Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיונות הטרדה ואיומים אחרי פרסום מודעה

t830king
שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים ערב טוב,

קצת מלחיץ אותי הסיטוציאה הזו, אבל אחרי שפרסמתי מודעה למכירת הרכב שלי, התחילו אנשים מוזרים  להתקשר אלי ולהציע סכומים מוזרים. 

אחת התקשרה והציעה 17 אלף שהמודעה הייתה על 30 ואמרה גם שהיא משלמת במזומן.

אחד אחר הציע 23 ורצה בתוקף לעשות סיבוב על הרכב, שיתן לי מקדמה ונעשה הסכם ואת השאר יביא לי כמה שלא אמרתי לו לא היום, לא היה מוכן לרדת ממני בהתחלה טען שגר רחוק, ואז  אמר טוב אגיע אלייך

וכשאמרתי לו שלא מתאים, אמר לי אני בא אלייך השיחה מוקלטת עשיתה איתי הסכם יש לי חברה עורכת דין.

קרה לכם שאנשים כאלו התחילו לאיים עליכם או להטריד אותכם? מה עושים נגדם ואיזה עוקץ הם מנסים לעשות?

קראתי קצת שאם אני עושה הסכם איתם אני מחויב אליהם גם אם אין להם כסף הסכם(זכרון דברים) עדיין תקף או משהו.

תודה רבה וקצת הלחיץ אותי היום הדברים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה סוחרים שמחפשים לקנות סחורה בזול. 

אל תהיה בלחץ, יש גם כאלה. 

תמתין לאדם הגון שיבוא לראות את הרכב ולא יבלבל את המוח דרך הטלפון. 

כסף אתה מקבל רק בהעברת זה"ב (לא צק ולא מזומן). 

• רעיון טוב! 3

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמקשקש ומבלבל במוח - ניתוק שיחה מיידי וסינון. שילך לחפש את החברים שלו.

מדובר בסוחרים דמיקולו, לא שווים שנייה מהזמן שלך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרגיש לחוץ - נסה לבקש מקרוב משפחה / חבר קרוב שיקבל בעבורך את השיחות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום (אולי למקרים עתידיים ולאלו שייקראו את הפוסט הזה) לקנות SIM טוקמן מהקיוסק ממול, ולפרסם את המספר הזה.

אחרי המכירה להשליך לפח.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להיבהל, הרכב על שמך ובמקרה נסיון סחיטה באיומים יש משטרה.. אגב כשמכרתי את הקודמת שלי בא אדם ללא ת.ז. וכאשר רצה לקחת ללא בעלות ונפנפתי אותו איים בשריפת הרכב וכו', פשוט ברחתי לו.. והכי חשוב להישאר בקור רוח ולא להיבהל, אם הרכב שווה את הכסף, המתן בסבלנות הוא יימכר.

בפתח כל טלפון תברר אם האדם רציני בעניין הסכום שלא תבזבז את זמנך לריק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאלו שולחים ישר לחסימה ולהתראות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 13 דקות, t830king כתב:

תודה רבה על התגובות חברים.

בהחלט מעודד לשמוע שלא הייתי היחיד בסיטוציאה מוזרה כזו, חבל שבאמת לא קניתי טוקמן והייתי משתמש בו.

עוד לא מאוחר.

עוד עצה שאם לא תעזור ודאי לא תזיק: לכתוב במפורש בהודעה: "לא לסוחרים!".  לפחות מראה לכל אוכלי הנבלות הללו שאתה בעניינים.

• רעיון טוב! 1

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, oriu כתב:

עוד לא מאוחר.

עוד עצה שאם לא תעזור ודאי לא תזיק: לכתוב במפורש בהודעה: "לא לסוחרים!".  לפחות מראה לכל אוכלי הנבלות הללו שאתה בעניינים.

