Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש הגה יונדאי i35

AHZ91
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים , 

מצ״ב סרטון עבור רעש בהגה שמופיע בעמידה או בסיבוב הגה בחניה וכמעט לא נשמע במהלך נסיעה .. 

הרכב נבדק בכמה מוסכים וכולם אומרים שהכל תקין ולא רואים חופש/חלק תקול  .. 

אשמח לעזרה בנושא אני כבר מיואש .. 

יונדאי i35 2011 

194K 

תודה, 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חושד בקופלונג הגה, בעיה יחסית שכיחה ששמעתי עליה דווקא בדגמי הI30 אבל כיוון שהן חולקים מכלולים יתכן וקיימת גם בI35, עלות החלק לא יקרה אבל הרבה עבודה, יש סרטונים ביו טיוב או פשוט תכנס למוסך יונדאי אם אתה חושש לתקן זאת לבד (לא פשוט בכלל) הם בהחלט מכירים את התקלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Roycohen1979 כתב:

הייתי חושד בקופלונג הגה, בעיה יחסית שכיחה ששמעתי עליה דווקא בדגמי הI30 אבל כיוון שהן חולקים מכלולים יתכן וקיימת גם בI35, עלות החלק לא יקרה אבל הרבה עבודה, יש סרטונים ביו טיוב או פשוט תכנס למוסך יונדאי אם אתה חושש לתקן זאת לבד (לא פשוט בכלל) הם בהחלט מכירים את התקלה.

לפי הסרטנים שראיתי בעבר שמדובר בבעיה בקופולנוג הרעש נשמע רק באזור ההגה עצמו , הרעש אצלי נשמע יותר מאזור המנוע והגלגלים בנוסף להגה .. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Roycohen1979 כתב:

בעיה יחסית שכיחה ששמעתי עליה דווקא בדגמי הI30 אבל כיוון שהן חולקים מכלולים יתכן וקיימת גם בI35

קיימת גם קיימת. מק"ט החלק : 563152K000FFF. זהה לכל רכבי יונדאי.

החלק עולה גרושים אך כפי שציינת העבודה לא מועטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונאי שמכיר את האוטו ואת התקלה האופיינית הזו שמשותפת לרוב דגמי יונדאי וקיה הפרטיים (סיד/ פורטה/ ריו/ אופטימה/סונטה/ 25/30/35) בהחלט ידע לזהות את התקלה.

הפירוק והתיקון לוקחים כמה שעות של עבודה וכוללים פירוק הכיסויים מתחת ומסביב להגה, ניתוק חיבורי החשמל לקופסאת הפיוזים מתחת לדש בורד, פירוק הצנרת מזגן שמובילה לרגליים של הנהג, פירוק כל הקונטקטורים של ההגה (5-6 קונטקטורים שונים מסביב לכל ציר ההגה), ופירוק כל מוט ההיגוי כדי להגיע למנוע העזר שנמצא פחות או יותר מעל הדוושות אבל פונה כלפי מעלה.

העלות של התיקון הוא בעיקר בגלל העבודה הרבה ולא בגלל החלק שעולה שקלים בודדים.

על הדרך אם המכונאי כבר שם הייתי מבקש ממנו להחליף את הגומיה של היוניט אור ברקס שנוטה להתייבש ולהתפרק ועולה כמה שקלים בודדים, התפרקות שלה מפעילה קבוע את אור הבלם אבל גרוע יותר מטמטמת את מערכת בקרת היציבות של האוטו ומדליקה את נורת הesp בלוח השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, AHZ91 כתב:

בוקר טוב חברים , 

מצ״ב סרטון עבור רעש בהגה שמופיע בעמידה או בסיבוב הגה בחניה וכמעט לא נשמע במהלך נסיעה .. 

הרכב נבדק בכמה מוסכים וכולם אומרים שהכל תקין ולא רואים חופש/חלק תקול  .. 

אשמח לעזרה בנושא אני כבר מיואש .. 

יונדאי i35 2011 

194K 

תודה, 

לא רואים אילו פעולות אתה מצבע בזמן ההקלטה, אבל אם אתה מזיז את ההגה מצד לצד בתנועות קצרות, אז לדעתי ללא ספק מדובר בקונפלונג הגה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קפלונג, יש לי אחד להביא לך תמורת מילה טובה.
הזמנתי לעצמי 10 יחידות בזמנו.
אני נייד בתחום מחדרה עד עכו כל רצועות החוף.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

• אהבתי 1

Subaru Legacy 2006,1994cm^3,AWD,L.P.G Lovato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...