Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיונות הטרדה ואיומים אחרי פרסום מודעה

t830king
שימו לב! השרשור הזה בן 1126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

אם אני הייתי במקומך, כבר בשלב של לשלוח הודעה ב-11 היה מדליק לי נורה אדומה, אבל ניחא, עוד איכשהו נסבל. 

אבל הצעה לבוא אליי ב-11 וחצי, זה כבר ממש מוגזם, וזה די מעיד על הבנאדם. 

נשמע שאני מכליל, אבל זה מנסיון של המון אנשים שמכרתי להם דברים ביד 2. התנהלות של בנאדם בדברים לכאורה פעוטים כמו שעות מקובלות לשיחה/פגישה, מעידות המון לגבי ההתנהלות שלו בדברים אחרים. 

בדיוק כמו שרשמו אחרייך חשבתי שמדובר בקונה רציני שלחוץ שהרכב ייחטף (את הרכב המדובר מצאתי אחרי 3 חודשים של חיפושים ממש מיד לאחר הפרסום, והנייד של המוכר לא הפסיק לצלצל)-והאמת שלא הפריע לי כל כך.

בדיעבד לאחר שזה קרה זה בדיוק מה שגרם לי לקבוע את זה כמשהו שלא יחזור על עצמו כיוון שזה אכן מעיד המון על האדם.

יש אנשים הזויים בטירוף והיום גם במכירה וגם בקנייה אני לא מחכה שיופיעו יותר מידי נורות אדומות אחרי הראשונה.

עריכה אחרונה על ידי adir10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, קראתי חצי מ מה שכתוב פה, ואני שמח שאצלי הייתה מכירה קלה של 2 הרכבים שלי חח.
תכלס הראשון שמכרתי לבן אדם פרטי, פרסמתי במוצ"ש, ראשון לפנות בוקר ו יום שלישי לדעתי, ניפגשנו במכון בדיקה בראשון, משם לדואר וזהו.

השני גם היה די מהר, פרסמתי בשבת לפנות בוקר, בשבת בערב בא אבא ובן, יום למחרת בא שוב עם הבן השני, ולא קנו כי רצו רכב לבן או שחור ו שלי היה אדום, אבל באותו שבוע יום חמישי מכרתי בכל מקרה.

אני בן אדם שמאבד את זה די מהר, לא יודע מה היה קורה אם היו מגיעים כמה "חברה" כמו בסיפורים שלכם פה חח.

לגבי ה להכניס יד במנוע, אני מסכים עם מי שכתב שבחיים לא אתן שיגעו, ולגבי הנסיעה מבחן, אני בלי שובה אמרתי ל 2 חברה שבסוף קנו את הרכב "גבר, תרגע, הרכב לא שלך עדיין, תשלם ואז תעשה מה שבא לך", זה חוצפה תכלס להתייחס ככה למשהו שלא שלך [emoji35]

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי רכש רכב ידני לפני חודש בערך. עשה עליו נסיעת מבחן ובגלל שהוא לא נסע כמה שנים על ידני התנגש בעמוד . המוכר אמר לו שאם הוא יקנה את הרכב הוא יוסיף לו קצת במחיר על הנזק וזה מה שהיה.

הוא 'נפל' על בחור נחמד אבל יהיו כאלה שיכולים לברוח ולהשאיר את המוכר עם נזק.

אצלנו במשפחה לא מוכרים לאנשים פרטיים רק בטרייד. אפילו שזה כלול בהפסד רציני. אבא שלי 'הפסיד' 15K מהמחירון (רכב יפני!) אחרי מו"מ ארוך עם חברת טרייד העיקר לא להכנס למצב של כאבי ראש עם אנשים.למרות שפירסמתי לו את הרכב והיו אנשים רציניים שרצו להגיע לראות ולקנות במחירון.

