Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בשביל מה שאתה מבקש, חבל להזמין שתיים כשיש אחת וגם במחיר זול יחסית.

מוזמן לצפות בסיקור קצר שעשיתי למצלמה (מדובר בB40D), קישור לרכישה יש

בתחתית הסרטון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשביל מה שאתה מבקש, חבל להזמין שתיים כשיש אחת וגם במחיר זול יחסית.

מוזמן לצפות בסיקור קצר שעשיתי למצלמה (מדובר בB40D), קישור לרכישה יש

בתחתית הסרטון:

תודה על התגובה, בהחלט עונה על הדרישות.

המצלמה האחורית מתחברת ישירות בכבל עד למצלמה הראשית? אפשר להעביר את הכבל בצורה נסתרת לאורך האוטו ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אשמח להתייעצות,

מעוניין להחליף את המצלמה הנוכחית(שיאומי פשוטה) שאחרי כמעט שנתיים מתחילה לזייף.

מקריאה פה החלטתי ללכת על מצלמה שפועלת על קבל, מבין המצלמות של viofo מה הדגם הכי בסיסי שהייתם ממליצים עליו? נטו בשביל ההגנה משפטית, פחות מעניין אותי עוד כמה פיקסלים או פיצ'רים כאלה ואחרים, הa118 מספיקה(זולה משמעותית ביחס ל119)?

חוץ מזה, לגבי מצלמה לשמשה אחורית, מצאתם אותה שימושית לאורך השנים? מתלבט עם כבר להזמין שתיים.

תודה.

אני לא ממליץ על מה שנכנס כאן שכן מודבר על חיקוי של A118 של חברת VIOFO

המוצר בתגובה הוא בשום אופן לא של VIOFO

מה שכן שייך לחברת VIOFO הפופולארית והטובה זה דגם A118 (עדיף דגם A118C) ה C מתייחב לקבל

ה A118C מצלמה סופר מעולה היה לי אותה והיא עדיין חיה ובועטת בשמשה האחורית ברכב של אבא שלי אחרי שמכרתי את הרכב הקודם השארתי לו את ה A118C וכיום שיש לי רכב חדש יש לי קדימה ואחורה A119

מציע לך לבדוק בקופונים יש את מצלמת ה A119 בכ65 דולר בערך אפילו עם גרסת GPS

ה A118C כבר לא מיוצרת ואם אתה מוצא אותה סתם יקר או שאתה נופל על זיוף

תוסיף כמה לירות ויש לך מצלמה מעולה שלא תאכזב

תדאג במקביל לכרטיס זכרון איכותי ואמין שלא יאכזב ברגע האמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יש לי איזו תיאוריה לא מבוססת, שמי שקנה 119 דרך הלינק מגירבסט שאלכס פרסם בזמנו קיבל מצלמה מ-batch מוצלח. אני אחד מהקונים והמצלמה עדיין מתפקדת למופת (אם זה משנה, קניתי דגם ללא GPS). אבל אולי אני טועה.

אבל אני חושב להוסיף מצלמה אחורית - אלכס, האם מומלצת בעיניך הקניה מהלינק הזה? לפי הבנתי מדובר בקבל ולא בסוללה, להבדיל למשל מכאן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה טובה שלא תאכזב? ספר את זה ל-119 שהחזיקה אצלי בדיוק שבוע.

אני קניתי זוג מצלמות לרכב שלי

אחת לאבא שלי ברכב הפרטי

אחת לאבא שלי באוטובוס שלו

עוד זוג לשני דודים שלי

ועוד אחת לחבר

דהיינו 7 מצלמות (כולם V2) למען ההגינות

כולן אבל כולן מתפקדות ללא רבב, עובדות ועובדות קשה מאוד!!!!!!!

אצלי זוג המצלמות עובדות ללא הפסקה עם ה VICO PLUS

עוד אחת אצל אבא שלי באוטובוס שעובד לפחות 12 שעות ביום

אצלנו בבית, משפחה וחברים אף אחד לא התלונן חוץ מאחד ששם כרטיס זכרון איטי והמצלמה לא קיבלה את הכרטיס.

יותר משנה כולן עובדות כמו גדולות ואין בעיות

אולי אתה נפלת על "לימון" אבל ממש שאני מנסיון אומר והמון חברים בפורום ובכלל בעולם ובביקורות המצלמה הזאת פשוט מדהימה!

