Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יכול לעזור לי לזהות את סוג כלי הרכב שבתמונות.

מליץ יושר
שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם מאזדה 2, אאוריס ופוקוס סטיישן.

רכב מס' 2 בהחלט מזכיר מונדאו, אם כי אני לא סגור על זה בכלל.

אדון @מליץ יושר, אפשר להשיג תמונות נוספות? אותו מיקום, אותה זוית, חצי שניה קודם?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למי שמצטרף עכשיו, זה אמנם נראה כמו משחק, אבל זה מקרה אמיתי שנמצא בדיון בבית המשפט,  בעצם ימים אלו,תאונת דרכים קטלנית. לזיהוי כלי הרכב שי משמעויות שונות בניהול ומשפט וחשיפת האמת. מה שאנחנו עושים עכשיו בא במקום חקירה רצינית של המשטרה שבזמן אמיתי עמדו לרשותה כל המצלמות האפשריות לאורך מסלול הנסיעה על הכבישים 57 מנתניה לבית ליד, וכבי 4 לצפון, שכלי הרכב המעורבים נסעו לאורכם באותו כיוון. עכשיו אני נאלץ להסתפק בשני קטעים קצרים מתוזמנים רע ואתם עוזרים לי מאד (ולנהג הנאשם)לדייק בעובדות. 

אני מסכם את חכמת ההמונית בזה שיש הסכמה רחבה מדי, ושמקובלת עלי מהשוואות שעשיתי עם תמונות של כל כלי הרכב שצויינו, והיא מאזדה 2 טויוטה אוריס ופורד פוקוס סטיישן. החידה נותרה לגבי הרכב בעיגול הכחול. אני מודה שהתפלאתי לשמוע שזה מרצדס C קלאס, קורולה, במבוו סידרה 3, הונדה סיוויק ישנה מן הטעם הפשוט שזה נראה לי ג'יפון שהחלון האחורי שלו ניצב וסמוך לחלק האחורי של הרכב. הגדלתי את התמונה ואני מבקש מאמץ נוסף.  אני מודה לכם מאד, ומבטיח לשתף בעוד חידה או שתיים בנושא תאונה בין רכב לאופניים. 

ממונדאו.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, מליץ יושר כתב:

למי שמצטרף עכשיו, זה אמנם נראה כמו משחק, אבל זה מקרה אמיתי שנמצא בדיון בבית המשפט,  בעצם ימים אלו,תאונת דרכים קטלנית. לזיהוי כלי הרכב שי משמעויות שונות בניהול ומשפט וחשיפת האמת. מה שאנחנו עושים עכשיו בא במקום חקירה רצינית של המשטרה שבזמן אמיתי עמדו לרשותה כל המצלמות האפשריות לאורך מסלול הנסיעה על הכבישים 57 מנתניה לבית ליד, וכבי 4 לצפון, שכלי הרכב המעורבים נסעו לאורכם באותו כיוון. עכשיו אני נאלץ להסתפק בשני קטעים קצרים מתוזמנים רע ואתם עוזרים לי מאד (ולנהג הנאשם)לדייק בעובדות. 

אני מסכם את חכמת ההמונית בזה שיש הסכמה רחבה מדי, ושמקובלת עלי מהשוואות שעשיתי עם תמונות של כל כלי הרכב שצויינו, והיא מאזדה 2 טויוטה אוריס ופורד פוקוס סטיישן. החידה נותרה לגבי הרכב בעיגול הכחול. אני מודה שהתפלאתי לשמוע שזה מרצדס C קלאס, קורולה, במבוו סידרה 3, הונדה סיוויק ישנה מן הטעם הפשוט שזה נראה לי ג'יפון שהחלון האחורי שלו ניצב וסמוך לחלק האחורי של הרכב. הגדלתי את התמונה ואני מבקש מאמץ נוסף.  אני מודה לכם מאד, ומבטיח לשתף בעוד חידה או שתיים בנושא תאונה בין רכב לאופניים. 

ממונדאו.png

לי זה נראה סיוויק בערך 2003 2004 או רובר או מגאן ישנה דור ראשון בערך. לא מצליח לראות דמיון למונדאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מגאן דור ראשון. 

161px-2001_Renault_Megane_Fidji_16V_1.4.jpg

220px-Renault_M%C3%A9gane_I_Phase_I_F%C3%BCnft%C3%BCrer_Heck.JPG

@מליץ יושר יש תמונה של שניה או שבריר שניה קודם, כשהרכב קרוב יותר?

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם האוריס סטיישן לגבי הרכב בכחול אני דיי בטוח שזה מרצדס C קלאס ( W203)  

לא חושב שזו מגאן דור ראשון כי רואים שזה רכב עם תא מטען ולא האצ'בק

גם לא סיוויק, הפנסים של הסיוויק נגמרים ממש בקו תא המטען ומתחילים גבוה יותר והם באופן כללי גדולים יותר.

בפנסים של המרצדס יש קצת מרווח מהתא מטען והם גם קטנים יותר וגם ממשיכים יותר לכיוון הכנף האחורית.

File:Mercedes-Benz W203 rear 20171214.jpg - Wikimedia Commons 

2004 Honda Civic EX Rearlights - Picture / Pic / Image

image.png

עריכה אחרונה על ידי Tvr_speed_12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים שלו (ניכר יותר בשמאלי מבימני) הם משולשים ומסתיימים למעלה בסוג של שפיץ. 

הצורה הזו קיימת במרצדס ובמונדאו, אך לא בסיוויק ובמגאן.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעבר לי בראש זה הגאלאנט ואולי הלנסר הישנה יותר. 

image.png.268e0803dae07353ea1aff22d95cd28b.png

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png

השמשה האחורית קטנה מדי בשביל המיצובישי:

image.png.268e0803dae07353ea1aff22d95cd28b.png

בהונדה הפנסים קטנים מדי:

image.jpeg.dbc3caa8b5b486d618d3b12f528edb05.jpeg

אני עדיין מחזיק בדעתי שזו מרצדס C-class מודל 2002

Mercedes-Benz C-klasse AMG II (W203) Restyling 2004 - 2007 Sedan ::  OUTSTANDING CARS

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • מעניין 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר על הכחול כפולו קלאסיק או פורד מונדיאו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...