Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים שמקבלים הורמונים לשינוי מין. חסר אחריות? מטורף? משוגע? הזוי?

TsachiE
הודעת שירות מאת ההנהלה,

בגלל הרגישות של נושא זה, הופעלה דרישה לאישור הודעות חדשות. ניתן לפרסם, אבל עשוי לקחת זמן עד שהן יופיעו. אין צורך לשלוח שוב. כל ההודעות נבדקות ואם שלכם לא אושרה, כנראה שלא עמדה בדרישות. לשאלות, ניתן לפנות למשתמש @פבל בהודעה פרטית.

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, Max_igo כתב:

רק אומר שביוון העתיקה כל גבר שהיה שווה משהו, החזיק בנער למטרות שעשועים.

זה לא מדוייק. למעשה, אנחנו לא יודעים מה היה היקף התופעה, רק שהיא היתה קיימת, והיא לא היתה... איך לאמר, חיובית, בסטנדרטים של היום. היה לה מימד טקסי, כמעט מוסדר, של גבר מבוסס (יכול להיות שרק אצולה), שמחזר בהתאם לכללי הטקס אחר נער שבחר.

יענו, זה היה עניין של שעשוע, עם גוון מאוד פדופילי, נצלני.

לפני 3 דקות, אסטון מרטין כתב:

סליחה על הבורות ולא בציניות אבל מישהו יכול להסביר לי איך אתם מקבלים אדם עם נטייה מינית לX ולא אכפת לכם מהו הX הזה..?

ואם זה לא היה בן אדם? אז מה תגידו שרק לבני אדם יש בחירה? או מישהו בגיל ההסכמה? כי לפי דברכם ילדים יודעים מה הם רוצים הרבה לפני גיל 16-18.. 

או שזה הכל בשם החוק הנעלה שמה שמותר במדינה זה בסדר..? או שהכל בשם המקובל בחברה..? כי לפי מה שאני מבין אם תגיעו למקום שבו מקובל בחברה דבר אשר סותר לחלוטין את הנורמות שאתם רגילים אליהן אתם עדיין תיהיו בסדר עם זה כי זו הנורמה באותו המקום?

ואם לא אז איפה עובר הקו האדום שלכם?

ולא, באופן אישי אין לי בעיה עם להטבי"ם למינהם כל עוד הם שומרים את זה לעצמם ומבינים שזו סטייה לכל דבר ועניין ואני לא צריך לכבד את הסטיות שלהם או להיות חשוף אליהן בפומבי.

למה שיהיה לי איכפת מה הנטייה המינית של מאן דהוא?

ואיך אתה מגדיר "סטייה"?

ולמה אתה חושב שיש לך זכות לקבוע למה תהיה או לא תהיה חשוף בפומבי?

איפה עובר הקו האדום, זו תמיד שאלה פתוחה עם תשובה משתנה.

• אהבתי 3
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 36 דקות, אסטון מרטין כתב:

אני לא צריך לכבד את הסטיות שלהם או להיות חשוף אליהן בפומבי.

tough luck...

לפני 35 דקות, falou כתב:

אנחנו לא יודעים מה היה היקף התופעה, רק שהיא היתה קיימת,

זו לא התקופה שאני חוקר, אישית, אבל למיטב ידיעתי הסברה באופן כללי היא שזו הייתה תופעה נפוצה מאוד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, חן ג. כתב:

זו לא התקופה שאני חוקר, אישית, אבל למיטב ידיעתי הסברה באופן כללי היא שזו הייתה תופעה נפוצה מאוד.

האמת היא שלא יודעים. יש עדויות, אבל לא יודעים מה היה היקף, אם היה מצומצם לתת תרבויות יווניות מסויימות ו/או מעמדות ו/או עיר זו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מעמדות" זה באמת בעיה. באופן כללי, בהיסטוריה של העת העתיקה וימי הביניים, בני המעמדות הנמוכים הם נעלם גדול, משום שזו לא היתה סטראטה של החברה שהשאירה מאחוריה עדויות כתובות. כך שלא יודעים אם הפדרסטיה היתה נחלתם של בני המעמדות הנמוכים.