עבדתי עם מישהי שמכרה את הרכב ואחרי כמה ימים נשרף לו המנוע (יונדאי אקסנט). הרוכש התקשר וביקש את הכסף בחזרה עם איומים רציניים על חייה. היא לא הסכימה (היא מכרה אותו כשהוא תקין בתמימות).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'איומים על חייה' זה בדרך כלל שיטת מצליח ו/או פריקת עצבים. הבעיה היא שלך תדע אם זה לא האחד ממאה שהוא באמת פסיכופת..[emoji12]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• מצחיק 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיד תלונה במשטרה, שתבדוק אותו, אחרת אי אפשר לדעת עד כמה הוא רציני.

יכול להיות גם איזה פסיכופט - אנשים נרצחו גם על הרבה פחות.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, EvGriga כתב:

מיד תלונה במשטרה, שתבדוק אותו, אחרת אי אפשר לדעת עד כמה הוא רציני.

יכול להיות גם איזה פסיכופט - אנשים נרצחו גם על הרבה פחות.

המקרה היה לפני 6-7 שנים אחי ..

אפרופו רצח ..כשהייתי סטודנט עבדתי בתור מאבטח בלי נשק. יום אחד המנהל שלח אותי לההחליף את השומר בלשכת הרווחה בעיר.

באותו היום חילקו תלושים לקניה בסופר לאנשים מעוטי יכולת בתנאי שהם מציגים מסמכים מחשבון העו"ש שלהם.

הגיע לשם איזה עבריין כולו צלקות בראש וביקש תלושים כי הוא בדיוק השתחרר ממאסר ואין לו עבודה.

הפקידה דרשה מסמכים של העו"ש והוא סירב לתת . היא סירבה לתת..הוא אמר לה את המשפט הבא בקור רוח "השבוע יצאתי ממאסר ממושך בכלא , אין לי בעיה לחזור לשם ולשבת עלייך".

היא קמה מהכיסא באותו הרגע וצעקה שומר!! (הייתי מטר ליידה ושמעתי הכל) . 

אני אומר לפקיד שליידי מה היא חושבת שאני יעשה??? אין לי נשק, סטודנט בן 21 , לא יודע קרב מגע, פרופיל 64 בצבא. איך אני אתמודד עם הפסיכופט הזה?!. באתי לחייג למשטרה הגיע אחד מבוגר שהרגיע אותו. 

הוא יצא בלי תלושים.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, netanel1014 כתב:

באתי לחייג למשטרה הגיע אחד מבוגר שהרגיע אותו

טוב, לזה התכוונתי, ב 99.9% זה סתם פריקת עצבים בצורה שמצביע על חינוך לקוי בבית:

כנראה, שהוא היה קטן אמא צעקה לו: "אם אתה לא מסיים את הדייסה אני הורגת אותך!"

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.3.2021 בשעה 07:48, yogev20 כתב:

חבר'ה, הרכוש שלכם פרטי, מי שלא נראה לכם, גם אם הם הגיעו מרחוק בחבורה גדולה, תסרבו בנימוס, אך בתקיפות. לפחד, לא קיים בסטנדרטים שלי.  (באמת שלא מבין על מה)

התיישב לי אדם מסוכן במושב הקדמי ולא יוצא ממנו ומתחיל לאיים, החבר שלו איתו 2 על 1 מה יש לי לעשות.. בסוף קרה לי נס, אמרתי לו תן לי לדבר בפרטיות עם אשתי, התרחקתי ושמתי גז וכמה תמרוני סמטאות וברחתי, לא הוצרכתי לבסוף למשטרה אבל הייתי כפסע מכך. לכן אני מבין את מי שכן מפחד, 

מכל מקום שאפו על האומץ מר יוגב.

לפני 8 שעות, netanel1014 כתב:

הרוכש התקשר וביקש את הכסף בחזרה עם איומים רציניים על חייה. היא לא הסכימה (היא מכרה אותו כשהוא תקין בתמימות).

זה באמת מזכיר את הצורך לעשות טוקמן ולאחר המכירה לזרוק את הסים לפח כמובן במכירה בשקיפות מלאה מצדכם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לאומץ אלא למה שאתה משדר כלפי חוץ. גדלתי במקום מסוכן (ועדיין שם)

מעולם לא חששתי, או הפגנתי פחד. שידרתי ביטחון מלא בלי צורך להתעמת. (זה עניין של אופי)

אבל נראה לי שאנחנו מפספסים את הנקודה. רוב קוני הרכבים לא מגיעים להתעמת, אלא לרכוש את הרכב.

