Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

rainx דוחה מים מהשמשה בצורה יעילה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

carlight

ראשית כל אין צורך לצטט הודעה מעל.

לשאלתך, כל האינפורמציה כולל תמונות נמצאת כמה שורות למטה

אין שום טעם ליישם שני חומרים שעושים את אותה עבודה. יש לך rainx, תשתמש בו. 

אם אין לך עדיין, שווה לקנות את GYEON  שמעט יותר יקר. רשמים סופיים כולל עמידות, יהיו בהמשך. (לאחר שאהיה בטוח ביכולות של GYEON. 

IMG_20201214_132628.jpg

IMG_20201214_132633.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין משהו, כל נוזל QD שאני מיישם אותו על השמשה, זה אמור להרחיק את המים?

לפני 12 שעות, Krd כתב:

מסכים, מחוץ ל qd אפשר למרוח חומר כמו reload, תוצאות מעולות.

מה זה reload?

לפני 12 שעות, Krd כתב:

מסכים, מחוץ ל qd אפשר למרוח חומר כמו reload, תוצאות מעולות.

מה זה reload?

אגב, יש בארץ איזה מקום שמוכר מדבקות כאלה על המראות שהן בעצם לא נרטבות והשטח על המראה נשאר יבש? ראיתי יש באיביי ובעלי, אני אקנה אבל זה די דחוף לי ולכן אם יש מקום בארץ שמוכר כאלה, זה יהיה מעולה. היה לי קשה היום לעבוד עם הגשם הבלתי פוסק הזה וקשה לראות במראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היום עשיתי ניסיון4/5 למרוח GYEON למניעת אדים, לא עוזר. בבוקר כל השמשה מלאה אדים ונוזלים בשני רכבים. שוב פעם מנקה יסודי, מריחת תכשיר  (מוצר יקר) למניעת אדים בצורה יסודית שוב לא עוזר.

לכם זה מצליח? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני התאכזבתי מכל האנטי פוג למינהם.

אז אני פשוט מקפיא את עצמי כל בוקר כדי להפשיר את האדים מבפנים, ומבחוץ אני מנקה את החלונות בכל בוקר.

חשבתי על לנסות את הפתרון הזה: https://www.autostore.co.il/product/כרית-ייבוש-forch-water-ex/ בתקווה שהוא יהיה יותר יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי באיזשהוא מוצר כזה שעובד. נראה שהכול עבודה בעיניים. וחבל, כי יש חברות מצויינות עם שם חזק ומוצר כגון זה, שלא באמת עובד כי זה חרטא, סתם מבאס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מבאס, עוד קניתי את המוצר הכי יקר. 

לא עובד. ניסיתי את כל האפשריות, מעט חומר, הרבה, מריחה ללא באפינג, עם באפינג -לא יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...