Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקרים הקטנים (הגדולים) של תעשיית הדטרגנטים למכונות הכביסה ומדיחי הכלים

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ירחמיאל כתב:

עליה טיפטפתי 4-5 טיפות סבון כלים נוזלי.

גרוע מאוד!

כמו שכתבו זה מקציף ויכול לגמור לך על המדיח.

העוזרת של בחור שעובד איתי, שמה לו בטעות במדיח נוזל כלים והמדיח הוצף, הכרטיס הראשי נשרף והוא נאלץ לרכוש מדיח חדש.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעשייה הזו עמוסת מניפולציות על הקונה (שלא לומר שקרים).

חומרי הניקוי מורכבים מכימיקלים פשוטים וזולים יחסית, בתוספת חומרי ריח, צבע, מילוי ומרקם שנועדו להשפיע עלינו.

אבקות כביסה: חומר מילוי מגדיל את הנפח. כפית קטנה לא "תרגיש" לנו כמות מספיקה. אבקות "קומפקטיות" - אותו הדבר עם פחות מילוי.
נסו להשתמש בחצי מכמות האבקה שאתם רגילים להשתמש בה. תופתעו לגלות שאין שינוי בתוצאות.

טבליות למדיח - מהניסיון שלי, כולן, זולות ויקרות, מכל המותגים, עושים את אותה עבודה בדיוק. 

מרכך כביסה, נוזל רצפות: הפרמטר הכי חשוב בו הוא פרמטר משני - ריח הבושם שמוסיפים. לפי זה אשתי בוחרת או פוסלת נוזל.

חומרי ניקוי: קראו את החומרים הפעילים. אנטי קאלק, מסיר אבנית, מנקה אמבטיות, שלל שמות, מוצרים ואריזות. בסה"כ חומצה זרחתית.

מנקה אסלות: חומצת מלח וחומרי צבע/ריח.

מסיר עובש: אקונומיקה + סודה קאוסטיק.

המחירים של המוצרים שונים מאוד למרות שהחומר הוא זהה. כמו כן, ההבדל בין המותגים השונים הוא בעיצוב ומחיר.

• אהבתי 3
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, vadim6385 כתב:

מה הבעיה עם קפסולות?

אין לי מושג. בדרך כלל בהשוואות כאלה אני עובר ישר למסקנה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לדווח: הניסוי עבר בהצלחה!
מבחינת שומן וליכלוך קשה: הכל ירד.
מבחינת עכירות - ובכן, על 2 כוסות הזכוכית יש עכירות קלה עד בינונית. ניראה שאצטרך להחליף החומץ הרגיל לחומץ אחר (איזה?).
בכל אופן - ניקיון מעולה.
לכל אלה שצעקו "רע מאד, המדיח ימות, הבית ישרף" - נא לקרוא שוב את מה שכתבתי: מדובר במספר טיפות בודדות על אבקת הסודה ואגלה לכם סוד קטן: החומר הפעיל בנוזל הכלים זהה לחומר הפעיל באבקה של המדיח. איזה פלא.

ועל זה נאמר: ותחשבו על זה.

אני בכל אופן אמשיך בניסויים שלי. אם זה מענין אתכם - אדווח בשמחה.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ירחמיאל כתב:

הכל על חשבון הצרכן, שמה לעשות - הוא לא תמיד הצרכן הנבון.

340 טבליות של פיניש עולות 115 שח עם משלוח חינם, שזה יוצא 34 אגורות להדחה. לא חושב שיש הרבה יותר מזה לאן לרדת..

אם זה באמת היה יקר הייתי חושב על זה שיש שם יותר מדי חומר או שזה מיותר, אבל בעלות כזו לא ראיתי בזה הגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ירחמיאל כתב:

1. המרכך עשוי פסולת שמגיעה מתעשיית הבשר (שומן, עור וכו'), ועל מנת להתגבר על חסרונות החומר הזה (תחשוב לבד...) הם דוחפים למרכך כמויות של מייצבים ובשמים שהם עצמם רעילים לנו. 

מחקרים מראים (שוב, לא ב- 100%, כי זה עדיין מחקר ולא הוכחה) שאחוזי העלייה במיקרי האוטיזם והעקרות הם עקב הגברת השימוש בבישום מלאכותי, ולא כפי שסברו בהתחלה - בגלל איתור ומודעות גבוהה יותר של מיקרים שקיימים בלאו הכי.

1. מאיפה הגעת לזה שמרכך כביסה עשוי מפסולת מתעשיית הבשר???  יש לך מקור לזה?

2. שלב השאלה הזהה לגבי אוטיזם.   

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ooga כתב:

340 טבליות של פיניש עולות 115 שח עם משלוח חינם, שזה יוצא 34 אגורות להדחה. לא חושב שיש הרבה יותר מזה לאן לרדת..

אם זה באמת היה יקר הייתי חושב על זה שיש שם יותר מדי חומר או שזה מיותר, אבל בעלות כזו לא ראיתי בזה הגיון.

איפה?

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, D1winner כתב:

איפה?

זה היה מזמן, לפני יותר משנה (ועדיין נשארו טבליות).

עשיתי חיפוש זריז בגוגל, יש 360 טבליות ב 125 פלוס 20 משלוח. אולי אפשר למצוא גם ביותר זול

עריכה:

וואלה מסתבר שהיה ב 99 שח ב KSP לפני כמה חודשים

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ירחמיאל כתב:

תחזור לדווח

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ירחמיאל כתב:

מחקרים מראים (שוב, לא ב- 100%, כי זה עדיין מחקר ולא הוכחה) שאחוזי העלייה במיקרי האוטיזם והעקרות הם עקב הגברת השימוש בבישום מלאכותי, ולא כפי שסברו בהתחלה - בגלל איתור ומודעות גבוהה יותר של מיקרים שקיימים בלאו הכי.

אבל זה היה בגלל חיסונים...

אני כבר לא יודע לאיזה קונספירציה להאמין 😥

לפני 7 שעות, ירחמיאל כתב:

תעדכן כשתגיע לשלב האוטיזם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

אני כבר לא יודע לאיזה קונספירציה להאמין 😥

אלביס עדיין חי זו הקונספירציה הנכונה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלביס לא מת, הוא פשוט חזר הביתה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורונה כבר לא מעניין אז מחפשים קונספירציות במקומות אחרים.

בנוגע לשאריות תעשיית הבשר ואוטיזם - בחיאת ירחמיאל, פטור אותנו מזיבולי שכל.

בנוגע למדיח - טבליות זה קל ונוח והעלות לאורך זמן איננה משמעותית. כל הניסיונות לחסוך מסתיימים בסופו של דבר בכלים לא נקיים שדורשים הדחה נוספת - בזבוז זמן והתעסקות מיותרת בטפל.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...