Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת SUV חדש - רשמים מהשטח (מתעדכן)

80s ghost
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Super_T וואוו אחלה סקירה בנאדם 😊

הגעתי לאותן המסקנות כפי שאתה הגעת גם אם כי אני מכוון לכיוון ה3008 או הC5 יותר.

הייתי הולך על הטיגואן אבל המחיר עובר ב30K שקל את המקסימום שקבעתי לי. במחיר כזה כבר עדיף ללכת על לקסוס נראה לי.

יש גם את האופציה של הGAC (AION V) שטרם הגיע לארץ אבל היות וזו טכנולוגיה חדשה ורק להם יהיה את זה כרגע (וזו חברה סינית עם אמינות לא מוכחת עדיין) אז זה לא בעדיפות.

גם לגבי הטויוטה המאזדה וכל השאר בדיוק מה שרשמת. לגבי הסובארו הגעתי למסקנה שהסיכונים עולים על השאר אז לדאבוני הרב החלטתי לרדת ממנו סופית.

אתה יודע לומר אם בפולקסווגן עושים הוזלות על הטיגואן? אולי יעשו הוזלה משמעותית על הדגם של ה1.5 המאובזר יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך ישראלי מצידכם להתעניין ברכב שעולה 170K ולפחד מתיקון של 3K שאולי יגיע ואולי לא.

בצ'מפיון יש 3 שנים אחריות (עם הרחבה) בלובינסקי חמש שנים? 

מה שאני רוצה להגיד שאתם הולכים לנסוע עם רכב חדש לפחות שנתיים/שלוש עד שאולי יופיעו התקלות מהן אתם חוששים ועלותן זניחה לאומת מחיר הרכב.

איפה היתרון בקניית רכב חדש אם מה שאתם אוהבים נפסל בגלל דעות ושמועות?

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שוק ואמינות של 3008, תחפש ביד 2 פרטי פרימיום, לא רק שלא תמצא אלה שהם נמכרות בשעות מעל המחירון, רכב עם שוק הזוי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tal133 כתב:

Super_T וואוו אחלה סקירה בנאדם 😊.

הייתי הולך על הטיגואן אבל המחיר עובר ב30K שקל את המקסימום שקבעתי לי. במחיר כזה כבר עדיף ללכת על לקסוס נראה לי.

אתה יודע לומר אם בפולקסווגן עושים הוזלות על הטיגואן? אולי יעשו הוזלה משמעותית על הדגם של ה1.5 המאובזר יותר?

שמחתי לעזור 🙂

לקסוס לא תשתלם לך, עקרונית, יש שם הכל מהכל, רכב היברידי שנוסע לא רע וחסכוני בדלק, מאוד מפואר, אבל, גרסה מאובזרת (f-sport) זו חבילה של 270k  וזה רכב קטן מימדים למדי,

אם כבר לקסוס, חפש NX  ברמת גימור f-sport מיד שניה משנת 2019 ומעלה ואולי יתמזל מזלך.

לגבי הנחות, בדיוק הסתיימו ימי מכירות על הטיגואן, היו הנחות על שתי רמות הגימור של ה1.5 ליטר, סביב 3-5k לדגם.. שווה ללכת לשאול, מהיכרות שלי עם צ׳מפיון, הם ממשיכים לתת את ההנחה שבוע אחרי אם שואלים (קרה לי ולבת זוגתי עם הארונה fr שקנינו לה עכשיו, קיבלנו מחיר חבר אחרי שהמבצע נגמר ואין לנו חבר בכלל).

לפני 3 שעות, niv כתב:

לגבי שוק ואמינות של 3008, תחפש ביד 2 פרטי פרימיום, לא רק שלא תמצא אלה שהם נמכרות בשעות מעל המחירון, רכב עם שוק הזוי.

מגבה את זה, חבר שלי מכר את ה-3008 הבכירה שהיתה לו בכמה שעות באלפיים שקל מעל למחירון בלי להתאמץ בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 2

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, save כתב:

דווקא יש לי חבר עם פורסטר 2017 שמטופלת כמו שעון . התחילה לשתות גם שמן. במוסך היבואן אמרו שזו בעיה ידועה במנוע וכשהשריפת שמן תתגבר יחליפו מנוע.
הסיבה שלא שומעים : היבואן לוקח אחריות. לקוח מרוצה . מרגיש שלא מורחים אותו . לכן לא יתלונן בפורום.

כן כמו שקורה עם סוזוקי והתיבה הרציפה של הקרוסאובר. אם היבואן/יצרן לוקחים אחריות אז ההסתברות שתהיה בעיה עם הרכב היתה מרתיעה אותי הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פוסט חבר'ה! אני בדיוק מחפש רכב ומוכן להוציא בכיוון ה-220K (במימון) - מנגד לרכב בליסינג חברה.

