Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מצד שני עכשיו אנשים זקנים לא צריכים לדאוג. יכולים לצאת לדייטים בבית אבות ולעשות סקס.

אולי המכירות של פייזר יעלו.

• מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עכשיו פייזר ומודרנה ישקיעו במימון מחקרים בסין  ש"יחקרו את וירוס הקורונה בעטלפים"

כמה מיליונים לכל מעבדה ואולי מאחת מהם פתאום "יברח עוד וירוס מסוג חדש"

ככה זה שמתמכרים לכסף קל.    כמו שנאמר , "אבן שטיפש אחד זורק למים 1000 חכמים לא יצליחו להוציא"

לא יודע מה יותר קל , להנדס וירוס חדש או להנדס לו חיסון.

מה שבטוח שאיפה שיש כסף או תמריצים כלכלים לא ישאר וואקום ... מישהו כבר יכנס לתחום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינדר, יו"ר איגוד רופאי הילדים בישראל תומך במתווה החדש, ולא חושב שיש כרגע נתונים שמעידים שצריך לעצור אותו.

זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שדאג לי פה בפורום, אני שלילי מקורונה למרות שיש לי תסמינים דומים לקורונה

spacer.png

אהה וזה השבוע האחרון שלי בעבודה

• רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה היום בחדשות 13.

דו"ח: עלייה של עשרות אחוזים בדיווחים על מצוקה נפשית בקרב בני נוער

מנתוני המועצה לשלום הילד עולה כי בשנה האחרונה נרשמה עלייה של 39% מקרי דיכאון בקרב בני נוער, לצד 33% יותר אבחנות חרדה בגיל זה. משנת 2019 שבה פרצה הקורונה, חלה עלייה של 40% בביקורי קציני ביקור סדיר למניעת נשירה ממסגרות.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/education-society/one-out-of-three-kids-poor-902833845/

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PIMMMMMSSSSSSSSS
כל היום חופרים על PIMSSSSS
ילדים פה על סף התאבדות עם נזק בלתי הפיך ומפמפמים לנו שטויות, אבל לבריאות הנפש אין שם מגניב וקליט כמו PIMMMSSSS.

ביבי הטרול מצטרף לחגיגה. מלך הסגרים מתלונן.
מזל שנפטרנו ממנו אחרת היינו בעוד סגר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 15:34, korola כתב:

עכשיו קיבלנו את הפרס הבינלאומי, עקפנו את כולם בסיבוב , אנחנו במקום 1!!! 

וזה מעולה !!  בזמן שכל המדינות האחרות מתעכבות ומשטחות את העקומה ופוגעות בכלכלה.
אנחנו פשוט מחזיקים הכל פתוח.. ושועטים לחיסון עדר..
בשבועיים הקרובים בתי החולים יספרו לנו שזה גיהנום להיות בבית חולים, נכיל את המתים.

ונצא חזקים יותר מכולם בצד השני.
הכלכלה ניצחה את הקשישים!!!   

אני יודע שמשעמם לך ואתה כל הזמן מנסה ליצר פה ויכוחים בין אנשים

אבל רוב האנשים שנפטרים היום הם כאלה שבחרו לא לקבל הגנה מהמחלה

גם אחרי שניסו לשכנע אותם בכל דרך הם סרבו

חלק מהם מסרבים גם לקבל טיפול רפואי

אין שום סיבה לפגוע בכלכלה בגללם ובכלל

בדיוק כמו שלא פגעו בכלכלה לפני 5 שנים שהייתה שפעם

תתחיל להתרגל לרעיון שהכל ימשיך להתנהל כרגיל

32132.png.81de4a9fff4ce52d4a65a90796d47426.png

בתאריך 24.1.2022 בשעה 16:15, korola כתב:

אחרי שנתיים בקורונה קשה לדמיין חזרה לחיים כמו שהיו ב 2019

למי קשה?

ל 15,000 איש שהיו במופע של חנן בן ארי ?

לכל מי שנסע לפסטיבלים בטולום ?

או לאנשים שמשלמים מראש 500 שקל על כרטיסים למסיבות ענק בפורים?

הזמנתי היום מקום לסיטארה, רציתי 22:00 אמרו לי שאם אני בא אחרי 21:15 אין סיכוי שיהיה לי מקום

העיקר שכולם יושבים בבית מפחדים לצאת שלא ידבקו

לפני 13 שעות, פינדר כתב:

בעולם מדווחים על עליה במקרי PIMS בילדים אחרי הדבקה באומיקרון:

image.png.d7edfd46937e7e135d4c48dbe11e33b9.png

משרדי החינוך והבריאות: מיום חמישי מפסיקים עם בידודי ילדים.

מצוין

אחרי 100 אלף ילדים כאלה הורים יתחילו לחסן אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

אולי עכשיו פייזר ומודרנה ישקיעו במימון מחקרים בסין  ש"יחקרו את וירוס הקורונה בעטלפים"

כמה מיליונים לכל מעבדה ואולי מאחת מהם פתאום "יברח עוד וירוס מסוג חדש"

ככה זה שמתמכרים לכסף קל.    כמו שנאמר , "אבן שטיפש אחד זורק למים 1000 חכמים לא יצליחו להוציא"

לא יודע מה יותר קל , להנדס וירוס חדש או להנדס לו חיסון.

