Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים שמקבלים הורמונים לשינוי מין. חסר אחריות? מטורף? משוגע? הזוי?

TsachiE
הודעת שירות מאת ההנהלה,

בגלל הרגישות של נושא זה, הופעלה דרישה לאישור הודעות חדשות. ניתן לפרסם, אבל עשוי לקחת זמן עד שהן יופיעו. אין צורך לשלוח שוב. כל ההודעות נבדקות ואם שלכם לא אושרה, כנראה שלא עמדה בדרישות. לשאלות, ניתן לפנות למשתמש @פבל בהודעה פרטית.

שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד גיל 15 בכלל לא נמשכתי לבנות . עד גיל 18 לא גיבשתי זהות מוצקה על עצמי.

הייתם שואלים אותי אם אני רוצה להיות גבר או אשה בגיל 6 נראה לכם שהייתי יכול לתת לכם תשובה?

הילדות וגיל ההתבגרות אלו שנים שאדם עדיין לא מגובש, לא מעוצב, לא יודע להבדיל בין רצונות אמיתיים שלו לבין רצונות הוריו והחברה שסביבו,

ובאים ההורים החולניים האלה, ונותנים hormone blockers לשני ילדיהם.  

זה נראה יותר כמו יוזמה וגחמה  של האמא, לצד אבא חסר עמוד שדרה שנגרר איתה, מאשר רצון אמיתי של ילדיה.

טרנסג׳נדרים זו יחסית תופעה די נדירה (שאין לי בעיה איתה, כל עוד האדם בוגר מספיק לבצע את ההחלטה), אז הסיכוי ששני ילדים באותו בית יהיו טרנסג׳נדרים הוא מאוד מאוד לא סביר. מה שמחזק את הערכה שלי  שזה פשוט תוצאה של שטיפת מוח ורצון של ההורים להפוך אותם לכאלה, ובכלל לא בא מהילדים עצמם. מאוד קל לעצב את השקפת עולמו ותודעתו של ילד בגילאים האלה על פי רצונך.

הזוי. הזוי. הזוי.

לכל דבר בחיים צריך רשיון והסמכות, אבל כל זב חוטם יכול להיות הורה ללא שום רגולציות

.

לשתות אלכוהול בארה״ב אתה מחוייב להיות בן 21 לפחות.

לקבל רשיון נהיגה בן 17 לפחות.

אבל לקבל הורמון בלוקרס עם השלכות חסרות לכת, חלקם הרסניות על הגוף שלך, כדי לשנות את המין שלך, בוא, תעשה את זה בגיל 6 מבחינתם.

הזוי וכל כך אבל כל כך מחליא ומקומם.

הילדה הקטנה שלה שהופכת לילד, לא תוכל לחזור אחורה. היא לא תוכל להיכנס להריון יותר. לעולם. בגיל כזה צעיר היא לא באמת מסוגלת לקבל החלטה כזו על כל השלוכתיה.

איפה הרשויות? איפה עובדים סוציאלים שיקחו מהם את הילדים?  ההורים האלה לא יציבים מנטלית ונדרשת הערכה פסיכאטרית.

לא פחות מדהים שהתגובות שם לסרטון מפרגנות,ברובם.  שעורכי הסרטון שמים מוזיקה מרגשת ומעודדת ברקע כאילו זה תקין. נראה שעולם באמת השתגע..

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בישראל גם תופעה כזו בעידוד YNET לדוגמה, שמאדירים את ההורים "האמיצים" שנותנים לילד שלהם "בחירה חופשית" בנושא.

תנסה להעלות את מה שכתבת בפייסבוק ותעדכן תוך כמה זמן חוסמים לך את החשבון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתך חשובה אך אינה נחשבת.
למי מהמגיבים כאן יש מכרים מקהילת הלהט״ב ? לא ״יש לי חבר גיי במשרד״ אלא משהו כמו ״הבן שלי טראנס, הבת של אחותי לסבית״ וכאלו?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוד שלי הומו, לא שאני צריך את זה בשביל להצדיק את מה שאני חושב על זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים טרנס מיניים הם עובדה קיימת.

אני לא מכיר ספציפית את הילדים בכתבה, אבל באופן כללי מי שנולד טרנס, יסבול רבות בילדות ובתקופת הנעורים.

בעבר נכפה על אנשים כאלו לחיות בהסתרה ובפחד.

לכן, יש הגיון בלתת לילד את ההרגשה שהוא לא צריך להסתתר ויכול לחיות בצורה שמתאימה לזהות שלו.

