Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

rainx דוחה מים מהשמשה בצורה יעילה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 14.11.2020 בשעה 16:49, Krd כתב:

מרחתי לא מזמן RELOAD על השמשה הקדמית, היה ניתן לראות בגשם אפקט ברור של דחיית מים שהקל קצת על עבודת המגבים, אבל כן היה צורך להפעיל אותם בניגוד למצויין בפרסומות לחלק מהמוצרים הנ"ל.

מן הסתם שאין תחליף למגבים אלא רק "עזר".

תודה.

לפני 5 שעות, dprt כתב:

מחזק את מה שנאמר מעלי , עובד טוב בגשם ועם הכנה נכונה של השמשה מחזיק די הרבה זמן.

קל ליישם מאוד.

אני שם אותו על שמשה קדמית חלונות קדמיים ומראות , ככה המים עפים בנסיעה מהירה ואפשר להסתכל במראות בצורה טובה יחסית. 

אין איתו בעיה על מראות? זה לא יפגע במראות או משהו? והאם המגבים לא מסירים את החומר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בימים האחרונים שמתי לב לתופעה שמעצבנת אותי מאד! מופיעים אדים על כל (!) השמשה

הקד' מבפנים ורק לאחר שהמנוע מגיע לטמ' עבודה (כמה דק' טובות של נסיעה), הדלקת האדים משפיעה באיטיות.

האם יש משהו לעשות? מריחה של rain x וכו' יכול לעזור?

IMG-8410.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2020 בשעה 08:06, carsgo כתב:

בימים האחרונים שמתי לב לתופעה שמעצבנת אותי מאד! מופיעים אדים על כל (!) השמשה

הקד' מבפנים ורק לאחר שהמנוע מגיע לטמ' עבודה (כמה דק' טובות של נסיעה), הדלקת האדים משפיעה באיטיות.

האם יש משהו לעשות? מריחה של rain x וכו' יכול לעזור?

IMG-8410.jpg

זאת כמות מוגזמת, לדעתי יש לך מים איפשהו באוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרסיס השחור של ריינקס נגד אדים בכלל לא הועיל לי. נראה לי חרטא. הצהוב כמסלק מים גם לא הרגשתי משהו מיוחד אבל אולי צריך ליישם כמה פעמים בשביל שיעבוד. במראות בכלל אין שום אפקט. 

מה שכן, הצהוב המשולב של ניקוי חלונות וגם כמסלק מים, זה כנראה החומר הטוב ביותר שנתקלתי בו כניקוי לחלונות/שמשות,  בלי קשר לסילוק מים. פשוט היישום שלו קל והאפקט של הניקוי מצויין, לא משאיר סימנים, מתנדף מהר והשמשה נקייה נקייה.

בתאריך 12.11.2020 בשעה 17:49, carlight כתב:

יש לך רעיון מה לעשות עם המראות או שאין איתן מה לעשות?

תודה רבה.

ראיתי שיש מדבקות כאלה בעלי אקספרס וגם באיביי, אתה מדביק על המראה וזה משאיר לך שטח יבש לגמרי. נראה מצויין ועולה כמה שקלים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה מת לי המנוע של הוישרים ברכב.

אין מאיפה להשיג.

כל החורף נסעתי בלי וישרים.

ולא היה ריך וישרים עם התכשיר הזה מבחינתי.

ממליץ בחום על RAINX

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חושב שאין להם תכשיר דוחה מים, לחברת RainX יש. אבל מרחתי את GYEON גם על החלק החיצוני של השמשה הקדמית. בוא נראה עד כמה זה גם דוחה מים. 

לדעתי זה סתם בזבוז כסף, בזמן השטיפה מילא עוברים עם QD מעל הרכב, ועם אותה מטלית עוברים על השמשה.

עושה את אותה עבודה, אפילו ביעילות טובה יותר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קיבלתי עדכון על GYEON (יישמתי על רכב שני בבית) השמשות נקיות לחלוטין ללא אדים (הקדמית והצד שעברתי עליהם)

המים מחליקים מעל השמשה (מרחתי גם בחוץ) כאילו יש ציפוי מעל השמשה (כמו שאמרתי, המוצר דוחה מים מיותר)

בסוף שבוע אנסה על הרכב שלי, ותהיה לי יותר אינפורמציה, גם לגבי עמידות. על פניו מוצר מוצלח. (ימים יגידו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת התרשמות של רכב שעשיתי בבית, פשוט לא אני נוהג עליו, אבל קיבלתי התרשמות שהשמשות שעברתי עם GYEON 

נשארו ללא אדים בכלל, כולל מים מחליקים מעל השמשה בצורה שכולנו חולמים. בסוף שבוע אעשה ניסוי על הרכב שלי. ( הפעם אפילו יותר יסודי, כלומר ניקוי יסודי לפני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...