מה שבטוח שאיפה שיש כסף או תמריצים כלכלים לא ישאר וואקום ... מישהו כבר יכנס לתחום 

מצד שני, עם כל הנזק שזה גרם לממשלות ותאגידים, אם פייזר ושות' יעשו דבר כזה, הם יקבלו תביעה שלא יצאו ממנה.

כמו הסיפור עם משפחת סאקלר, רק בסקאלה הרבה יותר גדולה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporterכתה ןאני ושאר עם ישראל משלמים על האנשים שבוחרים לא להתחסן - פעם בעלויןת האשפוז והטיפול  ופעם שניה בכך שנוצר מחסור במיטות וצוות שיטפלו בבעיות אחרות.

לגבי הילדים - אם וכאשר יהיו נפגעים לטווח ארוך אותו סיפור - ילדים עם תפקוד לקוי שלא ימצו את הפוטנציאל שלהם ויצריכו השקעת לא מעט משאבים. כמה כאלה יהיו ומה טווח הנזק? אין לדעת. 

@vadim6385לפסול את חיסון המחליצים על סמך מחקר אחד? יש גם מחקרים שתומכים בחיסון המחלימים. ובוודאי שאין כאן שום רשלנות או רמאות שמצדיקים פעולה משפטית נגד יצרני החיסונים. 

דרך אגב, ניסיתי לקרוא את המחקר הזה. הרושם הוא שמי שכתב את המאמר עשה מאמץ עילאי לכתוב משהו מסובך שבני תמותה לא יבינו. ממה שבכל זאת הבנתי - אם הבנתי נכון - חיסון מחלימים נותן הגנה נוספת מסויימת אבל בתחום של 20-40%. והכל נכון לאלפא ולדלתא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יבגניפ כתב:

פינדר, יו"ר איגוד רופאי הילדים בישראל תומך במתווה החדש, ולא חושב שיש כרגע נתונים שמעידים שצריך לעצור אותו.

זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. 

הוא דווקא מתיישר בדיוק לפי מה שאמרתי:

image.png.03a6f3f5104b152163e71c9e46808cfa.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נדייק. הוא לא "מתיישר בדיוק לפי מה שאמרת". בניגוד אליך הוא לא חרד מpims ובניגוד אליך הוא לא חושב ששולחים ילדים להדבק בכוונה. ולא מדבר על הפחד שלו ממה שיהיה עוד עשר שנים. הוא אשכרה אומר שמה שמנחה אותו זה לא "נתנונים מאישפוזי ילדים מעבר לים", כי גם יכול להיות שהם ראשוניים מדי. מה שמנחה אותו זו התפוסה במחלקות הילדים בארץ.

ואני גם חושב שזה לגיטימי לגמרי שהוא שינה את הדעה שלו תוך פחות מ-24 שעות כי המציאות משתנה בקצב מהיר. אבל זה ממש לא אומר שאתה והוא רואים אותה באופן זהה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה.

רק שים לב, שבאותה כתבה שאתה הבאת, מצוטטים רופאים אחרים שמתנגדים למתווה החדש בניגוד לכותרת.

והם כולם מתמקדים במספר האישפוזים הנוכחי והצפוי, כי במצב הנוכחי עם ממשלה שדוהרת להדבקה בכל מחיר, דיבורים על חשש לא ודאי מPIMS, לא משכנעים אף אחד.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פינדר כתב:

יהיו ילדים שיפגעו בגל הזה. עכשיו או בעוד חודש.

האם אלו יהיו 10 או 20 או 100? בעיני יש הבדל ובעיני צריך להיות מאמץ לצמצם את המספר הזה.

בעיניך זה התסריט הכי רע. בעיני זו אנושיות וזו חובה של המדינה כלפי האזרח.

וזה עוד לפני שאני נכנס לשאלה, מה הסיכוי של הילד שלי להיות אחד מהם.

לא נורא, יהיו

אז ילמדו שצריך להתחסן

בדיוק כמו המבוגרים שנפגעו

לפני שעתיים, sperial כתב:

כתה ןאני ושאר עם ישראל משלמים על האנשים שבוחרים לא להתחסן - פעם בעלויןת האשפוז והטיפול  ופעם שניה בכך שנוצר מחסור במיטות וצוות שיטפלו בבעיות אחרות.

לגבי הילדים - אם וכאשר יהיו נפגעים לטווח ארוך אותו סיפור - ילדים עם תפקוד לקוי שלא ימצו את הפוטנציאל שלהם ויצריכו השקעת לא מעט משאבים. כמה כאלה יהיו ומה טווח הנזק? אין לדעת. 

בגלל זה אני חושב שהמדינה צריכה סנקציות יותר קשות נגדם

אבל ממש לא להעניש את כל האזרחים בגללם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...