יש חוצפנים, ויש מנומסים - אני לרוב מזהה את החוצפנים כבר בשיחת טלפון. אגב, גם כאן בפורום אני עוזר לרבים

שפונים אלי לעזרה (דיטיילינג) תמיד בכיף, לפעמים עם חומרים שלי בלי לבקש תמורה. לעומת זאת יש כאלה שאני מתעלם מהם במופגן, בגלל שהם לא יודעים מה זה כללי נימוס בסיסיים איך לפנות לעזרה. פשוט פונים אליך בלי שלום,   ניגשים ישר לעניינים כאילו אני חבר שלהם, או חייב להם משהו, וגם כשאתה עונה ומסביר, הם לא טורחים להודות בחזרה במילה אחת בעלת משמעות - תודה.  אותם אנשים, אני כמעט בטוח ינהגו באותה חוצפה כשהם קונים רכבים. 

מכל מקום, כוונתי הייתה, שמי שכתב שאנשים איימו עליו, אני כמעט בטוח שההתנהלות שלו מולם לא הייתה הוגנת

ופוגענית/מזלזלת ברוב המקרים, בלי שאני יודע את הפרטים. איך אני יודע? מעט תבונה ופסיכולוגיה להבין מנין

אנשים מוציאים כעסים על אנשים שהם אינם מכירים, עד כדי איומים. צריך לעשות משהו באמת מרגיז להגיע למצב הזה.

גם אני שרגוע לרוב,  אם אגיע ממרחק למישהו שמתייחס אלי בזלזול וחוסר כבוד, אגיב בהתאם. 

סתם סיפור, לפני יותר מ - 25 שנים מכרתי פורד אריקה שמורה כפי שאני שומר תמיד. מגיעים שני בחורים גברתניים

אחד מהם שוטר, כי הנשק שלו היה בלוט לעין. התחיל לעשות עלי פוזות שהרכב חבוט ובמלא מכות, ואני מבקש הרבה

למרות שהייתי הוגן במחיר. באותה שנייה בלי לחשוב פעמיים אמרתי לשוטר בצורה החלטית: " זה הרכב , אם אתם לא רוצים אותו, לא קרה כלום, שלום" באתי ללכת לבית, הבחור השני אומר לי הכל בסדר בוא. כל הדרך לבדיקה השוטר ישב מאוחר ברכב בלי להוציא אפילו הגה. (ישב בשקט)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יחסית למקרים שלכם המקרה שלי היה עוד נחמד כי זה רק היה טלפוני ומלחיץ

באו 2 קונים נחמדים שהייתי איתם 4 שעות כי לא הצליחו לעשות העברת זה''ב ולא הצליחו למשוך כסף מהבנק במיוחד שאחד מהם אין לו הרשאה למשוך כסף

בכל מקרה הם באים לעשות העברת זה''ב שוב לסכום יש דרך לדעת בוודאות שהם לא יבטלו אותו? 

זה שאני רואה את זה בחשבון ישר עושה את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2021 בשעה 19:04, yogev20 כתב:

זה לא קשור לאומץ אלא למה שאתה משדר כלפי חוץ. גדלתי במקום מסוכן (ועדיין שם)

מעולם לא חששתי, או הפגנתי פחד. שידרתי ביטחון מלא בלי צורך להתעמת. (זה עניין של אופי)

כי נטו היה לך מזל, כמו לרוב האנשים. כמו שאמרת, באמת לרוב באים לקנות ולא לחפש צרות, אבל אחת להרבה מאוד מקרים, יש כאלו שהם באמת נוכלים ופושעים.

אז באותם במקרים נדירים, כמו שקראו לבחור ששיתף פה, כנראה שגם 200% ביטחון וחגורה שחורה בפרוט נינג'ה לא היו עוזרים לו או לך.

סך הכל הוא נקלע לסיטואציה שלא באשמתו וממה שנשמע לי הוא פעל באופן החכם ביותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...