Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטליות לפנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחדש את המלאי של המוצרים שלי

מגבות לייבוש הרכב קניתי מגבת של PFM וגם של UBER האדומה לייבוש סופי

שמפו קניתי של carpro

מטלית לחלונות ולשמשות, רוב הסיכויים הולך על carpro Glass Fiber towel

תרסיס לחלונות קניתי של carpro

עכשיו לגבי מטליות לפנים הרכב  בשביל כל חלקי הפלסטיק ברכב, יש המלצה למשהו ספציפי? איזה תכונה מסויימת ?

עריכה אחרונה על ידי Krip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניקוי פנימי/צירים של דלתות/ג'אנטים קניתי כמה כאלו בצבעים שונים לפי שימוש:

https://www.aliexpress.com/item/33043147832.html

לחלונות קניתי מטליות Waffle:

https://www.aliexpress.com/item/32933054999.html

עריכה אחרונה על ידי reloop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטליות הכי פשוטות מתאימות לפנים הרכב, לא שווה וכדי להשקיע מעבר.

אישית משתמש במטליות הפשוטות (10 יחידות החבילה) מנקה כמה חודשים, עובר בסוף על המנוע וחלקים מלוכלכים, וזורק.

בעלי אקספרס יש בשקלים בודדים, שווה לקנות כמה סוגים. (עד היום יש לי עוד חבילות של מטליות משם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, פשוט שהסיבים שלה יהיו קצרים ולא ארוכים

מה לגבי כפפה, יש לי כבר מעל שנה כפפה של CG ומרגיש כבר שהיא עשתה את זה, מחפש כפפה של חברה חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Krip כתב:

הבנתי, פשוט שהסיבים שלה יהיו קצרים ולא ארוכים

מה לגבי כפפה, יש לי כבר מעל שנה כפפה של CG ומרגיש כבר שהיא עשתה את זה, מחפש כפפה של חברה חדשה

לניקוי דשבורד עדיף סיבים קצרים. ככפה של CG משמשת אותי יותר משנתיים, לא מראה סימני שחיקה. 

בעיקרון כל ככפה עושה את המטלה,  טכניקה נכונה לניקוי זה יותר חשוב. (לא לשפשף בכוח, אלא להחליק אותה מעל הצבע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...