Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד מוביל

aaa22380@gmail.c
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב אני זקוק לעזרת החברים בפורום

רכשתי רכב מטרייד מוביל במחיר מופקע של 30% מעל המחירון בטענה כי הרכב נדיר במצבו מה שהתברר כלא נכון ואני בטוח לפי בדיקה שלי כי נעשה תיקון בקילומטר האם מישהו התנסה איתם אני רוצה ללתבוע אותם ולהביא ראיות שהם משקרים את הציבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תיתן פרטים על העסקה? איזה רכב? מה הק"מ? מה אמרו לך ומה קרה בפועל? איפה נבדק ומי בדק?

קצת פרטים בכדי שנוכל לתת לך חו"ד.

30% מעל המחירון זה חריג ביותר!

להוציא אקזמפלרים מיוחדים או רכבי ספורט נדירים (מישהו הראה לי לא מזמן שהמחירון של מיצובישי לאנסר איבו מאמצע שנות ה-2000 הוא 35-40 אש"ח שבפועל המחיר כפול/משולש) אין שום רכב בישראל ששווה 30% מעל המחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה 30 אחוז מעל מחירון יד 2???
קניתי משם רכב פיג'ו לפני 3 וחצי שנים , עם 19 אלף קמ והרבה מתחת למחירון לוי יצחק!
לפני כשבועיים באתי אליהם אחרי שמצאתי אצלהם פיגו 308sw מ2019 עם 38k קמ (ינואר) דרשו עליה מחירון לוי יצחק! עשיתי אחורה פנה ..... זנחתי את הפיג'ו הנדירה (38 כאלה יש משנתון 2019) וקניתי במקום אחרן איוניק לבנה , כמו כל העדר :(

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא עמד שם מישהו שכיוון לך אקדח לראש והכריח אותך לרכוש את הרכב במחיר שרכשת. החלטת לרכוש, חתמת על חוזה, העסקה תקינה ולא משנה מה המחירון, את הבירור הזה היית צריך לעשות לפני כן.

לגבי הקילומטראז', אם יש לך הוכחה שהספידומטר ברכב מזוייף אתה כמובן יכול לפנות אליהם ולהתעמת איתם. אגב, לא בטוח שהם אחראים ויכול להיות שזה קרה לפני שהרכב הגיע אליהם. אם באמת תצליח להוכיח שהקילומטראז' זוייף והם ידעו על כך והסתירו זאת ממך תוכל לתבוע אותם בבקשה לקבלת פיצוי/ביטול עסקה/ווטאבר.

מדובר בחברה גדולה וקשה לי מאוד שהם יתעסקו בתרגילים של סוחרים סוג ז' אבל כבר היו דברים מעולם כך שהכל יכול להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Mike808 כתב:

לא בטוח שהם אחראים ויכול להיות שזה קרה לפני שהרכב הגיע אליהם.

העסקה נעשתה מול טרייד מוביל, לכן יש להם אחריות מלאה כלפי הקונה, בין אם הזיוף (אם היה) נעשה בידיעתם או שלא בידיעתם.

הקונה רשאי לדרוש מטרייד מוביל פיצוי/פתרון באם נעשה זיוף כזה. 

וטרייד מוביל רשאית גם היא לדרוש שיפוי ממי שלטענתה לכאורה זייף את הק״מ.

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.11.2020 בשעה 11:38, dotan123 כתב:

אולי תיתן פרטים על העסקה? איזה רכב? מה הק"מ? מה אמרו לך ומה קרה בפועל? איפה נבדק ומי בדק?

קצת פרטים בכדי שנוכל לתת לך חו"ד.

