Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברשותי Vico SF2 כ-3 שנים שעובדת מצוין.

רק שלאחרונה נשבר צמדן הואקום לחלון ובמצלמה זאת הצמדן בנוי כיחידה אחת עם החיבור הפיסי למצלמה.

אני לא מצליח למצוא צמדן חלופי ברשת ולאחר פניה ליבואן בארץ, אכן יש לו צמדן חלופי אך חובה להגיע אליהם למשרדים ביבנה...

התירוצים שלי - רחוק לי ועסוק לי מידי בשביל להגיע לשם ואם ניתן להזמין מהרשת, יהיה לי נוח יותר...

אם מישהו מכיר/יודע, אשמח לקישורים מתאימים.

תודה,

אלי

האם למישהו יש רעיון לחלופה או שראה מהיכן ניתן להזמין ברשת?

תודה ושבת שלום,

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה:

יש לי A119,

איך אני גורם למצלמה לשמור קטע שאני רוצה?

נגיד ראיתי עכשיו תאונה בכביש, איך אני עושה שהמצלמה תשמור כמה דקות לפני וכמה דקות אחרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 מצלמות? המכס עלול לחשוב שזה מסחרי.

מכל מקום, ספק אם תרוויח משהו מהכמות שכן סכום הרכישה יעבור 1200 ש"ח ואז מעברהלמס קניה ומע"מ, יחול גם מכס.

עד 500$ הזמנה מחו"ל פטורה ממכס , ההזמנה תכלול רק מע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה:

יש לי A119,

איך אני גורם למצלמה לשמור קטע שאני רוצה?

נגיד ראיתי עכשיו תאונה בכביש, איך אני עושה שהמצלמה תשמור כמה דקות לפני וכמה דקות אחרי?

יש לחצן אמצעי עם משולש הוא ושמר אבל כמה שניות לפני ואחרי ושם בתקייה אחרת כמו התקייה של ה G SENSOR

ממליץ להגיע הביתה ולשפוך את המידע למחשב או אצלי תמיד יש עוד כרטיס זכרון ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בעמודים האחרונים אבל לא מצאתי תשובה - איזו מצלמה עדיף להזמין, 119V2 או 119S?

בנוסף, אם אני מתכנן להשתמש במצלמה רק בזמן נהיגה, כרטיס זיכרון של 32gb יספיק עבורי, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תלוי מה אתה מחפש. צילום יום - ה 119 מנצחת, צילום לילה - ה 119S אמנם מציגה תמונה לא טבעית אבל היא מאד מדגישה עצמים וזה עוזר מאד לראיית לילה. אני חושב שהרזולוציה של ה119 גם יותר גבוהה. אני בסוף החלטתי ללכת על ה 119 על פי סמך אחד בלבד - השוואה ביוטיוב של הצילומים. זו צריכה להיות ההכרעה שלך לדעתי. מה שאמור להיות חשוב במצלמת דש זה לזהות עצמים בזמן אירוע ופחות כמה התמונה יפה. 32GB - יספיק לגמרי לזמן נהיגה. ברגע שאתה מזהה אירוע אתה גם יכול לסמן במצלמה והוידאו הספציפי לא ימחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות אולי כבר MINI USB ארוך? קניתי 119 ושמתי אותה בקדימה ואני רוצה לשים את המצלמה הקודמת בשמשה האחורית אבל הכבל קצר.

ראיתי רק קיטים של HARDWIRE.

צריך 6 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש יתרון לחיישן של סוני.

בכל מקרה אתה כנראה תשים את הפילטר CPL, נכון?

אז גם אם תשכח אותו בנסיעה בלילה, תקבל עם A119S יותר חשיפה למרות שיש עליו פילטר שמחשיך מעט..

הרזולוציה של 2K לא מזיזה לי, במיוחד שרוב המסכים שאתה צופה בהם הם עד 1080P, לכמה כבר יש מסכי 2K או 4K שבאמצעותם הם צופים בסרטונים? אתה מחבר למחשב וצופה. רוב מסכי המחשב הם 1080P

אני מעדיף 1080P60FPS על פני 1440P30FPS

כשתהיה רזולוציה באמת גדולה יותר ומסכי 2K ו-4K וגדולים אפילו יותר יהיו זמינים יותר בכל מקום, אז תהיה משמעות גדולה יותר לרזולוציה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתייחס נטו להשוואת וידאו בין השתיים.

מהסרטונים שהסתכלתי נראה של 119 הרגילה יש יתרון בחדות הלוחיות רישוי ביום.

מבחינתי SPECS זה חארטה רוב הזמן. אני בד"כ לוקח החלטה על פי דוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות אולי כבר MINI USB ארוך? קניתי 119 ושמתי אותה בקדימה ואני רוצה לשים את המצלמה הקודמת בשמשה האחורית אבל הכבל קצר.

ראיתי רק קיטים של HARDWIRE.

צריך 6 מטר.

למשוך כבל חשמל ארוך מתיבת הפיוזים לאיזור תא המטען ומשם לחבר את המיני יואסבי שיש לך .

ייתכן ויש מצת בתא המטען וניתן להתחבר אליו.

אין טעם לקנות מיני יואסבי באורך כזה , ואני לא חושב שקיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שגל כתב.

בנוסף, תמיד עדיף כבלי USB כמה שיותר קצרים (ככל שניתן).

עדיף למשוך אחורה מאריך מצת, כבל שהמתח שלו יהיה באזור 12V ומשם להמיר ל-USB 5V קצר אל המצלמה.

לא להעביר כבל USB 5V מקדימה לאחורה שעוד האורך יוריד את המתח וחלק מהמצלמות עלולות לא לקבל את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי זוג מצלמות A119 ברכב שאחת מקדימה ואחת מאחורה

משתמש ב VICO PLUS

כאשר אני מדליק סואיץ בן אם הרכב עמד דקה או לילה שלם, הכוונה אם המצלמות עדיין עובדות או הגיע מתח קטיעה

לפעמים קורה מצב שהמצלמות לא נדלקות יחד

לפעמים הקדמי נדלק והאחורי לא, להפך או לפעמים שניהם נדלקות יחד כמו שצריך

מה עושים במצב כזה?

הVICO במצב של ריסט אחרי שמקבל ACC

יש עצה מה לעשות בנידון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין מפסק ידני (on off)

אחרי ההנעה, תפעיל.

בסיום תשאיר פתוח והויקו ינתק כשצריך. ושוב לאחר מכן כשתרצה להניע, תעביר לOFF ואז ON ותמשיך.

קצת מעצבן אבל פותר לך את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...