תת-תרבויות/ערים זו שאלה טובה. מזכרון (שוב, לא התקופה שאני חוקר) זה מתועד באתונה, תבאיי ועוד כמה מהערים הגדולות. לא זוכר לגבי ספרטה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, אסטון מרטין כתב:

סליחה על הבורות ולא בציניות אבל מישהו יכול להסביר לי איך אתם מקבלים אדם עם נטייה מינית לX ולא אכפת לכם מהו הX הזה..?

כן, אני יכול להסביר לך.

חבר ממש ממש קרוב אליי הוא הומו.

מדי פעם אני שואל אותו אם יש לו מישהו, סתם בשביל ההתעניינות, מעבר לזה לא מדברים על זה. כמו שאף חבר סטרייט שלי לא שולף את הז*ן כשאני מבלה איתו, אני בטוח שגם ההומו לא יעשה זאת.

אני יכול לדבר איתו על בחורות כמו שאני מדבר עם כל חבר אחר, או אולי אפילו יותר. בתור הומו יש לו גישה לסודות המין היפה, גישה שלנו (הסטרייטים), אין.

כשאני שותה איתו בירה טעמה לא שונה בגלל נטיותיו, כשאני אוכל איתו סטייק - גם, אותו טעם.

האמת, שאני לעיתים רחוקות בכלל חושב על הנטיות שלו, מה זה מעניין אותי? הרי עם החברים הסטרייטים שלי אני לא נכנס למיטה, אז למה מה שקורה לו בחדר המיטות צריך לעניין אותי?

** האמת- הוא יודע שגבר עירום זה דבר שמגעיל אותי. הוא מקבל את זה וזה לא כ"כ מעניין אותו בדיוק כמו שאותי לא מעניין שהוא נמשך ליצורים השעירים האלה (אנחנו).

מקווה שהבנת. אם לא, אפשר להרחיב.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, אסטון מרטין כתב:

זה נקרא "חיה ותן לחיות". אם זה לא משפיע עלי בשום צורה, למה שיפריע לי מה מישהו עושה בכלל, ומה (או ליתר דיוק 'מי') הוא עושה במיטה (או בכל מקום אחר שהוא/היא/הם בוחר/ת/ים)?

אני שואל באמת. למה זה אמור להפריע? מבחינתי העדפה מינית זה בדיוק כמו העדפה של קפה (אספרסו/הפוך/עם/בלי סוכר). לא משפיע עליי, לא אכפת לי.

אם תגיעו למקום שבו מקובל בחברה דבר אשר סותר לחלוטין את הנורמות שאתם רגילים אליהן אתם עדיין תיהיו בסדר עם זה כי זו הנורמה באותו המקום?

בוודאי. מי החליט שאני יודע יותר טוב מכל אדם אחר? למה שאני אגיד למישהו איך לחיות את החיים שלו.

בכפיה. אם ההעדפה המינית של מישהו היא אונס, או שאותה חברה באותו מקום מהתגובה הקודמת תאלץ אותי לקיים יחסי מין עם מי שלא כלול בתוך "קהל היעד" המיני שלי - אז אני אצא נגד זה. כל עוד זה לא משפיע עליי ולא מפריע לי - מצידי שיסתובבו עירומים ברחובות ויעשו אורגיות מסביב לשעון.

ולא, באופן אישי אין לי בעיה עם להטבי"ם למינהם כל עוד הם שומרים את זה לעצמם ומבינים שזו סטייה לכל דבר ועניין ואני לא צריך לכבד את הסטיות שלהם או להיות חשוף אליהן בפומבי.

מה ההגדרה של סטיה? ולמה לדברים מסוימים כן "צריך" (לא באמת צריך, יותר לכיוון של "מותר") חשוף בפומבי ולדברים אחרים לא?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 48 דקות, אסטון מרטין כתב:

על זה קל מאד לענות, שכל אחד יתעסק בעניינים שלא ולא ינסה להכתיב לאחרים איך נכון לחיות. אף אחד לא צריך להרגיש סוטה או מאויים בחברה בגלל העדפה מינית שלו. כל עוד לא מעורבים ילדים/חיות והכל בהסכמה אין לי שום בעיה עם אף אחד.

• מעניין 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, אורח לרגע כתב:

חבר ממש ממש קרוב אליי הוא הומו.

