Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מה שילמתי 2000 ש"ח?!

אליעזר
שימו לב! השרשור הזה בן 820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 58 דקות, laviil כתב:

תאלץ לסלוח לי שנייה,

קנית סוזוקי - רכב די פשוט לתחזוקה. היישור קו שלו 8-10?

אם טיפול קטן עולה ₪2000 במוסך ההוא (ששמו צריך להיות מפורסם למען כולנו) מה הפלא שישור קו כזה נגמר ב 8-10..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היה לנו סוזוקי ליאנה, חמי קנה, לא ידוע למה.

בכל מקרה הרכב היה כל שבועיים במוסך (מורשה בראשון), אחרי 3 שנים הרכב הלך לטרייד אין. הפתעה - הרכב שאמור להיות עם חלפים מקוריים, היה לרב בלי.

הרכב היה רק במורשה (בראשון). כמו שכתבו קודם, מורשה לא סימן לאמינות/מקצועיות וכו'.

בכך אופן, אין לי ממש מידה להשוואה לעומת המחירים שקיבלת כי, אני עם סיטרואן, הטיפול מתחיל מ1000.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר זה מה שקורה כשמתעצלים ורוצים הכל בשלט רחוק, קח יום חופש טפל ברכב, רוצה שלט רחוק אל תבוא בטענות.

לך תדע מה עשה איך עשה מה החליף ומה החליף בכאילו, אתה מבין שזה לא רציני.

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לעצלנות ולא קשור לכלום.

כשאין לי זמן, אני בוחר להיות עצלן ולשלם יותר למוסך מורשה שאני מכיר וסומך עליו כדי שיסדרו לי מה שצריך לסדר, ובינתיים אני ממשיך לעבודה עד שיצלצלו אליי שהכול מוכן.

לפותח השרשור:

1.

950₪ לרשימה שמופיעה כאן זה סכום *סביר והגיוני* - תתרגל לכך שבפורום תמיד יהיה חכמולוג שיגיד "מצאתי יותר זול" על כל שטות, מצטער.

2.

אין הרבה מה להוסיף - הבנת את הטעות ולא נראה לי שיש דרך קלה ופשוטה להחזיר את הכסף האבוד.

3.

יהיה נחמד לטובת הדורות הבאים שתודיע לכולנו מה שם המוסך.

4. גש להבא למוסך אחר, ובכל טיפול או תיקון - כמו שכבר כתבו לך - יש סדר מסוים של פעולות: רישום מה עומד להתבצע, קבלת הצעת מחיר מפורטת, ותשלום בסיום העבודה עם קבלת חשבונית.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 3

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כשבאים למוסך ואומרים לו אני מעוניין ביישור קו, זה נותן פתח למוסך להעמיק מכירה ללקוח, ולהחליף דברים שלא בהכרח זקוקים להחלפה.

המינוח הזה לדעתי צריך להיעלם מעולם המכונאות.

אם בעל רכב שאינו יודע מה היסטוריית הטיפולים ברכב שהוא רכש, שיבצע טיפול בסיסי.

אם ישנו חלק שצריך תיקון או החלפה במסגרת הטיפול אז לשיקול הלקוח אם לבצע.

אני מתקשה מאד להאמין שיש מוסכי יבואן שיסכימו לקחת תשלום ללא הנפקת חשבונית.

הייתי בלא מעט מוסכים כאלה בחיי, ותמיד זה בוצע באופן מסודר והונפקה חשבונית ופירוט עוד לפני התשלום.

לפות״ש:

דבר ראשון, תתרחק מהמוסך הזה להבא.

דבר שני קח את כשיעור ותלמד להבא לקבל פירוט והסבר מה בוצע ברכב לפני התשלום.

יש הרבה אשמה בך, בכך שהרשית למצב הזה לקרות.

לגבי השאלה אם זה שווה 2000₪, על פניו נראה שעבדו עליך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.2.2022 בשעה 21:59, Sparrow420 כתב:

פות"ש לא מחפש דרך להשיב את הכסף או להעמיד את המוסך לדין, הוא מנסה להבין מה קרה.

פותח האשכול הגיע עם שפורפרת ווזלין ומסר אותה לבעל המוסך. בעל המוסך לא התבלבל ועשה את מה שעשה.<3

עכשיו הוא שואל למה כואב לו...

קצת הומור לא יזיק.

• מצחיק 2

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, מרק10 כתב:

פותח האשכול הגיע עם שפורפרת ווזלין ומסר אותה לבעל המוסך. בעל המוסך לא התבלבל ועשה את מה שעשה.<3

עכשיו הוא שואל למה כואב לו...

קצת הומור לא יזיק.

אין שום בעיה עם הומור, ואפילו הרבה ממנו.

הבעיה זה תגובות כאלה:

בתאריך 2.2.2022 בשעה 20:56, אורח לרגע כתב:

שאלה אחת מאוד פשוטה, מבלי להתפלפל- יש לכבודו אפשרות להוכיח ששילם 2000₪?

