Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האיכות דומה לG1,והגם העיצוב אחד לאחד למאט כניסת GPS.

למען האמת, התוצאה די מאכזבת בשביל מצלמה שנמכרת במחיר כזה (כמעט 900 ש"ח באתר שלך).

ייתכן שבגלל עריכה לא טובה, ציפוי שמשות כלשהו או סיבה אחרת, הצילום נפגם קצת.

הנה דוגמא נוספת מהמצלמה הזאת LS330W:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המצלמה כבר קיבלתי חזרה, יוליאן עובד על זה, זה לוקח זמן לעלות את כל מה שהוא צילם שם.

אני מאמין שעוד שעה גג שעתיים הכל יהיה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, מה עושים אלו שרוצים לשים סוכך שמש? כל פעם מפרקים את המצלמה\מחזיק הסלולר?

אני דיברתי עם מוכר מאיביי (שלא מוכר לישראל) התקן ל G1W שמתחבר לזרוע של המראה. כך שאפשר לשים סוכך שמש. אבל בלעדי זה הייתי בבעיה.

למעשה אני עדיין בבעיה כי יש לי מחזיק לסלולר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את המתקן שליפה מהירה שהנדסתי לעצמי כמה עמודים לפני?

תסתכל אולי תעשה לעצמך גם אחד כזה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, מה עושים אלו שרוצים לשים סוכך שמש? כל פעם מפרקים את המצלמה\מחזיק הסלולר?

אני דיברתי עם מוכר מאיביי (שלא מוכר לישראל) התקן ל G1W שמתחבר לזרוע של המראה. כך שאפשר לשים סוכך שמש. אבל בלעדי זה הייתי בבעיה.

למעשה אני עדיין בבעיה כי יש לי מחזיק לסלולר...

אף פעם לא הפריע לי לשים מגן שמש על השמשה שהמצלמה שם, דווקא המצלמה עוזרת להחזיק אותו כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה המדוברת של DOD, יש לה עיבוד תמונה מצויין - צבעים יפים, תמונה נקיה. אבל כושר הפרדה אופטי טיפה חלש הייתי אומר, על מרחק שאחרות עדיין רואות לוחית רישוי, כאן בקושי אפשר לזהות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן השוואתי: G1WH VS VICO VATION SF2

2 המצלמות המדוברות נפגשו לעימות,מצד אחד הG1 מצלמה סינית די זולה שנותנת צילום די טוב במיוחד לאור המחיר שלה,מנגד,יש לנו את הSF2 מצלמת מותג במחיר כניסה די נוח.

במבחן אני אדגים לכם את יכולות הצילום בלילה וביום,השוואת איכות הבניה ותחושה כללית,כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם מי עדיפה והאם יש צורך להשקיע מעבר.

צפיה מהנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום יום (הG1 תהיה באמצע לצורך נוחות ההשוואה,לא ידעתי ה VICO פיצלה את הסירטון).

VICO SF2

[video=youtube;yhz8-k-BAsA]

G1WH

VICO SF2

סיכום

כמו שאתם רואים,הSF2 נותנים צבעים חמים יותר ונעימים לעין,אולם יש הצבע אינו מדויק,למשל אספלט מקבל גוון צהבהב,הG1 נותנת צבעים יותר חיוורים אפשר לומר,אבל מדויקים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום לילה

לצורך הנוחות צילום ה G1 יהיה במאמצע.

VICO SF2

G1WH

VICO SF2

סיכום

אפשר לראות הG1 באופן מפתיע נותנת תמונה יותר מוארת וטובה יותר,למרות שיחקתי עם הגדרות הVICO כמו שניתן היה לראות בסירטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואת איכות בניה ודעה כללית:

סיכום כללי

אז לאחר שראיתם הכול הייתי רוצה לסכם,VICO את האמת הפתיעה לרעה,איכות הבניה שלה טובה יותר,יש לה אופציות כמו השתקת קול וצילום נוחות,אהבתי את כפתור החירום,אבל בסופו של דבר איכות הצילום בG1WH הייתה טובה יותר ולדעתי בצורה מוחשית,וזה עוד בלי להתייחס לפער המחירים לטובת ה G1WH.

מי שמחפש מצלמה זולה ונותנת תוצאה לא רעה,אני בהחלט ממליץ על G1WH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, תודה רבה על זמנך ועל ההשקעה! כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...