ואני בדיוק התלבטתי בין הראב 4 לפורסטר ספורט - נתתם לי הרבה תובנות, שוב תודה! ממשיך לעקוב!
ובהצלחה לכל המתלבטים!!
דרך אגב, שמעתי שהטיגואן 2.0 צפוי להגיע לארץ בקרוב (להזמנות נוספות) - למרות שלא יוצא לי לראות אותו בכלל על הכביש - זה קצת מפחיד, לחות בזמן מכירה אחרי 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי מבין שניי אלו צריך להחליט אם המטרה היא כניסה לשטח, אם לא הראב4 לוקח לדעתי, אם כן - הפורסטר בלי לחשוב.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי, ברוב הכתבות שקראתי על הראב 4 מספרים שיש רעש רוח חזקה וגם רעש מהצמיגים.
מישהו מכיר את הנושא?

אם אתקדם עם הראב 4, אני אלך על הדגם החזק של ה-2X4 - Sky E-Motion.

מישהו יודע להגיד איך איכות הסאונד במערכות מולטימדיה בשני הרכבים ראב 4 מנגד לסובארו? לא בא לי לשדרג את המערכת. יש לי אייפון והייתי שמח לחבר אותו ל- Car Play באופן אלחוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, UnK כתב:

מישהו יודע להגיד איך איכות הסאונד במערכות מולטימדיה בשני הרכבים ראב 4 מנגד לסובארו? לא בא לי לשדרג את המערכת. יש לי אייפון והייתי שמח לחבר אותו ל- Car Play באופן אלחוטי.

גם לפורסטר וגם לטויוטה אין חיבור קאר-פליי אלחוטי אם אני זוכר נכון,

מה שכן, אם תחליט (משום מה..) לקחת את ה-RAV4 בגרסה הבכירה ביותר (e-exclusive 4*4) - אתה אמור לקבל מערכת ממותגת של JBL.

ו..זהו.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מפתיע שיש עדיין אנשים שמעדיפים ג'יפונים שימושיים על פני טסלה מודל 3 סדאן שמאיצה כמו רקטה של החמאס אבל מיורטת על ידי פקקי ישראל שזה יותר גרוע ממערכת כיפת ברזל 😅

אבל בתכלס למרות שהג'יפונים הללו הם קניה הרבה יותר נכונה למשפחות מהמודל 3, הטכנולוגיה שלהם פשוט מגוכחת וצריכה להיזרק לפח ההיסטוריה. אני באופן אישי לא מסוגל לקנות רכבים כאלה ומעדיף לחכות לג'יפונים חשמליים.

לגופו של עניין הדעה שלי עליהם היא כזאת:

הראב 4- הבחירה הראשונה- אי אפשר לטעות, בכל מדד הוא בסדר גמור עד טוב מאד,  לא מפשל בכלום. קניה בטוחה גם אם יקרה יותר.

אחריו הטוסון- הרכב המודרני בחבורה ורואים ומרגישים את זה.

אחריו האטקה- פנים מיושן (מאז שייצרו אותו, אז עכשיו בכלל). חוץ מזה הוא בסדר גמור ובלי חסרונות מהותיים.

הטיגואן- מיושן,  נראה כמו לאדה משופרת בפנים ובחוץ ובלי שום ביקוש- מי רוכש אותו בכלל? למרות שבתכלס הוא בסדר גמור כבר בגירסת הבסיס- חוץ ממסך מולטימדיה נמוך מדי- עדות לתכנון המיושן (אבל מנוע ה- 1.5 מצויין- אין שום צורך במנוע 2 ליטר והנעה כפולה שמוסיפה משקל וסיבוך מכני ומחיר מנופח, גירסה שגם בולעת דלק).

ה- 3008- צפוף, הגה גימיק זוועתי.

הסובארו- טרקטור- שילוב מנוע וגיר שמרני שאבד עליהם הכלח.

הסיטרואן c5- מרגישה כמו קקטוס- חומרי פנים פשוטים.

מקווה שעזרתי 😀

עריכה אחרונה על ידי evc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהפוסט מתחיל בהכללה של "רוכשי ג'יפונים" או "הטכנולוגיה של הג' יפונים מגוכחת..." אז אין לי מה להמשיך ולקרוא! 

בכלל הדיון כאן מלא בהכללות ודיעות לא מבוססות. 

• רעיון טוב! 3

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, ronrcz כתב:

הדיון מתדרדר,לפותח השרשור המקורי,שיהיה בהצלחה.

תודה רבה. 

לפעמים יותר מדי מידע הופך למזיק.

הוחלט על הפגו 1.6 בגרסת active pack , אחרי וטו של יתר בני המשפחה בנושא אחזקת פולקסווגן נוסף. 

בהצלחה לכולנו :)

עריכה אחרונה על ידי 80s ghost
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...