Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים אחוריים לא עובדים

tza
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר באימפרזה 06 שקיבלתי אותה כשרק הקדמיים עובדים. כעת החלפתי HU וראיתי שהחוטים בצמה מחוברים נכון ועדיין האחוריים שותקים..

אני לא מבין בזה אם אפשר לכוון אותי מה לבדוק.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר פרובזורי בלי החיבור לצמה ותבדוק את הרמקולים לא שרופים בכלל.

אם עובד ,הבעיה היא בצמה או בחוטים שעוברים מהצמה אל הרמקולים יכול להיות שהם מנותקים בדרך מסיבה כל שהיא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר לאיפה? ישר לרמקולים? כלומר לפרק את הדיפון?

יש טעם לבדוק בצמה מגע בין החיובי לשלילי?

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, AUDIO KING כתב:

תחבר פרובזורי בלי החיבור לצמה ותבדוק את הרמקולים לא שרופים בכלל

בשיטה שלך הוא עלול לסיים עם מגבר שרוף בhu.

לא בודקים רמקולים עם hu,

לא מחברים מגבר לחוטים באופן "פרוביזורי" ובטח שלא מחברים חוטים של hu לחוטים עלומי שלא ידוע מה קורה בהמשך שלהם.

ראשית, צריך לבדוק עם מד התנגדות, לראות שהרמקולים מאחור נותנים בערך 4 אום, צריך לוודא שהם לא מקצרים לגוף,

ואם אין קריאה במד התנגדות אז צריך לפרק את הדלתות האחוריות ולבדוק רציפות בחיווט מהצמה שמקדימה ועד לרמקול עצמו.

רק אחרי שכל הבדיקות תקינות,

ויודעים שאין קצר לגוף, הרמקול תקין, כולל גם החיווט אליו,

רק אז אפשר יהיה לחבר את הhu לחוטים של הרמקולים האחוריים 

דרך אגב

יש מכשיר ייעודי לבדיקה של רמקולים הוא דומה למכשיר כזה

https://www.amazon.com/Install-Bay-IBR68-Tester-Generator/dp/B01EN1C1W6

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, BEEKER כתב:

לחוטים עלומי שלא ידוע מה קורה בהמשך שלהם.

תודה על התגובה אבל לא הבנתי לאיזה חוטים עלומי שם אתה מתכוון, לחוטים בצמה המקורית שאמורים להיות מחוברים לרמקולים?

צריך לוודא שהם לא מקצרים לגוף,

איך אני מוודא?

רק אז אפשר יהיה לחבר את הhu לחוטים של הרמקולים האחוריים 

כמו שכתבתי בפוסט הראשון גם הHU הקודם וגם החדש היו מחוברים לחוטים האלה והרמקולים לא עבדו אבל גם הHU לא נשרפו/התחממו/שרפו פיוז. ולכן אני מניח שלא תהיה התנגדות בחיווט:

ואם אין קריאה במד התנגדות אז צריך לפרק את הדלתות האחוריות ולבדוק רציפות בחיווט מהצמה שמקדימה ועד לרמקול עצמו.

איפה החוט עובר מהדשבורד לדלת? אני מנחש שהם נחתכו היכן שהוא וכיוון שזה שני האחוריים אז הם נחתכו לפני הפיצול לכל דלת בנפרד.

תודה רבה לכם! אני שמח להחכים וללמוד לבצע לבד.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, tza כתב:

תודה על התגובה אבל לא הבנתי לאיזה חוטים עלומי שם אתה מתכוון, לחוטים בצמה המקורית שאמורים להיות מחוברים לרמקולים?  כן, לא ברור מה קורה כרגע עם החוטים האלו

איך אני מוודא?

עם רב מודד, מחברים פרוב אחד לגוף ומודדים שאין קצר באחד החוטים

כמו שכתבתי בפוסט הראשון גם הHU הקודם וגם החדש היו מחוברים לחוטים האלה והרמקולים לא עבדו אבל גם הHU לא נשרפו/התחממו/שרפו פיוז. ולכן אני מניח שלא תהיה התנגדות בחיווט: אז יכול להיות שאין רמקולים בדלת, בכל מקרה זה לא רכב יד ראשונה אז כדאי לבדוק מה קורה שם

איפה החוט עובר מהדשבורד לדלת? אני מנחש שהם נחתכו היכן שהוא וכיוון שזה שני האחוריים אז הם נחתכו לפני הפיצול לכל דלת בנפרד. אפשר לפרק דיפון ולבדוק עם רב מודד, יכול להיות שתגלה שהחוטים לא נחתכו, והם תקינים לחלוטין, רק שהם לא מחוברים לכלום

תשובות בצבע סגול

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, BEEKER כתב:

עם רב מודד, מחברים פרוב אחד לגוף ומודדים שאין קצר באחד החוטים

תודה! כלומר פרוב אחד לחוט ופרוב שני לגוף ולבדוק מגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי התנגדות וכצפוי לא היה. פירקתי את דיפון הפלסטיק ומתחתיו נגלתה לעיני יריעת ניילון מודבקת לפח ותו לא.. נראה לכם שזה הגיע ככה מהחברה?

20201202_125032.thumb.jpg.d24de526a3a08682e164b41696655880.jpg

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...