Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טקאטה מכה שנית - והפעם אצל סיטרואן

nadavd4
שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו הצליח לבצע את ה-recall? 

כבר בשני מוסכים של לובינסקי אמרו שאין מלאי בכל הארץ וצריך לחכות עד שהם יודיעו שיש מלאי

מה אמור לעשות מי שצריך לעבור טסט? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הצליח לבצע את ה-recall? 

כבר בשני מוסכים של לובינסקי אמרו שאין מלאי בכל הארץ וצריך לחכות עד שהם יודיעו שיש מלאי

אני עשיתי, קצת לפני שפתחתי את הפוסט. אכן אמרו לי במוסך שיש מחסור בחלפים, אבל אז אמרו שעוד יש.

Sent from my AC2003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.11.2020 בשעה 14:27, TomerLL כתב:

כפי שמצוין לך במכתב הקריאה, ניתן לבצע מבחן תקופתי עד חצי שנה מיום הקריאה.

רכב אשר לא יבצע את הקריאה עד תום מועד זה, ייחסם במחשבי הרשות ולא יוכל לבצע את המבחן.

גם לי נאמר כי קיים חוסר במלאי והרכב(C4 2012) בצע את הטסט למרות הקריאה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היו צריכים לפרק דשבורד, וכנראה לקח להם יותר משעה שעתיים כי גיליתי את הריקול בזמן שהייתי במוסך בטיפול אחר לגמרי... באופן מצחיק אני הערתי את תשומת ליבם לנושא, ורק לאחר שביקשתי שיבדקו במחשב ראו שבאמת יש קריאת שירות לרכב שלי.
במקרה שלי ובגלל השעה שהגעתי למוסך, הם סיימו רק בבוקר שלאחר מכן ולכן קיבלתי רכב חלופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קיבלתי היום לאימפרזה 2006. לאימפרזה 2006 אחרת ביצעתי ריקול דומה כבר לפני שנתיים~ ההיא מלפני שנתיים היא תת דגם i וזאת שקיבלה עכשיו תת דגם LX.

image.thumb.png.df10030ca42aa1863ae0c19d147fa598.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום לאימפרזה 2006. לאימפרזה 2006 אחרת ביצעתי ריקול דומה כבר לפני שנתיים~ ההיא מלפני שנתיים היא תת דגם i וזאת שקיבלה עכשיו תת דגם LX.
image.thumb.png.df10030ca42aa1863ae0c19d147fa598.png
גם אני קיבלתי את זה אתמול אחרי שעשינו את זה לפני שש שנים

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...