Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תאמת זה פשוט מאוד להחביא את הכבל, הרבה יותר ממה שאתם חושבים, אני עשיתי את זה בשיטה שלו דרך הגומיה של הקורה תוך 10 דקות ויצא מושלם, מוסתר לגמרי ואסטטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אחשוב על פיתרונות יצירתיים ברגע שאקבל את המצלמות, יאללה מקווה שהשביתה בדואר תיגמר ויהיה שינוי טוב גם לעובדים ובמיוחד לנו האזרחים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעודי מחכה למצלמת ה-

G1WH עלתה לי שאלה.(צר לי אם נשאלה מראש אלפי פעמים).

במקרה ואני רוצה להסתמך אך ורק על סוללת הליתיום של המצלמה, ולא ארצה להתחיל להסתבך/להריץ חוטים סביב הרכב ולחברה לשקע המצת ברכב באופן קבוע.

לכמה זמן הסוללה אמורה להחזיק בין טעינה לטעינה בכוחות עצמה?

האם אפשר בכל להסתמך על סוללה של מצלמה או שהיא תמיד אמורה להיות מחוברת לשקע המצת?

רוב הנסיעות שלי הן בינעירוניות קצרות (כשעה נסיעה סה"כ ביום +-), פעם בשבוע לערך נסיעה של שלוש שעות הלוך חזור צפון/מרכז.

תודה מראש!

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוללה שלה חלשה ולא תספיק לשעה לדעתי,לא ניסיתי לנסוע איתה שעה אבל למי הערכתי באזור ה20 דקות.

הסוללה מיועדת יותר לדיפדוף בין הסירטונים וצפיה בקטעים,לא לצילום ארוך,נסיעה בשכונה אין בעיה,אבל מעבר לזה צריך מטען.

YALIN

המצלמות הזולות שלהם לא HD בכלל לפי מה שרשום,ומה שכן די יקר ביחס למה שניתן לקנות בחול.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KSP מוכרים מצלמות דרך גם כן. למישהו יש מה להגיד עליהם? לא צריך לחכות למשלוח מחו"ל, וכביכול יש אחריות. http://ksp.co.il/?select=.1106..1824

כמו שאמרו לך שהמצלמות הזולות הנ"ל לא שוות אפילו 25$ מחו"ל ואם אתה מנסה לעלות באיכות ומגיעה לכ300 ש"ח עדיף שתיקנה את הVICO שמוכר כאן היבואן במחיר מיוחד של370 ש"ח, אאל"ט אין שום מצלמה בארץ במחיר שלה שטובה יותר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לVICO אין הצדקה.

נכון להיום,הG1WH פשוט נותנת תמורה מעולה ביחס למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לVICO אין הצדקה.

נכון להיום,הG1WH פשוט נותנת תמורה מעולה ביחס למחיר.

נכון, אבל שים לב שהדגשתי "בארץ" - כאן מצלמות גרועות בהרבה ישירות מסין עולות מעל 300 שקל, שמזמינים עצמאית מסין הסיפור שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי KSP אתה צודק,אבל בכללי לפי הסיקור שראית בעצמך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...