Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי סלולר

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנה/שנתיים היו מחירים מאוד תחרותיים, יש לי חבילה שעולה כ-30 שח 

בחשבון האחרון קיבלתי הודעה שהמחיר עולה, כשהתקשרתי אמרו לי 50 שקל, אמרתי מההה?

אחרי שקצת התווכחתי, השאירו לי את המחיר הישן לעוד שנה נוספת

אבל אשמח לשמוע מה המחירים שאתם משלמים ? המחירים באמת עלו היום ?

לא צריך 5000 דקות שיחה, משתמש בממוצע כ 1500 דקות.

500 גיגה, 5000 גיגה גלישה, מה זה הטירוף הזה ? מי משתמש בזה ?  בשביל זה יש לי אינטרנט בבית.

* הזמינות הטלפונית מאוד חשובה לי, אחרי שהייתי אצל גולן טלקום ועשו לי אינספור בעיות, מעדיף להיות אצל אחת מהחברות הגדולות.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי יש נסיון חיובי ביותר עם סלקום (=גולן/אלקטרה) ; אם טלפוניה חשובה לך יותר מתעבורת נתונים, האלטרנטיבה היא ככל הנראה לנסות את פרטנר ושלוחותיה (הוט/012/019 וכיוצ"ב) ולהמנע מפלאפון, שלטעמי יש להם את הכיסוי הגרוע ביותר כיום.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור ל012, אותו הדבר, ניראה שעם המעבר ל5G הם יוכלו לעלות מחירים בהדרגה, זה אחלה סיבה מבחינתם.

באמת מי צריך חבילות ענק שכאלה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיודעים שאין לך איך לממש את נפח ההורדה, אין בעיה לפרגן לך בחבילות עם נפחים גדולים. האמת העגומה היא שכל מודל ה fixed price הוביל לכך שההשקעה בתשתיות הדור הרביעי והחמישי בישראל היא עלובה ביותר וזה די מתחיל לנשוך אותנו בתחת. לא שהייתי מוכן לחזור לימי התמחורים שקדמו למהפכה שהביא השר אטיאס (אטיאס חברים, לא כחלון), אבל כן הייתי מוכן לשלם 100-150 ש"ח בחודש בכדי לקבל תעבורת נתונים ברמה ראויה, גם בחורים נדחים שהם לא גוש דן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר יחסית יקרים, מהניסיון שלי. גם אני עברתי לתקופה קצרה לגולן, וחזרתי אחרי שלא שמעתי כלום במהלך השיחה בגלל איכות הקו. 

מעולם לא התקרבתי לסלקום.

וזבאלהפון די בירווזו אותי לאורך השנים שהייתי לקוח שלהם, אז לשם אני לא חוזר גם אם הם ישלמו לי.

למיטב ידיעתי המחירים של שלושתם דומים עד זהים ברמה של קרטל\תיאום מחירים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרטנר אני משלם 30 ש"ח לחבילת 5000 יחידות (דקות\SMS) שאני משתמש בעשירית ממנה, וכן 100GB. ולא חבילת 5G.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012מובייל (שלוחת הלו-קוסט של פרטנר)

חבילת 100G אצלי ו150G אצל אישתי בעלות של כ30 שקל לחודש כל אחת.

איש לא מדבר על העלאות מחירים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלולר של 019 עולה 20 שקל בחודש.

כשהיתי אצלם, הם היו בסדר גמור. אבל אז הם עבדו רק עם הרשת של פרטנר, ואצלנו הקליטה של פרטנר היא גרועה, ולכן נאלצתי לעזוב.

נראה לי שהיום הם עובדים גם עם הרשת של פלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלויות היום נמוכות.

תבחר את מי שנותן לך קליטה הכי טובה ויציבה איפה שאתה מסתובב. 10 שקלים לפה או לשם לא שווים את הניתוקים והעצבים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגולן, נראה לי כבר יותר מעשור.

חשבונית אחרונה 33.8שח. כל החבילות שלי עד כה בפועל עלו 20-35שח חודשי.

הם עושים קטע שפעם בכמה שנים אני נאלץ לעבור חבילה(זה תמיד לחבילה בסכום דומה, לעיתים יותר יקר לעיתים יותר זול), מעבר שעולה 50שח. לטעמי עדיין משתלם.

אין לי בעיות או תקלות עם קליטה וכו', אז אין תלונות.

מה שכן, רציתי לשים esim בשעון אפל שלי, ולגולן אין את השירות הזה. מי שמציע את השירות הזה זה פרטנר וסלקום כמדומני- אך כשראיתי שחבילה בסיסית עולה שם יותר מ 50שח ועוד 15שח עבור ה esim אז די ירדתי מהרעיון- לפחות לכרגע.

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייחס לחבילות המפורסמות ברשת. גש למרכז מכירות או התקשר למוקד המכירות. בדיוק כמו בביטוח - תגלה שהמחירים נחתכים בעשרות אחוזים.

עד לאורנה היתה לי בפרטנר חבילה של 20 ג"ב שעלתה לי 35 ש"ח לחודש (ארגון המורים) - לאחרונה שדרגתי אותה ל-100 ג"ב ב-30 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...