Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש!!! עכשיו מכין משהו לנשנף בסקירה :-).

כל הכבוד על ההשקע- אשכרה דאגת להחזיק אותנו במתח :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה חברים,שכחתי להטעין את ה G1 ללילה לכן עשיתי פעמיים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסקירה. בדיוק אתמול קיבלתי את ה g1hw, ועכשיו צריך למצוא זמן להתקין כבל נסתר. שונא כבלים ברכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, כל הכבוד על הסקירה!

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט השוואה איכותית.

לפחות לפי youtube, בSF2 היכולת קריאת מספרי הרכבים שחונים בצד טיפה יותר טובה מזו שבG1, אך לא בפער משמעותי. בטח לא ביחס למחיר.

התלבטתי רבות לפני רכישת הSF2 אם לרכוש מצלמה יקרה או לחלופין לרכוש מצלמה זולה יחסית כדוגמת מוביוס/ G1W.

כאחד שהחזיק לפני כן את GT300W, אני חושב שהSF2 פחות איכותית מבחינת איכות התמונה, לפחות מבחינת זיהוי לוחיות הרישוי במהלך נסיעה בכבישים מהירים ושאר שילוט דרכים.

קשה לי לערוך השוואה, שכן הGT300W מושבתת כרגע (התקלקלה לי פעמיים בתוך 8-9 חודשים) ובדרכה לFOXOFFER בפעם השנייה לצורכי מימוש האחריות, אך אני אומר זאת על סמך ה2-3 סרטונים שיש לי במחשב מההיסטוריה, אך תנאי הצילום לא היו זהים- הסרטונים מתקופת החורף ומימים פחות "מסנוורים".

האם היא שווה את המחיר? רק הזמן יגיד את זאת. אם היא תחזיק שנתיים ללא בעיות- זה כבר שווה את ההשקעה.

בחרתי את SF2 בגלל אחריות בארץ, מחיר טוב ביחס למחירה בשוק, וכי המצלמה נראית כאחת שבאמת יותר מתאימה לאקלים הארץ- ישראלי.

זכרו שאחריות זה לא הכל, זה שאני נאלץ לשלוח לFOXOFFER בכל פעם, זה מותיר אותי בלי המצלמה לכחודשיים (עד שהמצלמה מגיעה אליהם ועד שאני מקבל חדשה במקום), וזה משהו שהייתי רוצה להימנע ממנו שכן אני עובר 2000-2500 ק"מ בחודש.

לדעתי בסופו של דבר צריך להסתכל על הרכישה כמכלול של שיקולים: איכות צילום, חומרים, עמידות בחום (גם כשהמצלמה פועלת) וחיי המוצר. הSF2, לפי הביקורות ברשת, זוכה לאמינות טובה. כמובן שאין כוונתי להצדיק בכוח את רכישת SF2, אבל מי שרוכש את SF2- יש לו גם שיקולים שיחזקו את ההחלטה.

אגב, יוליאן, תוכל לבדוק את גדלי הקבצים שכל אחת מהמצלמות הוציאה? אני מדבר פר דקה.

הFT300W שהייתה לי הייתה צורכת 100MB לכל דקת צילום, בעוד שהSF2 צורכת אצלי 65-70MB לדקה. שני הקבצים בעלי סיומת MOV. ובגודל מסגרת של 1080P וכן 30FPS.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלתי גם בפרטי מה גודל הקובץ לדקה.

VICO SF2= לוקחת 64.8 לדקה.

G1WH= לוקחת 91.68

הVICO יותר חסכונית.

כמו כן נשאלתי באיזה פורמט הכרטיס זיכרון=FAT 32.

עוד שאלה שהייתה,איזה CLASS אני משתמש= CLASS 4

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כרטיסי זכרון, במסגרת חרישת הרשת, הבנתי שהכרטיסים של סמסונג מומלצים יותר מסנדיסק, שנוטים להתפגר בטרם עת.

הגעתי לחנות מסויימת, והמחיר שלהם ל Samsung 16G, שלפי מה שיוליאן תיאר יספיקו לקרוב ל 3 שעות צילום(אם חישבתי נכון),

הוא 53 שקל, כולל שליח עד הבית במחיר. שימו לב שמדובר ב CLASS 10, שהוא מהיר יותר. יש אחריות לשנתיים, ועוד דבר

שצריך לשים לב הוא שזה לא בא באריזת ריטייל מלאה, אלא הספק מקבל אותם בתפזורת, ולכן גם המחיר נמוך יותר.

לגבי ה 32GB, הוא הסכים למכור אותו ב 125 ש"ח, למי שיכתוב בהזמנה שהוא מקארספורום. לטענתו אין הרבה לאן לרדת במחיר

של ה 32GB, כי הוא פחות נפוץ בארץ, אלא אם תהיה הזמנה של כמות נכבדת. מנסיוני, לארגן הרבה אנשים שיזמינו זה לא פשוט,

אז הוא נתן הנחה של כמה שקלים בלי דרישה למינימום הזמנות. זה גם CLASS 10, וללא אריזת ריטייל, עם שליח עד הבית כלול במחיר.

קישורים לכרטיסים:

16GB

32GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, אני משתמש בכרטיסים של סנדיסק בכל המצלמות, עוד אף כרטיס שלהם לא התפגר לי ובחלק ממצלמות הכרטיסים האלו עובדים קשה מאוד (לא בתור DVR לרכב).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוויפר, זה מה שקראתי ברשת. אין לי מניות לא של אלה ולא של אלה ;-)

בכל מקרה יש להם שם גם כרטיסים של סנדיסק במחיר קצת יותר נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר כרטיסים של סמסונג ולא התנסיתי עימם ככה שאני לא יכול לומר אם הם טובים או לא

אני עובד כבר כמה שנים טובות בצורה מקצועית (צלם) עם כרטיסים של סאנדיסק ולא היה לי אף מקרה של כרטיס שלהם שהפסיק לעבוד (והיה אחד שעבר מכונת כביסה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שמה שכתבתי הוא לגבי הכרטיסים החדשים יותר CLASS 10 ולא הישנים יותר.

ושוב, זה לא מנסיון אישי, אלא ממה שהמליצו אנשים ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, עיקר התלונות על סאנדיסק הן על הסוג של micro SDHC ומ-class 10.

וכן, היה לי נסיון פחות מוצלח עם סאנדיסק וכרגע אני עם סמסונג ולדעתי הוא יותר מוצלח.

אושרי, אתה בטוח שהכרטיסים מקוריים? לא חסר זיופים ברשת. ולקנות מאתר mymemory.co.uk והמחיר יוצא קצת יותר זול, אבל הכרטיס מגיע באריזה מקורית.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זו חנות כאן בארץ, והוא נותן שנתיים אחריות. אתה יכול לעלות שם לצ'אט איתם, אני במקרה "צ'טטתי" עם בחור בשם דניאל,

שהיה מאוד נחמד וציין מראש שזה בא בתפזורת, שנתיים אחריות, ושזה CLASS 10. לא בדקתי את המחיר ב

mymemory.co.uk, אבל לדעתי לעומת המחירים בארץ, והעובדה שזה כולל שליח, זה מחיר תחרותי, בעיקר ל 16GB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...