Jump to content

A.Peretz

 • הודעות

  84
 • כאן מאז:

הנקודות של A.Peretz

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

4

מוניטין

 1. אני עם דייסון פיה צרה ומאריך משתמש במברשת צרה / לפעמים מברשת שיניים להזיז את הלכלוך למקום יותר נוח ושואב
 2. @FiSתודה לך רק רציתי לוודא שהפיוז המקורי יכול להיות באותו ערך של הפיוז מצלמה תודה רבה
 3. שלום לכולם שאלה לגבי המתח של הפיוז - יש לי אלפא גולייטה ולא מצאתי בתא נהג פיוז אחר שלא פועל כשהאוטו כבוי חוץ מפיוז מספר 5 הפיוז שאני מתלבש עליו הוא פיוז 5A והפיוז ששמתי למצלמה מדגם VIOFO A129 Plus Duo הוא גם 5A האם זה תקין ? אין לי פיוז 3A למצלמה אפשר לשים במקום הפיוז המקורי 5A פיוז של 10A ?
 4. אהלן קודם כל תודה על המדריך אבל רציתי לשאול אם תוכל לפרט יותר איך הוצאת את המראה - ניסיתי להוציא אותה על מנת להחליף את הכיסוי מראות צד והתקשתי אני לא מצליח להגיע לקליפסים בלי לכופף את המראה בצורה מסוכנת יש לך טיפים איך לעשות את זה בצורה בטוחה ?
 5. תודה לכם אני כנראה אלך לאוטו איטליה לבדיקה מדובר על ג'ולייטה שנת 2015 שאלה נוספת - למישהו יצא להחליף דאשבורד שהתנפח ? יודעים מה העלות ואיפה אפשר לתקן במידה וצריך ?
 6. שלום לכולם התייעצות עם החבר'ה שקנו לאחרונה אלפא - מספיק לקחת את הרכב לבדיקה אצל מיכאל מתל אביב ? הוא עושה בדיקה מלאה של כל הרכב ? או שאתם ממליצים על מקום אחר שעושה בדיקה מקיפה של כל האוטו ?
 7. שלום לכולם מחפש ג'ולייטה שנת 2016 ומעלה \ ג'ולייטה QV שנת 2014 ומעלה עם נתונים נורמליים סופ''ש נעים
 8. מציע לך להסתכל פה https://reutbuyitforme.com/ למי שלא מכיר היא מפרסמת מלא מבצעים ולפעמים יש לה שיתופי פעולה עם חברות ויש הנחות על מוצרים ( יש גם על שואבים אלחוטיים ) בארץ
 9. 98Civic תוכל לרשום מאיפה הזמנת את המוצר במחיר הזה ? ראיתי ב Ebay במחיר הזה 15ML זה כמות מספיקה לעבור על הפלסטיקה החיצונית והפנימית של רכב קטן ?
 10. יש את Gloria FM10 שבזמנו קניתי מאמזון במחיר הרבה יותר טוב מבארץ אתה יכול לחפש אם יש באמזון או ebay אני משתמש במקציף הזה כרגע אחרי שהגלוריה שלי נסדקה והוא עושה עבודה סבירה שים לב להבדלים בגדלים ותראה אם זה מתאים לדרישות שלך ( להקציף את הרכב או מקפציץ קטן לגלגלים \ תא מנוע וכו' )
 11. מתעלק על השרשור הזה יש למישהו מושג מה זאת החתיכת פלסטיק השקופה ליד הדלת במושב האחורי ?
 12. הדייסון לא מתאים לנוזלים בכלל ובכללי זה שואב מאוד עדין ויקר אם המטרה היחידה שלך עם הדייסון זה לשאוב את האוטו הייתי קונה דגם בלי כל המברשות לרצפה ואז קונה ב Ebay או Amazon צינור מאריך ומברשת ארוכה לאוטו ואחת עם שערות כדי לא לפגוע בפלסטיקה
 13. גם אני הייתי שואב עם השואבים בתחנות דלק אבל בגלל שנמאס לי לחכות בתור ובגלל שהכלבה שלי מנשירה שיער קניתי שואב אבק אלחוטי של דייסון שמספיק ל 8 - 10 דקות עבודה על מהירות גבוהה כולל כמה מברשות נוספות לאוטו אני שואב קבוע את האוטו פעם בשבוע בעצמי ( פעם בחודשיים מנקה עם APC + חומר מגן ) ולכן מספיק לי גם לעבוד עם הדייסון על העוצמה החלשה שמספיקה ל 30 דקות עבודה + מברשת לשטיחים של הרכב והמושבים אז אני ממש ממליץ לך לשקול קנייה אחלה פרוייקט וכיף לראות אנשים משקיעים לגבי החלונות - אם אתה פותח את החלונות ואז לוחץ על נעילת חלונות ונועל את הרכב החלונות עדיין עולים ?
 14. לגבי הנקודות ש this_is_me רשם ( אחרי שימוש של כמה חודשים ) : - אני משתמש ב 2 ג'ריקנים של 20 ליטר וזה מספיק לי לשטוף את הג'נטים + שטיפת הרכב אחרי pre-wash + שטיפת הרכב אחרי שטיפה עם כפפה על העוצמה הנמוכה כי העוצמה הגבוהה גומרת את המים מהר - במקום להשתמש בתפס וליישר את הצינור כל פעם אחרי גלגול לקחתי חתיכת תעלה לכבלים שנשארה לי והצמדתי לצינור מה ששומר עליו בתוך הג'ריקן בצורה ישרה בלי לזוז ( סתם מציע רעיון ) - לצורך הפעלה ( אצלי לפחות ) אין צורך ללחוץ גם על הכפתור ביטחון וגם על ההדק לוחצים על הכפתור ביטחון ואז אפשר ללחוץ על ההדק ומחזיקים אותו בלי ללחוץ על הכפתור ביטחון אני שמתי סקוץ שאני נועל איתו את ההדק אבל גם זה די מסורבל
×
×
 • תוכן חדש...