האם זה נכון ספציפית לילדים בכתבה? אני לא יודע.

אבל ההגדרה של טרנס כ"סדום ועמורה" (ארוע שבו חוסלה עיר שלמה בגלל הומוסקסואליות) או "טרלול פרוגרסיבי", זו הגדרה אלימה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאפשר לילד לעשות דבר כזה זה פשוט מטומטם.

שיגיע לגיל 18, יהיה אחראי למעשים שלו, ואז שיעשה לעצמו מה בא לו.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

לאפשר לילד לעשות דבר כזה זה פשוט מטומטם.

שיגיע לגיל 18, יהיה אחראי למעשים שלו, ואז שיעשה לעצמו מה בא לו.

כן זו הדרך, לחיות חיים בשקר, ואז אחרי 18 שנות חיים לבוא ולהפוך למי שאתה באמת , זה לא יגרור שום תגובה מהסביבה שלך אני בטוח

תחשבו מה שאתם רוצים
ילדים היום יותר מודעים, כי ההורים שלהם יותר מודעים, ואני בספק שילד בא להורים שלו ״אני רוצה חוסם הורמונים!!!!!״ והם מסכימים והולכים לסופר פארם לקנות לו 
ובגדול הדיון הזה מרגיש לי קצת מיותר. כאילו, למה זה טוב? 
בדיוק בגלל תגובות כאלו אנשים נמנעים מלספר את הסיפור שלהם - טוב לא ייצא מהשרשור הזה מלבד אלימות מילולית 

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה חשוב ולגמרי נושא שיש לדון עליו. אבל הוא מאוד רגיש ויש סיכוי מאוד גבוה שהוא יגלוש למקומות הרבה פחות סימפטיים. כמו כמה הודעות שכבר הספיקו להימחק כאן.

אני מפעיל "דרישה לאישור תגובות" בשרשור - מה שאומר שכולכם יכולים להמשיך להגיב, אבל ההודעות יידרשו אישור מנהל כדי להיות מוצגות לכולם, אז ייקח להן קצת יותר זמן לפני שיראו אותן. 

ניתן לשרשור לרוץ ככה איזה יום-יומיים, ולפי התגובות שיפורסמו נחליט האם להשאיר את הדרישה לאישור פוסטים, לבטל אותה או לנעול את השרשור.

כדי שלאף אחד לא יהיו תהיות של "למה לא אישרו את ההודעה שלי!?!?!" הנה דיסקליימר:

הודעות על דת - לחיוב או לשלילה, לא יאושרו. הודעות על פוליטיקה (כנ"ל), לא יאושרו. הודעות אלימות לא יאושרו וכו'. אתם כבר מכירים את הכללים.

• אהבתי 6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, מצד שני, נמשכתי לבנות עוד לפני שהבנתי שזה ממקום מיני. מגיל 4-5 אני זוכר את עצמי נכנס עם חברה לתוך קרטון של מקרר ומשחק רופא וחולה. 

הסיפור שלך צחי הוא לגיטימי לגמרי, הוא פשוט לא הדרך היחידה שבה זה קורה.

ואני יכול לגמרי לראות איך ילד בן 8 מבין שמשהו לא נכון. 

אין לי מושג אם זה המקרה פה, וגם אני חושש מאובר-טרלול במסווה של ליברליזם ונאורות. 

מעניין אם יש דרך להפעיל מנגנוני בקרה על כאלה מקרים, שלא יהיו מוטים. אני חושב שלא. 

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, maxcher כתב:

כן זו הדרך, לחיות חיים בשקר, ואז אחרי 18 שנות חיים לבוא ולהפוך למי שאתה באמת , זה לא יגרור שום תגובה מהסביבה שלך אני בטוח

אתה צודק וטועה.

מצד אחד,יש כאלה שבאמת מבינים את מה שאתה אומר ויכול להיות שהטיפול ההורמונלי יעזור להם.

מצד שני,גיל ההתבגרות זו תקופה הורמונלית ודיי קשוחה מבחינה רגשית-בעיות חברתיות ונראות בעיני החברים שנמצאים באותה מסגרת כל יום(חרם במקרה הרע וחבורות במקרה הטוב),הורים שלא יודעים לקבל את התקופה והולכים ראש בראש 

מה שגורם לתסכול.

אתה באמת מצפה מאנשים במצב הזה לקחת החלטות טרמינליות על חייהם?

