Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן סנטרה 1800 שנתון 2018

אילון
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

אני מעוניין לקנות רכב שהרוחב שלו גדול שיהיה פחות צפוף מאחור, צריך להכניס שני בוסטרים וכסא תינוק

הציעו לי ניסן סנטרה עם 70,000 ק"מ מנוע 1800 עלה על הכביש במרץ 2018 (כמעט 3 שנים)

אני לא מכיר את הרכב... חשוב לי שיהיה אמין ושצריכת הדלק לא תהיה גבוהה.

חיפשתי גם טויוטה אוונסיס אבל קשה מאוד להשיג בשנתונים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים....

הייתם ממליצים על הרכב?  איך האמינות שלו?

האם הרוחב הפנימי שלו יותר גדול ממכוניות משפחתיות אחרות? כמו טויוטה קורולה למשל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותו במסגרת העבודה לשנה בה נסעתי בערך 60K.

מרווחת מאחורה ומזגן מקפיא ובזה מסתכמים היתרונות שלה.

נסיעה לא נעימה, איכות חומרים נמוכה ורכב די לא מרשים בלשון המעטה. 

עריכה אחרונה על ידי hdal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיסכון בדלק אינו הצד החזק של הרכב , הייתה לי כרכב חלופי ושמחתי שזה היה רומן קצר.

לחיוב - הרכב אכן מרווח גם קדימה וגם מאחור, ברכב שהיה לי הסלון היה בהיר שזו נקודת זכות.

לשלילה - מנוע וגיר רועשים, הגיר הרציף היה אחד הרועשים שהיו לי מעולם, ויחד עם המנוע זה פשוט רכב רועש, שיכוך מהמורות לוקה בחסר מלבד הרעש אשר נוכח ממערכת הבולמים.

בקיצור מאוד לא אהבתי את הרכב , כיוון שעל מנת לשנע את הבהמה צריך ללחוץ על הדוושה משמע גם צריכת הדלק לא סיבה למסיבה, רכב בסיסי + , מציע לנהוג ברכב על מנת לבדוק האם יש לך חיבור בסיסי לתצורה הזו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, 

לסנטרה יש כמה אביזרים נחמדים כמו מושבים מחוממים, כניסה ללא מפתח...שכתחי מה עוד 😅

אבל זה רכב נחות מהמתחרים שלו וזה מתבטא במחירו כיד 2. 

אני לאציודע מה התקציב שלך, ולכן לא אוכל להמליץ על רכב. 

אולם אני כן ממליץ שתיקח יום חופש מהעבודה, תלך לאיזה מגרש טרייד אין גדול עם מגוון רחב של דגמים, תיקח את הבוסטרים איתך. 

לאחר שמצאת את האוטו שמצא חן בעיניך, צא מהמגרש ותתחיל לחפשאת  אותו הרכב אבל מפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה,

מרווח ברמות, מאובזר, סוחב וזריז יחסית. צריכת דלק קבועה אצלי 1/14.

לשלילה כמו שאמרו איכות נמוכה, רכב חדש שמרגיש כאילו הוא איתנו מ2008.

לא משכך שיבושים מי יודע מה.

מבחינת אמינות הגיר חארבנה ואני כבר הייתי באיפוס ולימוד שלו. זה כל הרציפים של ניסאן על הפנים.

הכל שאלה של מחיר בסוף, כמה הרכב מוצע לך?

אני ממליץ לך ללכת לכיוון של קיה פורטה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פורטה עדיפה בהכל בערך וגם מרווחת יותר במושב האחורי. גם יונדאי אלנטרה מציעה מושב אחורי מאוד מרווח אבך יקרה יותר מהקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה על העצות,

התקציב שלי כ 70 אלף שקל אפשר גם קצת יותר,

חיפשתי גם טויוטה אוונסיס אבל ההיצע מאוד נמוך

מה לגבי סיטרואן C4 פיקאסו ? 

נסעתי על אחד כזה עם המשפחה בטיול בחול ומאוד נהננו, היה מאוד מרווח

הייתם ממליצים ? מבחינת אמינות? טיפולים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס נמכרה בכמויות קטנות ולא באמת מציעה יתרון על קורולה מקבילה למעט זה שהביקוש שלה נמוך אז המחיר קצת יותר אטרקטיבי.

בתקציב שלך הייתי בודק גם קורולה, 2016 ומעלה - אחרי מתיחת הפנים בה נוספו מערכות בטיחות.

הסיטרואן רכב משפחתי מעולה, אם אין לך צורך ב-7 מושבים אז ה-5 מספיק והוא גם יותר אטרקטיבי מבחינת מחיר, ההיצע קטן יחסית, כדאי לבדוק בטרייד אין של היבואן שנקרא לובינסקי טרייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של אוונסיס על קורולה מבחינתי זה נוחות מושב הנהג.
ובכלל, כאשר נכנסים ויושבים בשני הרכבים, באוונסיס אתה מקבל הרגשה של יותר מרחב. מבנה הקונסולה של אוונסיס יותר לטעמי גם כן. המנוע 1.8 כמו בוורסו נותן קצת יותר כוח מאשר 1.6 של קורולה.
אז כן יש קצת יותר מכל דבר.
אבל, זמינות החלפים בעתיד יכולה להיות פחות טובה לאוונסיס.
וסחירות גם כן ( כבר עכשיו קורולה נסחרת בפועל יותר גבוה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס קצת יותר שקיטה, והרבה יותר מרווחת במרחב הכתפיים ובגזרת תא המטען,

ואכן כסא הנהג הרבה יותר נוח,

אני כרגע עם אוונסיס ואחרי 3K ק"מ ההרגשה שזו פשוט קורולה טיפה מוגדלת, גם בגזרת צריכת הדלק המצב סביר לחלוטין אני עם 85% בין עירוני כרגע 1/13.8 במשאבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

רוצה להחזיר אתכם לניסן סנטרה..

הציעו לי רכב 2018 שעלה במרץ (קצת פחות מ 3 שנים) 80,000 ק"מ ב 65,000 ש"ח 

מימון של 40,000 ב 40 תשלומים ללא ריבית ואחריות של שנתיים של היבואן או עד 30,000 ק"מ

ראיתי את הרכב וגם נסעתי בו, באמת הרגשתי שהוא קצת רועש.

הנסיעה לא הייתה נעימה כמו ברכב שיש לי היום (אופל ברלינה) אבל לא הרגשתי משהו חריג.

איך הסחירות שלו? האם יש קושי למכור אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה לא רכב גרוע., פשוט רכב משפחתי סטנדרטי בלי הנאה מנהיגה. עושה את העבודה וזהו.
אתה גם מקבל אחריות לא קצרה ותשלומים נוחים.
לשאלתך, זה לא רכב ששומר טוב על המחיר. ממש לא כמו מאזדה 3/ טויוטה קורולה.
אבל גם המחיר ההתחלתי שאתה נדרש לשלם לא גבוה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...