להוציא אקזמפלרים מיוחדים או רכבי ספורט נדירים (מישהו הראה לי לא מזמן שהמחירון של מיצובישי לאנסר איבו מאמצע שנות ה-2000 הוא 35-40 אש"ח שבפועל המחיר כפול/משולש) אין שום רכב בישראל ששווה 30% מעל המחירון

יש לי עקרון חד לא להתעסק עם מגרשי רכבים וכאן קראתי על כמות הסניפים והם מעידים על עצמם מכונות אמינות בדקתי את הרכב במוסך ויותר סמכתי עליהם בדוחות טיפולים בהתגלה בדיעבד סתירה בקילומטר בינם לרישום במשרד התחבורה 

המחיר ששילמתי הוא ביחס לטענתם כי הרכב במצב נדיר מאד האמנתי להם כיון שהם רשת מגרשים וכנראה שגם להם לכאורה אסור להאמין 

בתאריך 27.11.2020 בשעה 09:51, [email protected] כתב:

שלום רב אני זקוק לעזרת החברים בפורום

רכשתי רכב מטרייד מוביל במחיר מופקע של 30% מעל המחירון בטענה כי הרכב נדיר במצבו מה שהתברר כלא נכון ואני בטוח לפי בדיקה שלי כי נעשה תיקון בקילומטר האם מישהו התנסה איתם אני רוצה ללתבוע אותם ולהביא ראיות שהם משקרים את הציבור

האם ניתן לבדוק מספר קילומטר בבדיקת מכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נצטרך עוד פרטים, איזה רכב, כמה קילומטר עבר, מה זה אומר שהוא במצב נדיר ? מה הופך אותו לכלכך נדיר ?

האם הרכב עבר בדיקה במכון ? ואם כן מטעם מי הבדיקה ?

למה אתה חושב שהתעסקו עם הספידומטר ? פעם היו מפרקים את הלוח שעונים ומסובבים ידנית את המספרים, היום זה הרבה יותר קשה במיוחד כשברישיון הרכב מצויין מספר הקילומטרים שהאוטו עבר כך שלמעשה כדי להוריד משמעותית את הקילומטראז צריך לזייף רישיון או לעבוד עליך שבמשך הזמן שעבר מאז הטסט האחרון האוטו פשוט לא נסע, בטח שלא פשוט למכור רכב שהקולימטראז על השעון נמוך ממה שמציון ברישיון רכב.

ממליץ לנסות לאתר את היסטוריית הטיפולים כשלב ראשון, אם הרכב עבר טיפול15K, ואז 30K ואז 45K ואז 60K אבל בספידומטר יש לו רק 30 אז כנראה שמישהו באמת התעסק איתו.

בכל מקרה לגבי הסכום ששילמת, אני מקווה שמדובר ברכב אקזוטי ונדיר אחרת לא מבין מה יכול להיות שווה 30% על המחירון.

בכל מקרה אם לא תצליח להוכיח הטעייה מכוונת או חוסר תום לב תהיה לך בעיה לבטל את העסקה, בסופו של דבר אף אחד לא הכריח אותך לשלם ולקנות את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחברות הליסינג מתמחים את המחיר גבוה הרבה פעמים מעל המחירון. 

צריך להבין שהסוכנים בעצמם לא יודעים מה הם מוכרים, רובם לפחות. הם עובדים כמו באסטה בשוק הכרמל.

הוא יודע לערבב אנשים, זה הכל. שאל אותו מה זה מבחן ריסוק אין לו מושג!!!.

הוא מקבל בונוסים ככל שהוא דופק את הלקוח יותר בעסקה, זה הכל. 

איזה רכב, כמה ק"מ, מה מחיר המחירון לוי יצחק  לפני ואחרי שקלול ובכמה קנית? 

בתאריך 27.11.2020 בשעה 11:38, dotan123 כתב:

כן אבל אם המחירון למשל הוא 15-10 אלף שקל ומכרו לו רכב עם ק"מ ממש ממש נמוך יד ראשונה ונדיר מאוד ב 3000 שקל מעל המחירון זה לא כמו שמכרו לו רכב של 100 אלף שקל ב 30% מעל המחירון....

עריכה אחרונה על ידי itamarg
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...