לא מאכזבת.

כבר ראיתי באחד הפורומים שמישהו מאוד התבאס עליה כי לא עבדה לו, עזרתי לו בעדכון גרסה ולפתע המצלמה חיה!

תבדוק אולי אצלך אותו מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יש לי איזו תיאוריה לא מבוססת, שמי שקנה 119 דרך הלינק מגירבסט שאלכס פרסם בזמנו קיבל מצלמה מ-batch מוצלח. אני אחד מהקונים והמצלמה עדיין מתפקדת למופת (אם זה משנה, קניתי דגם ללא GPS). אבל אולי אני טועה.

אבל אני חושב להוסיף מצלמה אחורית - אלכס, האם מומלצת בעיניך הקניה מהלינק הזה? לפי הבנתי מדובר בקבל ולא בסוללה, להבדיל למשל מכאן.

תודה.

הייתה בעיה למי שקנה בזמנו בגירבסט בגרסה V1 של A119 שלאחר מכן גירבסט לא מכרו יותר

הבעיה הייתה במי שכן לקח GPS במגעים בין ה GPS למצלמה עצמה

לאחר הגרסה השניה שופרו המגעים והגיעו ספוגים למניעת הרעידות במגעים.. אולי זאת הייתה הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תודה.

הדגם היותר זול, הוא הדגם הישן שלא מומלץ לרכוש.

תשים לב שאין את הספרה 2 בשם המצלמה.

הדגם היקר יותר הוא הדגם המומלץ.

שניהם עם קבל.

בדוק בעליאקספרס, המחירים שם אמורים לנוע סביב 74-8$ לדגם ddpai 2 mini צבע כסוף.

ממליץ עליה בחום.

ddpai Mini2 1440P Full HD WIFI Car DVR Dash Camera Vehicle Digital Video Recorder 270 Degree Camcorder APP Monitor Night Vision

http://s.aliexpress.com/I3IB3uAJ

(from AliExpress Android)

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם היותר זול, הוא הדגם הישן שלא מומלץ לרכוש.

תשים לב שאין את הספרה 2 בשם המצלמה.

הדגם היקר יותר הוא הדגם המומלץ.

שניהם עם קבל.

בדוק בעליאקספרס, המחירים שם אמורים לנוע סביב 74-8$ לדגם ddpai 2 mini צבע כסוף.

ממליץ עליה בחום.

ddpai Mini2 1440P Full HD WIFI Car DVR Dash Camera Vehicle Digital Video Recorder 270 Degree Camcorder APP Monitor Night Vision

הדגם 2 הוא לא מומלץ יותר שכן הוא חדש יותר?

ויש הבדל בדגמים הללו של המצלמות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי זוג מצלמות לרכב שלי

אחת לאבא שלי ברכב הפרטי

אחת לאבא שלי באוטובוס שלו

עוד זוג לשני דודים שלי

ועוד אחת לחבר

דהיינו 7 מצלמות (כולם V2) למען ההגינות

כולן אבל כולן מתפקדות ללא רבב, עובדות ועובדות קשה מאוד!!!!!!!

אצלי זוג המצלמות עובדות ללא הפסקה עם ה VICO PLUS

עוד אחת אצל אבא שלי באוטובוס שעובד לפחות 12 שעות ביום

אצלנו בבית, משפחה וחברים אף אחד לא התלונן חוץ מאחד ששם כרטיס זכרון איטי והמצלמה לא קיבלה את הכרטיס.

יותר משנה כולן עובדות כמו גדולות ואין בעיות

אולי אתה נפלת על "לימון" אבל ממש שאני מנסיון אומר והמון חברים בפורום ובכלל בעולם ובביקורות המצלמה הזאת פשוט מדהימה!

לא מאכזבת.

כבר ראיתי באחד הפורומים שמישהו מאוד התבאס עליה כי לא עבדה לו, עזרתי לו בעדכון גרסה ולפתע המצלמה חיה!

תבדוק אולי אצלך אותו מקרה

המצלמה מתה. לא נדלקה ולא הגיבה לחיבור בכלל. האינטרנט מלא בדיווחים על תקלות מכל הסוגים, אז לא רק אני נפלתי על לימון. כרגע אני כבר חודש עם שיאומי שעובדת, ומצלמת היטב. אולי יש יתרון כלשהו ל-119 באיכות, אבל כל מה שצריך לראות בבירור, רואים בשיאומי. הזמן יגיד כמה היא תחזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם 2 הוא לא מומלץ יותר שכן הוא חדש יותר?

