Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על ציפוי Crystal Serum Light של Gtechniq

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, הציפוי הזה הוא הקרם דה לה קרם. נוח לשימוש בצורה מדהימה, סלחן, ונותן אפקט מדהים של הגנה וברק. המים מחליקים כמו מעל טפלון, צואת יונים יורדת בקלילות עם מגבון, אין קילופי צבע אחרי כל נסיעה בינעירונית מאבנים מתעופפות, אפשר לומר שזה בהחלט הציפוי שרציתי.

והנה תמונה שאומרת הכל:

20210803_153906-removebg.thumb.png.51740c541ef3b4414843cdbe481755de.png

• אהבתי 1

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוט על עבודה וחומרים:

הזמנתי את הציפוי מאתר בחו"ל, עוד לפני שהרכב הגיע. כשהרכב הגיע, הוא לא נשטף בחברה, ונכנס מיד לחניה שלי, כשהוא נקי מסווירלים, אם כי שריטות עדינות פה ושם שתוקנו ע"י פולישר דואל אקשן ופוליש עדין, מנזרנה 3000.

שטיפה לפני הפוליש עם שמפו וכפפה טובה, ספריי אלכוהול מדולל (70 אחוז מים) אחרי הפוליש, ניגוב עם מגבת ייעודית, וקדימה לציפוי, לאחר בדיקה עם פנס לד גדול שהשטח סטרילי. 

מריחת הציפוי היא קלה ופשוטה, באמצעות ספוג מיקרופייבר. טפטוף של איקס על הספוג, סגירה והנחה בצד של הבקבוקון. בגלל שהספוג הוא גדול, עבדתי על קטעים שלמים, כמו דלת שלמה בפעם אחת. רק את מכסה המנוע ואת הגג חילקתי לשניים. לאחר כל מקטע ניגבתי עם מגבת מיקרופייבר צהובה שקניתי מאוטוסטור, ולאחר מכן עם מגבת אחרת ליתר ביטחון.

מהבקבוקון 30 מ"ל עוד נשאר לי בשביל לצפות את כל הג'אנטים, ולאחר מכן את כל חלקי הפנים של הרכב (אותם חלקים צבועים שנחשפים כשפותחים את הדלת או את תא המטען), לאחר מכן גם את הדשבורד, ואחר כך גם את כל חלקי הפלסטיק המבריק ברכב.

לאחר שבוע מהציפוי שטפתי את הרכב כרגיל עם ONR משולב ווקס, וניגבתי עם BSD. זה, בשילוב הציפוי, נתן את התוצאה המבריקה הזאת.

אציין שכל העבודה על הציפוי, שטיפה ופוליש היכן שצריך, לקחו לי 4 שעות. דילגתי על השלב של הפלסטלינה שהוא מיותר בעיני כשמדובר ברכב חדש שהגיע במצב שמור ביותר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך מדהים :) ואכן אין על הציפוי הזה מחזיק בטירוף.

כמה זמן חיכית מהמריחה עד למעבר עם מטלית ראשונה? 20 שניות? 30?

ותתחדש על הרכב ועל הציפוי.

אני על הציפוי הזה שמתי אוטם שמוסיף עוד 

• אהבתי 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי במקום סגור ולא ממוזג, עם פתחי איוורור ממש קטנים. אז היה קצת חם, ולא חיכיתי שניה, ניגבתי מיד כשגמרתי את הקטע (זה היה בערך חצי דקה או דקה מתחילת הקטע).

מצרף וידאו של שיטינג מדהים:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, 
עבודה נהדרת, תוצאות נהדרות!

אין ספק, חניה מקורה וסגורה אישית היא דבר נפלא,

חבל שצריך להיות חצי אוליגרך בישראל כדי לזכות באחת.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי מעולה, מומלץ.
רכב שני שלי עם CSL + EXO + HALO.
הוספת 2 שכבות של EXO?

רק אל תבנה על הגנה נגד פגיעות אבנים.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בונה, אבל ברכב הקודם כל נסיעה ארוכה היתה משאירה לי זכרונות, ועכשיו הרבה פחות (אחרי 3.5 אלף ק"מ, בקושי פגיעה מזערית באיזור הטמבון).

לא הוספתי EXO, מה זה נותן? יותר ברק ממה שיש לי, כבר לא יכול להיות... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקומבו המומלץ שלהם, מעניק אקסטרה הידרופביות וברק..
https://www.gtechniq.co.uk/shop/auto/ceramic-coatings/exo-and-crystal-serum-light/

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם ממליצים זה סבבה לגמרי, המטרה שלהם היא למכור... אבל כמו שראית בוידאו, יש לי כרגע גם ברק וגם אפקט הידרופובי מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2021 בשעה 23:46, or6699 כתב:

ציפוי מעולה, מומלץ.
רכב שני שלי עם CSL + EXO + HALO.
הוספת 2 שכבות של EXO?

רק אל תבנה על הגנה נגד פגיעות אבנים.

מה זה halo?

בתאריך 4.9.2021 בשעה 07:39, ronrcz כתב:

אם אתה רוצה להאריך בהרבה את העמידות ולחזק ההידרופוביות והברק תיישם על EXO4,אתה תיגנב מאיך שזה מוסיף,עבודה יפה.

מה שמים קודם?

אם יש לי כבר ציפוי נאנו על הרכב, אני יכול להשתמש במוצרים האלה? או שהרכב צריך להיות על "0", לעבור פוליש ורק אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.9.2021 בשעה 00:56, BRAVO30 כתב:

מה זה halo?

מה שמים קודם?

אם יש לי כבר ציפוי נאנו על הרכב, אני יכול להשתמש במוצרים האלה? או שהרכב צריך להיות על "0", לעבור פוליש ורק אז?

פלסטלינה,פוליש,,CSL,ואז EXO4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת מאוכזב...

השבוע ראיתי טיפות פה ושם על המכסה מנוע. חשבתי שזה כלום, שבשטיפה הקרובה אטפל בזה (לשלשלת, למשל, אני מוריד מיד לפני שיעשה נזק).

בשטיפה אתמול הייתי בהלם לראות שכל הטיפות לא יורדות! אני בשוק שהציפוי לא עזר מול טיפות שנראות כמו הדבר הכי קל בעולם... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...