Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Avia כתב:

הבנת הנקרא. הוא הסביר את עצמו כבר פעמיים.

הוא רוצה ידנית, רק מתלבט אם יש טעם לחכות לאחת שלא מחויבת בהתקנת הצפצפה הטורדנית של מובילאיי...

אכן. מעולם לא היה לי רכב אוטומאט ואין לי שום כוונה להתחיל עכשיו :)

לפני שעתיים, menir1 כתב:

לא נראה שיגיעו עוד ברזים, אז לא נראה לי שיש מה להתלבט

באסה. יש מושג כמה יחידות נשארו למכירה אצל היבואן?

מידע כזה יכול לעזור בעת מיקוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, menir1 כתב:

לא נראה שיגיעו עוד ברזים, אז לא נראה לי שיש מה להתלבט

כל עוד לא הפסיקו לייצר אני לא רואה סיבה לזה שלא יגיעו עוד. הרכב רץ טוב בארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם היבואן ביקש וקיבל הקצאה

בבריטניה למשל טויוטה נתנה הקצאה של 500 רכבים מה-GR86, הרכבים נמכרו תוך 90 דק' מפתיחת ההזמנות. ושם הם לא קיבלו עוד הקצאה של רכבים.

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בגלל ענייני זיהום אוויר. בישראל זה פחות פקטור. 

סמלת מייבאת לא מעט רכבי נישה כולל יוקרה, הברז דור 2 מהבחינה הזאת ביחס לפורטפוליו שלהם זה כמעט מקביל לקורולה מבחינת הכמויות שהם מוסרים. כל עוד סובארו תמשיך לייצר הם ימשיכו להגיע לדעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Doron_Z כתב:

אולי בגלל ענייני זיהום אוויר. בישראל זה פחות פקטור. 

זה החלק הלא נכון של המחשבה שלך על הנושא.

בפועל - המצב הוא שאין כאלו (חוץ מאוטומט) שיושבות אפילו פה (ארה״ב) אצל הדילרים - וכל מה שמגיע - או מוזמן מראש (סובארו - כשיש הקצאות) - או מוקצה מתחילת השנה ועף בשניה שזה מגיע לדילר.

זה לא המצב של לפני שנה שאי אפשר היה למצא - אבל עדיין - טויוטה וסובארו מוכרים ונמצאים מאחורה ביכולת יצור לעומת ההזמנות גם השנה עם הרכב הזה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא קיבלו בגלל שהיצרן לא אפשר

לא קשור לזיהום אוויר, כי היה ביקוש ממש אחרי שמכרו את כל ה-500

ההקצאות לאירופה בכל מקרה יפסיקו גם ככה לקראת סוף 2024 בגלל תקנת בטיחות חדשה, ואז בייביי BRZ/GR86 (במתקונת הנוכחית לפחות)

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Liviur כתב:

זה החלק הלא נכון של המחשבה שלך על הנושא.

בפועל - המצב הוא שאין כאלו (חוץ מאוטומט) שיושבות אפילו פה (ארה״ב) אצל הדילרים - וכל מה שמגיע - או מוזמן מראש (סובארו - כשיש הקצאות) - או מוקצה מתחילת השנה ועף בשניה שזה מגיע לדילר.

זה לא המצב של לפני שנה שאי אפשר היה למצא - אבל עדיין - טויוטה וסובארו מוכרים ונמצאים מאחורה ביכולת יצור לעומת ההזמנות גם השנה עם הרכב הזה.

אם זה היה נטו עניין של הקצאות אז ברור שבסוף היצור יפגוש את הביקוש כמו בכל דבר.

אם תקנות שונות ומשונות לא יחסלו את הרכב וסובארו תמשיך לייצר אותו אז יגיעו עוד יחידות לארץ, זאת דעתי בעניין כל עוד סמלת נשארת סמלת ולא משנה את פניה והופכת ליוניון מוטורס או משהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, טל172 כתב:

אכן. מעולם לא היה לי רכב אוטומאט ואין לי שום כוונה להתחיל עכשיו :)

באסה. יש מושג כמה יחידות נשארו למכירה אצל היבואן?

מידע כזה יכול לעזור בעת מיקוח...

הייתי בדילמה דומה (מערכות בטיחות מקוריות) והחלטתי לקנות.
ההחלטה שלי הגיע בגלל סיבה אחת בלבד, אני בנאדם די הפכפך, הייתי במוד והבנתי שאם לא אקנה עכשיו יש מצב שלא אקנה בכלל.

יש לי הרגשה שיגיעו עוד כמה ב-2024, אבל גם אם לא ואתה לא בנאדם מקובע יש כל הזמן רכבים למכירה מזקנות/זקנים, רכבים חדשים כמעט. סביר מאוד שהמגמה הזו תימשך כי זה ממש לא רכב לכל אחד. לאט לאט אני מבין שהוא יכול לשמש כדיילי, אבל אישית ויתרתי על הרעיון ואני שמח שלא מכרתי אף רכב ואני יכול להרשות לעצמי להעמיד אותו ולנסוע כשמתחשק. זה יותר תחביב/צעצוע מרכב דיילי, ושוב הוא לחלוטין יכול לשמש כדיילי אבל לרוב האנשים הוא לא יתאים. גם כצעצוע הוא לא יתאים לכל אחד, הוא לא יחמיא לנהג, לא יסע מהר, לא יהיה שקט ומצד שני לא יעשה רעש מגניב, לכן אני מאמין שרכבים כמעט חדשים ימצאו את עצמם בלוח.
בקיצור אם עניין ההתקנות והבטיחות חשוב לך חכה, מקסימום "תתפשר" על יד 2 ותחסוך כסף.

מצד שני יש עכשיו מצב בשוק שמאפשר לך לרכוש רכב במחיר יחסית נוח. לא יודע כמה המצב הזה ימשך.

אם נתעמק רגע בשאלה האם יגיעו או לא, אז כפי שאמרתי ניחוש שלי שתגיע עוד כמות, אבל הוא מבוסס על כלום.
אם מישהו חושב שיש ייצור אז יגיע תחשבו שוב, אלו יפנים, הם יכולים להגיד "לא" מכל מני סיבות שלא נראות לנו הגיוניות אפילו ולא יעזור בית דין. תכלס סיבה הגיונית שהם יגידו "לא" היא מחיר. הם מוכרים את הרכב בלי להתאמץ בחו"ל ובלי הנחות ליבואן, אז אין להם שום סיבה לוותר על כסף.

השמועות אומרות שב-2024 יצטרכו למצוא פתרון לעניין זיהום האוויר ואולי הפתרון יהיה החלפת דגם/מנוע, אז לא ברור כמה ימשך הייצור של הדגם הנוכחי As Is.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Doron_Z כתב:

כל עוד לא הפסיקו לייצר אני לא רואה סיבה לזה שלא יגיעו עוד. הרכב רץ טוב בארץ. 

הדגם בתקינה האירופאית (שאותו אנחנו מקבלים) יורד מייצור ב-2024 בגלל תקנות בטיחות חדשות באירופה ובריטניה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...