ויש הבדל בדגמים הללו של המצלמות האלה?

חדש יותר כמובן,

מצלם ברזולוציה גבוהה יותר (חיישן צילום שונה).

לא התעמקתי בהבדלים מפני שאני לא מוצא טעם לרכוש את הישן במיוחד כאשר מדובר בהבדל של כמה דולרים בודדים בין הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, בהחלט עונה על הדרישות.

המצלמה האחורית מתחברת ישירות בכבל עד למצלמה הראשית? אפשר להעביר את הכבל בצורה נסתרת לאורך האוטו ככה?

אכן, המצלמה האחורית מתחברת לראשית, אתה צריך רק כרטיס זיכרון אחד.

בהחלט ניתן להעביר את כל החיווט בצורה נסתרת, זה מצריך קצת מאמץ אבל לחלוטין אפשרי.

אני לא ממליץ על מה שנכנס כאן שכן מודבר על חיקוי של A118 של חברת VIOFO

המוצר בתגובה הוא בשום אופן לא של VIOFO

מה שכן שייך לחברת VIOFO הפופולארית והטובה זה דגם A118 (עדיף דגם A118C) ה C מתייחב לקבל

ה A118C מצלמה סופר מעולה היה לי אותה והיא עדיין חיה ובועטת בשמשה האחורית ברכב של אבא שלי אחרי שמכרתי את הרכב הקודם השארתי לו את ה A118C וכיום שיש לי רכב חדש יש לי קדימה ואחורה A119

מציע לך לבדוק בקופונים יש את מצלמת ה A119 בכ65 דולר בערך אפילו עם גרסת GPS

ה A118C כבר לא מיוצרת ואם אתה מוצא אותה סתם יקר או שאתה נופל על זיוף

תוסיף כמה לירות ויש לך מצלמה מעולה שלא תאכזב

תדאג במקביל לכרטיס זכרון איכותי ואמין שלא יאכזב ברגע האמת

כדאי לבדוק קצת במקום לרשום "VIOFO, VIOFO..." כאילו מדובר באיזה מותג ששמו הולך לפניו וכולם מנסים לחקות אותו.

בסך הכל מדובר בעוד חברה סינית, שלא באמת יוצאת דופן לטובה בשום דבר לעומת האחרות - אינספור דוגמאות

לבקרת האיכות ה"נהדרת" שלהם ניתן לראות ממש כאן בשרשור, וגם בפורומים אחרים ברשת.

בינתיים הB40D מותקנת אצלי כבר למעלה משנה ועובדת ללא דופי, ובמקביל מותקנת אצל רבים נוספים

ועושה עבודה טובה. אגב, אותו כנ"ל לגבי הA118C (לא של VIOFO!) שמותקנת אצל כמה מחבריי.

אני מציע לך לעשות קצת מחקר ברשת, טיפה מעבר לשרשור הזה, ולגלות של VIOFO

אין שום בעלות על הa118c, מה גם שהדגם שצירפתי הוא בכלל דגם אחר.

כדי לקצר את עבודתך, אתה מוזמן להתחיל בלערוך חיפוש בשרשור הזה, כבר היה כאן דיון בדיוק על הנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

ממליץ עליה בחום.

תודה רבה. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אבא מותקנת Dome G90(נקנתה מגירבסט לפני 3 שנים ) שמתפקדת בצורה מוזרה-פעם ההקלטה מופעלת אוטומטית ופעם צריך להפעילה ידנית.

המצלמה עושה עבודה טובה למדי, מותקנת דרך קבע ברכב . בזמנו אבא ביקש המלצה למצלמה שלא צריך להתעסק איתה וקניתי לו את הנ"ל.

לא מצאתי בהגדרות "הפעלה אוטומטית" או משהו בסגנון.

האם ייתכן שכרטיס הזיכרון גורם לבעיה ?

מותקן כרטיס קלאס 10 ,נראה לי של סאנדיסק (לא בטוח).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומך בחברי עם הviofo בהמלצתי יש למשפחתי ולחברי מצלמות viofo מכל הדגמים ושתי הגרסאות. בסך הכל מדובר בכ8 מצלמות שהוותיקה מכולן בת יותר משנה וחצי. כולן עובדות נהדר עם 0 תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...