Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן מנוע. חיפוש מוסך בבאר שבע

Vova_I
שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. יש לי להחליף שמן במנוע. פניתי ל-4 מוסכים ולא רוצים לעשות בגלל ששמן שלי. אז מחפש מוסך בבאר שבע שיכול להחליף שמן מנוע בלי מכירת שמן. תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד לפי החוק,המוסכים שסירבו עוברים עליו ומצד שני,אם זה רכב חדש באחריות, (לא כתבת דגם ושנת ייצור),

המוסך (מבחינתובצדק) עושה זאת כדי להגן על עצמו ולהימנע מלקיחת אחריות במקרה ויהיה כשל במנוע בגלל שימוש בשמן לא מתאים (צמיגות/איכות).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, colauti 9 כתב:

המוסך (מבחינתובצדק) עושה זאת כדי להגן על עצמו ולהימנע מלקיחת אחריות במקרה ויהיה כשל במנוע בגלל שימוש בשמן לא מתאים

מוסך לא לוקח שום אחריות. 

בחשבונות המוסך מציין "השמן סופק על ידי הלקוח" וזה משחרר אותו מכל אחריות שקשורה לשמן מנוע.

חוץ מזה שאם השמן  שהלקוח סיפק לא עומד בתקן היצרן זכותו המלאה של מוסך לסרב להשתמש בו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Buki כתב:

חוץ מזה שאם השמן  שהלקוח סיפק לא עומד בתקן היצרן זכותו המלאה של מוסך לסרב להשתמש בו. 

ולכן,שיערתי וכתבתי שזו  קרוב לוודאי הסיבה ש 4 מוסכים סירבו לו על אף החוק המדובר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, davemustaine87 כתב:

תלך למוסך “חשמל צמרת” בבאר שבע.

אני מטפל שם עם חלפים משלי כולל שמן ומשלם רק על העבודה. אין תלונות

כמה משלמים ממוצע עבור החלפת שמן כשאתה מספק את השמן? סתם מעניין 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Shab00 כתב:

האם השמן באמת בצמיגות ובתקן המתאימים? האם הרכב באחריות?

נגיד יש לו רכב שצריך 0W30 והוא קנה 15W40. 

הולך למוסך ראשון אומרים לו השמן לא מתאים, הוא הולך למוסך שני אומרים לו השמן לא מתאים, ככה הוא הלך לעוד שני מוסכים שאמרו שלא מתאים ואז הוא מחפש מוסך חמישי שימלא את זה? 

לא יודע למה אבל אני חושב שזו לא הסיבה 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Shab00 כתב:

אנערף, רק מנסה לעזור😅

אבל בוא תנסה לעזור בשכל.

לכתוב לבנאדם שלהחליף שמן לבד לוקח 10 דקות זה פשוט בולשיט.

החלפתי שמן עשרות פעמים וזה לא לוקח לי 10 דק, חצי שעה זה זמן סביר למי שיודע מה הוא עושה, שעה-שעה וחצי זה זמן סביר למי שלא כלכך יודע.

ומה עם זה שהוא ידרש לכלים וציוד בשווי 400-500 שח? ומה עם זה שיצטרך להיפטר מהשמן בדרכים לגיטימיות אח"כ?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי גם עשרות פעמים שמן מנוע וזה לוקח לי סביב 45 דקות עד שעה כי יש מגן פלסטיק שרק לפרק ולהרכיב אותו לוקח איזה 20 דקות. 

לגבי השאלה. באים למוסך בגישה טובה. 

מבקשים בנימוס. 

אומרים קח עוד כמה שקלים על מחיר העבודה  הרגיל בשביל שלא תצא מופסד.

ותרשום בחשבונית שהשמן סופק על ידי הלקוח כדי לא לקחת אחריות על טיב השמן. 

אני מאמין שיהיו מוסכים שיסכימו, זה לא ביג דיל ועושים את זה לא מעט. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, shellcase כתב:

אבל בוא תנסה לעזור בשכל.

לכתוב לבנאדם שלהחליף שמן לבד לוקח 10 דקות זה פשוט בולשיט.

החלפתי שמן עשרות פעמים וזה לא לוקח לי 10 דק, חצי שעה זה זמן סביר למי שיודע מה הוא עושה, שעה-שעה וחצי זה זמן סביר למי שלא כלכך יודע.

ומה עם זה שהוא ידרש לכלים וציוד בשווי 400-500 שח? ומה עם זה שיצטרך להיפטר מהשמן בדרכים לגיטימיות אח"כ?

אתם יודעים מה 10 דקות היה ביטוי צודק, 20-30 דקות. תודה על ההתקטננות...

ומי שיודע שאין לו כוח או כלים לזה לא יעשה את זה, אבל מישהו שחובב רכב שרק צריך מניע כן. התשובה תתקבל אצל האדם איך שצריך, לא הכרחתי אף אחד כלום.

זה גם יתן לו להבין בערך כמה העבודה פשוטה ולפי זה גם כמה לשלם.

עדיין יש סיכוי שהוא קנה שמן לא מתאים וזה למה אמרו לו לא, אולי הוא חושב שמחרטטים אותו ואולי היה לו נבואה לשמן הזה בחלום. אתם לא יודעים את הסיטואציה והשאלה הזאת לא תפגע באף אחד אז חלאס להתנגח, עניתי ענארף כי רציתי להיות נחמד ולא לכתוב נאום ולהתחיל ריב על כל דבר...

ככה או ככה לא אמרתי שזה קרה רק שאלתי את זה כאחת מהשאלות של למצוא פתרון, סליחה באמת שאני מנסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לכל מה שנאמר - לא כל אחד רוצה להתעסק (בפועל) בהחלפת שמן (אפילו אם זה הרכב שלו) גם אם הוא חובב רכב (אין קשר).

לגיטימי לחלוטין להביא את השמן איתך למוסך (כל עוד המוסך מסכים).

אבל  - לא כל מוסך יסכים לזה (וזה גם לגיטימי - והוסבר כבר מדוע) וסיבה נוספת - שהמוסך מעוניין להרוויח גם על השמן במידה והוא מספק אותו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Shab00
אף אחד לא אומר שאתה לא בסדר שאתה רוצה לעזור - מה שכן חשוב להגיד זה שצריך לכתוב דברים בחכמה, כי להבדיל מלזרוק שטויות בחבר'ה פה יש אנשים מכל הארץ (ולא רק) עם כל מיני יכולות הבנת הנקרא והסקת מסקנות ועם כל מיני אמוציות ואימפולסים. וכשאתה כותב פה שמע להחליף שמן זה רק 10 דק' זה יכול להוביל שאיזה לידור בן 18 שאתמול קנה מאזדה לאנטיס ב2000 שקל יחליט לנסות ואז נקרא ברוטר על איך הוא ילד טוב ורק ניסה לעזור לכולם ורצה ללמוד והפך לפיתה יפנית (עכשיו ברור שאני מקצין בטירוף ושלא יהיה לך ספק שזה מה שהסקתי מההודעה, כי אם זה היה בכיוון היא הייתה נמחקת, ומחקנו בטכני המון עיצות אחיטופל, אבל כן מנסה להעיר ולהאיר שיש אחריות למילים שנכתבות בפורום שמטרתו לתת תשובות לאנשים שלא יודעים (להבדיל מהעוףטופיק) ושהרמה המקצועית חייבת להישמר כמה שאפשר במסגרת פורום עם טראפיק  כמו שלנו).
קח את זה ברוח טובה:-), באמת.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...