שאם כל נער/ה שהיה להם יום רע וחשבו לסיים עם זה היו הולכים עד הסוף לפחות חצי מהנוער היה מתאבד.

לדעתי זו לא תקופה לקחת החלטות משנות חיים,עם כמה שבאותם הרגעים זה נראה נכון.

תחשבו מה שאתם רוצים
ילדים היום יותר מודעים, כי ההורים שלהם יותר מודעים, ואני בספק שילד בא להורים שלו ״אני רוצה חוסם הורמונים!!!!!״ והם מסכימים והולכים לסופר פארם לקנות לו 
ובגדול הדיון הזה מרגיש לי קצת מיותר. כאילו, למה זה טוב? 

ילדים חושבים שהם מודעים,אבל הם יצורים מאוד רגשיים ואימפולסיביים.

בדיוק בגלל תגובות כאלו אנשים נמנעים מלספר את הסיפור שלהם - טוב לא ייצא מהשרשור הזה מלבד אלימות מילולית 

בדיוק בגלל תגובות כאלה ראוי ורצוי לפתוח את הנושא לדיון.

להעלות מודעות ולפתוח מבט לאנשים שבשבילם התופעה היא טרלול בשוליים.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל בלציין שאין לי ילדים או קרובים מהקהילה הלהט"בית, אבל אני לא חושב שזה משפיע על תקפות הדעה שלי.

אני חושב שהבעיה שפות"ש מציג קשורה פחות לשאלה האם ילד יכול להיות טרנסג'נדר. 

נראה לי מאוד בעייתי לאפשר לילד לעבור הליך רפואי בלתי הפיך (וכמובן לא חיוני) על סמך זה שהוא אומר שהוא מזדהה כמין שונה מזה שנולד איתו. אני שואל את עצמי, האם  לילד יש בכלל מספיק ידע והבנה כדי להכיר ולבקש טיפול מהסוג הזה.

מאוד מפתיע אותי גם שניתן להשיג חוסמי הורמונים ללא מרשם. אם רופא צריך לתת מרשם לזה, אני אהיה אפילו יותר מופתע, היות וכלל בסיסי ברפואה הוא לא לגרום נזק לחולה, מה שטיפול כזה בוודאי עושה בגיל כל כך צעיר.

ילדים אומרים ועושים דברים מכל מני סיבות ולא תמיד מבינים את המשמעות האמיתית של הדברים.

במידה וילד או ילדה מבקש שיתייחסו אליהם כבני המין השני, אפשר לכבד את הבקשה שלהם ולעשות את זה, ואין צורך בשום הליך רפואי או שינו פיזיולוגי. למעשה, אני די בטוח (אבל אשמח לתיקון אם אני טועה) שהרבה טרנסג'נדרים לא מבצעים בעצמם שום שינוי פיזיולוגי, אלא רק שינויים חיצוניים.

לדעתי, כל הליך רפואי כזה או אחר בהקשר לשינוי מין צריך לחכות עד שהילד מגיע לבגרות ויכול להבין את ההשלכות של הליך כזה.

• רעיון טוב! 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לציין שבפוסט המקורי יש מספר שגיאות, והמהותית שבהן היא שהתהליך אינו הפיך. כיום ניתן לתת לילדים בגילים שבהם מתחילה ההתפתחות (נניח 10-12) ולדחות את ההתפתחות עד גיל 15-17, גיל שבו הילדים ידעו פחות או יותר את המגדר שלהם. 

המקרה הספציפי הזה באמת מטומטם ואין באמת מה לחסום בגיל הזה מבחינה הורמונלית כי אין התפתחות מינית בגיל זה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפולי "המרה" (מהומואיות לסטרייטיות ובין מגדרים) הם לדעתי טיפולים לגיטימיים לחלוטין, אבל צריכה להיות עליהם בקרה סופר-דופר הדוקה. מקבילה, אם לא הדוקה יותר מתרופות נרקוטיות. בטח ובטח שהרבה יותר הדוקה וחמורה מאשר פאקינ' בירה.

תכלס, גם בגיל 18 הרבה "אנשים"  (בני אדם? ילדים" איך לקרוא לאנשים בגיל הזה?) עדיין לא יודעים מי ומה הם ולפי הרבה מחקרים שקראתי המוח מסיים "להתעצב" רק סביב גיל 25. 