אם כן, נא להמשיך בשרשור. אם לא, פות"ש נכבד, עבור הלאה ותלמד לבקש חשבונית פעם הבאה. 

גם אם שילמת 5000 והחשבון יצא 30, אם אין לך איך להוכיח ששילמת 5000, עבור הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שלמדת משהומכל הסיבוב הזה, לך ולכל התמימים פה:

1.לעולם לא להשאיר רכב לבד במוסך.

2.מוסך מורשה זה לא מאסט ולפעמים זה גם לא ייתרון, יש מוסכים מקצועיים ברמות מטורפות רק צריך ליפול על 1 כזה..

3.תמיד תיקח כמה הצעות מכמה מוסכים אפילו טלפונית.

בהצלחה.

ואם אתה איש עסקים גדול שלא יכול לפנות יום בשנה לטפל ברכב, אז תשאיר את המפתחות וצ'ק פתוח, רוב האנשים הם כאלה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט תמיד "משאיר את הרכב במוסך לבד" וגם בפעמם הבודדות שאני שם אני לא באמת יודע מה עשו לו...
מצד שני, אני תמיד מקבל מראש תכנית שאומרת מה מתכננים לעשות וכמה זה יעלה, אם יש שינוי מהתכנית מודיעים לי ומבקשים אישור ואני מחליט אם לאשר או לא ובסיום אני מקבל חשבונית מפורטת עם עבודה וחלפים.

יכול להיות שהמוסך עושה דברים אחרים לגמרי?  קשה לי להאמין. ואם זה קורה - האם הייתי מבחין בזה אם הייתי עומד ליד האוטו בזמן הטיפול?  רק לדברים בולטים מאוד (למשל אם בכלל לא היו פותחים את מכסה המנוע...)

יש לי אמון במוסך ואם לא היה לא הייתי מטפל בו.

ובכלל, לא בכל מוסך נותנים לבעל הרכב להיכנס לאזור העבודה ואני חושב שיש בזה הגיון מסיבות בטיחותיות.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משאיר את הרכב לבד, אבל זה במוסך, במקרה זה יבואן, שאני כבר נמצא אצלו 10 שנים, ומכיר את כולם שם, ויכול לתקשר בצורה ישירה גם עם מנהל המוסך, וגם אם המוסכניקים עצמם.

תמיד נותנים לי להיכנס לרחבת הטיפולים עם אני רוצה, תמיד מתקשרים כדאי להגיד אם נמצא עוד משהוא, ובמקביל שולחים הצעת מחיר, ומחכים לאישור שלי. שומרים לי את החלקים שפרקו שאוכל לראות.

יש גם נותני שירות אחרים שיכול לסמוך עליהם, אבל זה רק אחרי זמן ויצירת קשר אישי, מעבר רק "ללקוח".

אבל אם עכשיו הייתי צריך לשים את הרכב פעם ראשונה במוסך אחר, כמו נינג'ה הייתי לוקח יום חופש, וכמו נץ מסתכל עליהם 

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשארת הרכב במוסך אין רק פקטור של אמינות.

אלא גם פקטור של זמן הטיפול.

בעל מוסך ירשה לעצמו להאריך את זמן הטיפול ולתעדף משימות אחרות במידה והלקוח לא ממתין לרכבו.

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ניפוח 5 שעות לעבודה של חצי שעה, ידוע אבל אין על הרגשה של קינג לתת מפתחות ואפילו שיביאו לך את הרכב עד לבית, וזה לא משנה אם בדרך הוא מרביץ כאילו אין מחר וגורם לבלאי פי 500 מאיך שאתה נוהג בה, ההרגשה של קינג עושה את שלה, וזה עובד !

זה מסוג הדברים של בסופו של יום הנזק גדול מהתועלת אבל היי אנחנו ב 2022 הלא כן ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קינג? חחח

בקושי משרת אנוכי.

נותן את המפתח(המוסך לוקח אותי לעבודה, ומחזיר אותי למוסך, רק אני נוהג ברכב שלי!).

תאמין לי לא יודע איך זה אצל אחרים, אבל שום קשר להרגשה כזאת, מי ישמע אני משאיר את המייבך שלי לטיפול השנתי.

כריזמה בת 20, גם ככה השאלה הקבועה של היועצת שירות, " אתה עדיין עם הרכב הזה?".

זה עניין של נוחות ואמון, לא אפסיד יום עבודה בגלל זה. אם צריך משהוא לאשר, הם יודעים שגם אקפוץ באמצע להסתכל בעצמי.

• אהבתי 2

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חברים העלו את ההצעה לפרסם כאן את שם המוסך.

אשמח לשמוע דעות נוספות.

החששות שלי:

1. השודד שלי, יתכן והוא עובד אחד מתוך כמה, אני לא מכיר את כל התמונה במוסך הזה.
  2. מילה שנכתבת כאן, יש לה חשיפה רצינית וגם ארוכת טווח. אולי מחר יפוטר השודד והכתם על המוסך יישאר?!
  3. גם לי יש חלק באשמה.
  4. לא רוצה לפעול מתוך רגשות נקם.
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...