Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקרים הקטנים (הגדולים) של תעשיית הדטרגנטים למכונות הכביסה ומדיחי הכלים

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כל האילתורים האלה נחמדים כשאתה מגלה ששכחת לקנות חומרי ניקוי נורמליים ואתה חייב לעשות כביסה עכשיו. ככה סתם לא רואה מה החיסכון הגדול פה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

והאם האחסנה הממושכת משפיעה על יעילות המוצר.

משפיעה. אחת החברות ממליצה לא להשתמש עם טבליות למדיח שיוצרו לפני יותר משנה וחצי מכיוון שהאפקטיביות של החומר יורדת. רלוונטי גם לחומרי כביסה. זו כנראה אחת הסיבות למחירים הנמוכים של חלק מהמוצרים בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של טבליות קשות של פיניש לעומת טבליות נוזליות של פיירי - הטבליות של פיירי פשוט עולם אחר. מנקות ומבריקות הרבה יותר טוב, באותו המדיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, D1winner כתב:

מה נותן להוסיף חומץ?

במה התרומה שלו מתבטאת?

להבנתי אבקת כביסה היא בסיסית מאוד (PH גבוה)
כדי לנטרל בסיסיות מוסיפים חומץ (PH נמוך) וככה מסימים עם שאריות אבקת הכביסה בסיבוב מים אחרון ויחיד במקום להריץ עוד ועוד שטיפות במים - אפשר להוסיף חומץ נקי (כמו שכתבו, סנטטי 5%, כמות קטנה) ואפשר להוסיף מרכך שבבסיסו הוא חומץ ריחני.
אנשים עושים טעות לפעמים ורוצים שהכביסה תריח טוב יותר אז הם מתפרעים עם כמות המרכך, ואז הכביסה יוצאת  עם PH נמוך מאוד ולא מאוזן והבגדים לפעמים מגרדים ובסוף גם לא מריחים טוב כשריח המרכב נעלם.
עד כאן ההסבר שלי עם הבנתי הלא גבוהה בכימיה.

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף אבקות. גם בכביסה וגם במדיח.

אותו הדבר גם בנוזל אחר : קרם הגנה.

מחיר האבקה יותר זול , פחות משקל לאותה תוצאה סופית. 

אותו המשל לאבקת זיפ לעומת תרכיז מיץ של עסיס. 

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה תמיד יש אנשים שמשוכנעים לגמרי שהדברים שאומרים להם בתוכניות האלה/בפורומים שונים וכו' - זאת האמת.

וכל מה שהחברות/מדענים/רופאים - זה שקר.

איך תמיד האמת נמצאת אצל איזה מישהו בפייסבוק שבד"כ גם לא סיים תיכון והוא מכיר את כל תוככי הקונספירציה בעולם.

וכל המחקרים/עובדות וכו' - זה בלוף. זה שקר. זה תרמית.

אני לא אומר שלא מנסים לעבוד עלינו, אבל לא יודע. אולי לפעמים באמת יש הבדל בין אבקות כביסה או מרככים.

אולי לפעמים יש פרסומים כאלה שהם לא הכי אמיתיים?

מה? המנכל של פרסיל לא יודע שהוא מוכר לנו רעל? בבית הוא מכין לבד את האבקה שלו?

כל ראשי המדינות מכבסים עם חומץ? 

או שכולם לא בסוד העניין?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - זה נותן לאנשים תחושה של אמונה, שייכות ותשובות קלות.

מדען יתן לך תשובה משעממת ומורכבת, שאתה לא תבין 90% ממנה.

אה, והוא גם עובד בשביל פייזר/P&G/הממשלה, שבטוח רק רוצים להתעשר על הגב שלך.

אחד שיושב על האסלה וממציא קונספירציות, ייתן לך תשובות קלות, פשוטות וקליטות ("היהודים אשמים"), והוא עמחה טיפש/חכם בדיוק כמוך, אז אתה יותר מזדהה איתו.

פלוס זה מכניס אותך למועדון אקסקלוסיבי של כאלה שיודעים את האמת.

כולם רוצים להיות במועדון שבו יודעים את האמת.

בתקופות קשות מחפשים תשובות קלות ושייכות לקהילה. דתות מסורתיות כרגע בדעיכה, אז נשאר זה.

https://www.verywellmind.com/why-do-we-believe-conspiracy-theories-5181316

https://www.businessinsider.com/psychologist-explains-why-people-believe-conspiracy-theories-during-uncertain-times-2020-4

https://theconversation.com/why-people-believe-in-conspiracy-theories-and-how-to-change-their-minds-82514

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בדיוק כמו מתנגדי חיסונים רק לא מזיק.

וגם פחות הארדקור מchemtrails ושות'.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2021 בשעה 07:02, sperial כתב:

לקישון?

לגבי סטוקים - גם לי יש קצת כאלה. אבל טבליות שארוזות בנייר אלומיניום ונשמרות זמן רב יוצאות מהח עם איזה כתמים, שלא ברור מהם והאם האחסנה הממושכת משפיעה על יעילות המוצר. ההנחה שלי היא שמדובר רק באסתטיקה, ואני משתמש בהן.

כן.נעים שם...

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת ציבור הקוראים

מבצע מבריק עם FINISH: מדיחים את הכלים, ואת המחירים!

לא מדובר בטעות - קבלו כפל מבצעים שווה במיוחד!

נוזל הברקה ב-₪3 בלבד(!!) לרוכשים בכל רכישה ב-₪79 או יותר
ערכות הדחה מושלמות וחסכוניות במיוחד במחירים מטורפים
📦משלוח חינם לרוכשים ב-₪199 או יותר

לעמוד המבצע >> http://ksp.co.il/link/Finishine

לדוגמא:
ערכת פיניש הכוללת 104 טבליות Powerball All In 1 + ג'ל לניקוי הכלים בנפח 600 מ''ל + 2 ק''ג מלח למדיח + נוזל הברקה 400 מ''ל ב-₪79 בלבד!

כל מוצרי Finish האהובים במחירים המשתלמים בארץ - ועכשיו עוד יותר!
לעמוד המבצע >> http://ksp.co.il/link/Finishine

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלקוח יצטרך ג'ל, מלח, ונוזל הברקה, אם הוא רוכש טבליות Powerball All In 1?

בתאריך 23.10.2021 בשעה 14:47, Blaz00r כתב:

ברור שהם ימליצו, מה יש להם להפסיד, עוד כלי לגרום לאנשים לקנות עוד באמתלה של "פג תוקף"

מי כתב "פג תוקף"? אמרו שהאפקטיביות יורדת, דבר שנראה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 23.10.2021 בשעה 22:24, yuval1111 כתב:

לא משתמש באבקת כביסה שנים.

תמיד מתפזר ומלכלך מתישהוא, לא מצדיק כמה אגורות חסכון והכי גרוע סותם את המכונה והביוב במשקעים.

לכלוך כן אבל בעיקר כי אתה לא נזהר. אני חותך את השקית של האבקה כמו משפך ושופך ישר לתא במכונה לפי העין, לא מתעסק עם כל מיני כוסות מדידה ושטויות. הבגדים יוצאים נקי? מחזיק להרבה זמן? זה מה שחשוב.
אבל סתימות? בחיים לא היו לי. דווקא המבינים טוענים שאבקה זה הכי "בריא" למכונה. יותר מג'ל או קפסולות. למה? את זה אני כבר לא יודע, ובתכלס לא מעניין גם. כל עוד המכונה עובדת לא אכפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...