן? האם כדאי לחכות לדגמים שמגיעים עם eyesight? זאת מכונית ספורט, לא משפחתית, אז לדעתי משוגע מי שרוכש אותה עם גיר אוטומאטי

2) האם עדיין חברות הביטוח מכריחות איתוראן, קודן וכו? מעדיף שלא יגעו ברכב אם אין צורך. כן

3) אשמח לשמוע כמה אנשים משלמים היום על ביטוח. קראתי בעמודים קודמים שבעקבות השת"פ עם AIG מקיף עולה באזור ה - 5,000 אבל האם זה עדיין המצב בעקבות עליית מחירי הביטוח בזמן האחרון? אצלי זה המחיר כאשר המכונית שלי עלתה לכביש במאי

בשלוש השנים האחרונות אני נוהג על 208 GTI אבל מרגיש שהגיע הזמן להשתדרג ויש תקציב ל BRZ חדשה.

גם אני עברתי לברז מ-208 GTi ויש עוד שלושה כמוני שעשו את אותו מעבר :-)

תודה!

תשובות 

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, טל172 כתב:

היי לכולם,

1) האם אני משוגע כאשר אני חושב לקנות כרגע רכב ידני חדש מהיבואן? האם כדאי לחכות לדגמים שמגיעים עם eyesight?

2) האם עדיין חברות הביטוח מכריחות איתוראן, קודן וכו? מעדיף שלא יגעו ברכב אם אין צורך.

3) אשמח לשמוע כמה אנשים משלמים היום על ביטוח. קראתי בעמודים קודמים שבעקבות השת"פ עם AIG מקיף עולה באזור ה - 5,000 אבל האם זה עדיין המצב בעקבות עליית מחירי הביטוח בזמן האחרון?

תודה!

שלום, 

1. משוגע? למה? זה רכב נישה להנות ממנו, ואם להנות אז עד הסוף -משמע ידני. 
אם המפרט מתאים לדרישות שלך אז סבבה, רק שים לב שזה לא רכב משפחתי ספורטיבי וגם לא מתיימר להיות כך (למרות ששני הילדים שלי נדחפים מאחור בכיף).
לא בטוח שיגיעו ידניות עם eyesight, תלוי אם היבואן ביקש וקיבל הקצאה.

2. לצערי כן.

3. את שלי הוצאתי ביולי, עולה לי 7250 חובה + מקיף (מעל 35 עם עבר ביטוחי נקי).

בזמנו רציתי לרכוש את ה-208GTI של @menir1 אך הייתי בחו"ל והוא מכר לפני שחזרתי. אבל בסופו של דבר שנינו רכשנו BRZ כסופות 😅  

עריכה אחרונה על ידי spon83
  • אהבתי 2

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD | SEAT Leon 2011 - R.I.P | Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה @menir1 @spon83

רק להבהיר את שאלה מספר 1 - התכוונתי משוגע בגלל התזמון. כלומר, לא עדיף לחכות שיגיעו דגמים ידניים עם eyesight?

מצד שני, אני מבין שכלל לא בטוח שדגמים כאלו יגיעו לארץ ולכן לא בטוח שניתן לענות על השאלה.

אין ספק שבמידה וארכוש את הרכב הוא יהיה ידני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הביטוח שנזרקים פה חלומיים (🥲) ואני מניח שתלויים מאוד בגיל הנהג - ממליץ מאוד לקבל מהסוכנות את הטלפון של AIG סמלת ולברר לגבי סד"ג המחיר. 

אני עם AIG ואפילו עם סוכני ביטוח לרכבי ספורט לא הצלחתי למצוא הצעה מתחת ל10 אלף (גיל 30+) בינואר השנה - מניח שהחלפת קוד הדגם לא עזרה בזה (מקווה ששנה הבאה ישתפר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי את הפרטים באתר של AIG וקיבלתי הצעה בגובה של 10 א' ש"ח ללא שת"פ עם סמלת וללא שום מיקוח. לכן אני מניח שעם מיקוח ניתן כמובן גם לרדת במחיר.

כלומר, המחירים האלה קיימים גם בלי סמלת. דרך וובי קיבלתי הצעה בשומרה בגובה של 8,900 (שוב, ללא מיקוח).

אני בן 40, נהג יחיד, עבר נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעות שאנשים קיבלו כאן ביולי לא רלוונטיות.
במקרה יצא לי לקבל הצעה גם ביולי וגם בספטמבר, הבדל של 2000 שקלים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

ההצעות שאנשים קיבלו כאן ביולי לא רלוונטיות.
במקרה יצא לי לקבל הצעה גם ביולי וגם בספטמבר, הבדל של 2000 שקלים.

יכול בבקשה לשתף סדר גודל של ההצעות שקיבלת? מאיזה חברה וכו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי רק בחברה אחת, AIG.
ביולי קיבלתי מהם הצעה על סך של בערך 7.5.
בספטמבר ההצעה כבר הייתה באזור ה9-9.5.

הרכב אותו רכב, הנהג אותו נהג, אני (ללא תביעות, כמה שנים צעיר מ-40). ההבדל היחיד הוא שהצעה אחת ניתנה ביולי והשניה בספטמבר.

עכשיו אחרי שאמרנו את זה, וכדי לקבל פרופורציות תבדקו כמה עולה לבטח טויוטה קורולה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם 7 על דור ראשון , חידשתי עכשיו.

כשאני מסתכל על שרשורים ישנים של בעלי ברז אני רואה שהם שילמו 5~6 (כולם מבוגרים ממני).

כשאני רוצה טיפה להתנחם, אני נזכר שמי שעובד איתי משלם 30 על ביטוח לפורשה.

הבעיה בלבטח ברז, זה למצוא חברה שמוכנה בכלל לבטח את הרכב, אני מצאתי שרק AIG והכשרה(רק דרך סוכן) מוכנים לבטח את הרכב,

כל השאר לא מוכנים בכלל לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי FlicK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2024 בשעה 16:44, טל172 כתב:

היי לכולם,

תודה!

גיר ידני זה הכי שפוי שיש לרכב ספורט. כמעט כל רכב ספורט. על אחת כמה וכמה רכב הנעה אחורית קל משקל כמו הברז. 

להפך, במקרה הזה לקנות גיר אוטומט זה המוזר והחריג, לא ידני. 

אישית ענייני בטיחות אקטיביים מעניינים אותי כקליפת השום, מנטרל את כל המערכות אם אפשר כשיש כאלה. לא רואה בזה יתרון אלא עוד אלקטרוניקה שיכולה פוטנציאלית להתקלקל ולא רוצה שום דבר שיתערב לי בנהיגה. אישית מעדיף צפצפה אם חייבים לבחור את הרעל שלך אבל יודע שאני כנראה חריג בעניין. 

חייבים איתוראן קודן וכל השטויות. אין ברירה. 

מחירי הביטוחים עלו, קשה להאמין שתוציא על חדשה 5 מקיף היום. וכן כולם ב AIG עם הברז, המחירים שלהם זולים יותר בעשרות עד מאות אחוזים מהתחרות 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...