מדי פעם אני שואל אותו אם יש לו מישהו, סתם בשביל ההתעניינות, מעבר לזה לא מדברים על זה. כמו שאף חבר סטרייט שלי לא שולף את הז*ן כשאני מבלה איתו, אני בטוח שגם ההומו לא יעשה זאת.

אני יכול לדבר איתו על בחורות כמו שאני מדבר עם כל חבר אחר, או אולי אפילו יותר. בתור הומו יש לו גישה לסודות המין היפה, גישה שלנו (הסטרייטים), אין.

אותו הדבר אצלי, רק מהצד השני: חברה לסבית.

אחלה דבר שבעולם.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה לסבית זה הרבה יותר גרוע מחבר הומו, אתם מתחרים על אותו קהל יעד. הדבר האחרון שהייתי רוצה שיקרה לי* זה שאני אתחיל עם מישהי בפאב, שאני אעשה את כל העבודה, ואז החברה הלסבית שלי תבוא ותשכנע אותה להתנסות במשהו חדש. נראה לך?!

*בהנחה והייתי רווק. היום הדבר האחרון שאני רוצה שיקרה לי זה שמישהו ייצור איתי כל סוג של קשר אחרי 20:00 בערב.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פבל כתב:

חברה לסבית זה הרבה יותר גרוע מחבר הומו, אתם מתחרים על אותו קהל יעד.

זה כמו שחבר אחר שלי אמר: זה לא רק שהיא יורדת מה"היצע", זה שהיא לוקחת עוד אחת איתה. האמת היא שהיא לוקחת עוד שלוש איתה, כי יש לה אחות תאומה זהה.

מצד שני, יש לך "גיס חמישי" בתוך המחנה הנשי...

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פבל כתב:

בכפיה. אם ההעדפה המינית של מישהו היא אונס, או שאותה חברה באותו מקום מהתגובה הקודמת תאלץ אותי לקיים יחסי מין עם מי שלא כלול בתוך "קהל היעד" המיני שלי - אז אני אצא נגד זה. כל עוד זה לא משפיע עליי ולא מפריע לי - מצידי שיסתובבו עירומים ברחובות ויעשו אורגיות מסביב לשעון.

ואם ההעדפה המינית שלו היא מין פומבי?

להסתובב בעירום במרפסת?

לפתות כל גבר שנתקל בו?

להעיר הערות מיניות למי שבא לו?

יש עוד הרבה דברים לא נעימים עד בלתי נסבלים, לפני אלימות פרופר...

לגבי אורגיות מסביב לשעון, להוללות המינית של שנות ה-70', בייחוד ההומוסקסואלית, היה מחיר כבד מאוד, עם פרוץ מגיפת האיידס, שלא רק הקהילה שילמה.

מתירנות מינית זה אולי לא אסור ע"פ חוק, אבל יש לזה מחיר.

אני חושב שהחלפנו את הפורטיניות  המדכאת בגישה שמין זה עניין תענוגי ואישי גרידא, וזה לא בדיוק ככה. למין והתנהגות מינית יש השלכות אישיות וגם חברתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, falou כתב:

אני חושב שהחלפנו את הפורטיניות  המדכאת בגישה שמין זה עניין תענוגי ואישי גרידא, וזה לא בדיוק ככה. למין והתנהגות מינית יש השלכות אישיות וגם חברתיות.

מה ההשלכות בחברות שמרניות וסגורות?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהתנהגות.

לפוריטניות יש את היתרונות שלה. בין היתר, מוודאת שמספר גדול יותר של ילדים גדלים תחת השגחה הורית ובמסגרת משפחתית, מה שיותר מועיל להתפתחות התקינה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

תלוי בהתנהגות.

לפוריטניות יש את היתרונות שלה. בין היתר, מוודאת שמספר גדול יותר של ילדים גדלים תחת השגחה הורית ובמסגרת משפחתית, מה שיותר מועיל להתפתחות התקינה שלהם.

מישהו רוצה לעלות על הכוונת של הפרוגרסיבים...

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

ואם ההעדפה המינית שלו היא מין פומבי?

להסתובב בעירום במרפסת?

לפתות כל גבר שנתקל בו?

להעיר הערות מיניות למי שבא לו?

למה אתה חושב שהוא ירצה לפתות דווקא אותך?

אתה היית רוצה כל אישה באשר היא? אלא אם יש לך גישה למפעל וודקה או משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...