מצטרף להמלצה, טוקמן עולה כמה גרושים, ותציין מפורש לרציניים ולמביני עניין "בלבד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היו איומים אבל לחבר שמכר רכב יקר התקשרו סוחרים בלי סוף ואכלו את הראש. בסוף בא קונה פרטי רציני.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים צריך להיות מעט תקיף בתגובה, זה המקרה קלאסי.

לא חייבים להרים קול, אפשר לומר באופן ברור, חד, וללא היסוס/גמגום - לא להתקשר שוב. 

קרה לי בעבר, נפנפתי אותם רק בשיחה מקדימה. פעם הגיע אלי סוחר, שזיהיתי מייד. (היו כמה פעמים)

אמרתי לו "תעשה לי טובה, אל תבלבל לי את המוח, לא מוכר לך את הרכב, גם לא במחיר מחירון"

לדאבוני, יש כאלה שלא מבינים שפה אחרת. (ואני הפוך מתקיף)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי למכור הונדה סיוויק 2008 רציתי 20 אלף רשמתי 22 אלף. התקשר ערבי אמר מגיע מרחוק אמרתי לו שלא מוריד פחות מ-20 לא מעניין אותי מאיפה הוא בא. הוא אמר בסדר. קבענו פתאום באו לי פאקינג 10 ערבים עבריינים. הפעילו עלי לחץ מתחילים לקלל בערבית. נסעו לי ברכבו לחיצות בלי הפסקה. פתחו מכסה מנוע. הפכו את כל הרכב שעה. פתאום מוציא לי 12 אלף מזומן מביא לי אותם ביד. אמרתי לו לא מה פתאום אין מה לדבר. לא רצו לתת לי ללכת. אומרים באנו מרחוק. אתה לא מכבד. אתה גזען. ואני הייתי לבד. אמרתי לו אני מביא תעודת זהות מהבית ברחתי להם. התקשר אמרתי לו פעם אחרונה אתה מתקשר אלי אני מזמין לך משטרה. תהיה קשוח איתם תעמוד על שלך. אל תמהר למכור. ככה זה שוק המכוניות אל תתרגש.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ABSULUTT כתב:

אני רציתי למכור הונדה סיוויק 2008 רציתי 20 אלף רשמתי 22 אלף. התקשר ערבי אמר מגיע מרחוק אמרתי לו שלא מוריד פחות מ-20 לא מעניין אותי מאיפה הוא בא. הוא אמר בסדר. קבענו פתאום באו לי פאקינג 10 ערבים עבריינים. הפעילו עלי לחץ מתחילים לקלל בערבית. נסעו לי ברכבו לחיצות בלי הפסקה. פתחו מכסה מנוע. הפכו את כל הרכב שעה. פתאום מוציא לי 12 אלף מזומן מביא לי אותם ביד. אמרתי לו לא מה פתאום אין מה לדבר. לא רצו לתת לי ללכת. אומרים באנו מרחוק. אתה לא מכבד. אתה גזען. ואני הייתי לבד. אמרתי לו אני מביא תעודת זהות מהבית ברחתי להם. התקשר אמרתי לו פעם אחרונה אתה מתקשר אלי אני מזמין לך משטרה. תהיה קשוח איתם תעמוד על שלך. אל תמהר למכור. ככה זה שוק המכוניות אל תתרגש.

וואו לא רוצה לחשוב מה הייתי עושה בסיטוציאה כזו מפחידה, יש רלוונטיות לסוחרים? כאילו אם הוא הציע לי מחיר מסוים הוא יעמוד בו או ינסה לעשות תרגילים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תתרגש מכל השיחות האלה , מקסימום תחסום את המספר.

אל תיפגש עם מישהו שאתה מרגיש לחוץ ממנו ועצה שלי תמיד להיפגש במיקום סטרילי ( חניון בקניון פתוח הכי טוב, מקומות פתוחים עם הרבה אנשים).

ואם אתה לא חייב את הכסף דחוף אל תמהר לבזבז את הזמן על כל אחד שמביא התעניינות ( כלל מספר 1 במכירות זה להתאמץ רק על אנשים שאתה מרגיש שהם רלוונטים לסגירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...