הבעיה בליברליות הנאורה במקרים האלה היא הרבה פעמים חוסר במידע מוקדם - כמו שבשנות ה-20 (כאילו, של המאה הקודמת, שכחתי שאנחנו עכשיו בשנות ה-20) נתנו קוקאין והרואין כתרופות ועודדו עישון ואלוהים יודע מה עוד - פשוט כי נראה היה למישהו שזה עזר ועדיין לא הבינו (או סתם לא חקרו ו/או לא עשו הקשרים) את ההשפעות השליליות של החומרים האלה. לאט לאט, ככל שעוד ועוד מידע התגלה ונחקר, הפסיקו או לפחות הגבילו את חופש השימוש בחומרים האלה ודומיהם. הבעיה עם טיפולים הורמונליים היא בדיוק אותה אחת - ההורים רואים שזה עוזר לילד באותו רגע, וגם כמובן למבוגרים שעושים את הטיפולים האלה, אבל הם לא מבינים שהמבוגרים באמת כבר התגבשו עם ההחלטה הזו ולילדים (ואלי גם למבוגרים) הנזקים המלאים וארוכי הטווח עדיין לא "התגלו".

אז הבאסה היא שיותר ויותר ילדים משמשים היום שפני ניסוי לפרוצדורות רפואיות שההורים שלהם לא יודעים את התמונה המלאה לגביהן ולגבי ההשלכות שלהן.

אבל האור בקצה המנהרה הוא שכעבור 20-30 שנה*, כשהילדים האלה יתבגרו, הם יוכלו להעיד בעצמם על "תופעות הלוואי" של התהליכים האלה וכולנו נוכל להיות יותר חכמים. יכול להיות שדווקא נגלה שהעדפות מיניות ו"שייכות מגדרית" (לא יודע מה הביטוי המדעי של "להרגיש גבר או אישה") זה משהו שאנשים כבר יודעים בגיל 10 ובעצם הזהות ה"סופית" שלנו היא-היא תוצאה של לחץ חברתי וסביבתי. או שנגלה שהחיים של חלק לא מבוטל מהאנשים האלה הפכו לסיוט יומיומי בגלל החלטה רגעית שגויה שקיבלה גיבוי. 

*לפי וויקיפדיה, "מחקר מצא שרוב האנשים שעברו טיפול כזה לא התחרטו עליו וסבלו פחות מדיכאן בשלבי ה"בגרות המוקדמת" של החיים שלהם. 

לפי המחקר שמקושר במשפט הזה, מדובר על אנשים שעברו את התהליך 20 שנה לפני שהמחקר בוצע ב-2017, אבל מצוין שם גם שבעשר השנים האחרונות כמות הילדים שעוברים את ההליך גדלה דרמטית, אז בשנים הקרובות גם "גודל הדגימה" (מינוח נורא להשתמש בו בהקשר הזה, אבל זה מה יש) יגדל משמעותית וכולנו נוכל להיות הרבה יותר חכמים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, RedLabel כתב:

נראה לי מאוד בעייתי לאפשר לילד לעבור הליך רפואי בלתי הפיך (וכמובן לא חיוני)

אנחנו חיים במדינה שבה רוב התושבים (כולל אנוכי) מבצעים הליך רפואי, בלתי הפיך, לא חיוני, לבנים שלנו.

לא כותב את זה כדי להיכנס לויכוח על דת או על ברית מילה, אלא רק כדי לתת עוד נקודת מבט למה שכתבת.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, maxcher כתב:

סבבה, ואיך אתה יכול לדעת שזה באמת ככה, או שזה משהו שהוא קרא באינטרנט והחליט שבא לו, היום הוא רוצה להיות ילדה ומחר הוא ירצה להיות חתול?

איך אתה יכול לדעת שזה באמת ככה, ולא עוד פאזה חולפת אצל הילד? בתור הורה, הייתה מוכן לאפשר לילד לעשות שינוי בלתי הפיך לגוף שלו?

אם הילד יוצא מהארון - סבבה. אם הוא מחליט שהוא החליט שהוא מזדהה בתור ילדה - סבבה. מקבל אותו כמו שהוא.

אבל אני לא הייתי מוכן לאפשר לילד שלי לעשות ניתוח לשינוי מין בגיל מוקדם, כמו שלא הייתי מאפשר לבת בת 12 לעשות הגדלת חזה, או לעשות קעקוע. אני לא יודע איזה נזק בלתי הפיך זה יגרום, ולא הייתי מוכן לקחת אחריות על דבר כזה.

יהיה בגיר, יעשה לעצמו מה שבא לו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...