Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

שו? מה?
אני לא יודע פיספסתי פה משהו כנראה או שאני לא מבין משהו.
מה?
אין שום הוכחה, ולא נבדק במחקרים (אפילו נאמר במפורש שלא ייבדק) שחיסון קוטע שרשרת הדבקה. יותר מזה, חיסון, לא מונע הדבקה, נדבקו מחוסנים בניסוי, בניסוי של פייזר אפילו לא בדקו אסימפטומטיים, או סימפטומטיים קלים, אם נדבקו או לא, ראיתי שבמודרנה מישהו אמר שבדקו אסימפטומטיים, אבל עוד לא קראתי את הדו"ח של מודרנה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת רפרנס למאמר ב-BMJ. טרחת לקרוא אותו?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיחסות למשמעויות של סקר PCR. עזוב את העלויות, אבל לך תמצא מי שיתנדב לבוא פעמיים בשבוע לבדיקה ועוד לחטוף מטוש באף. סעיף כזה יכשיל את גיוס המתנדבים למחקר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות היא האחרונה בבעיות, יש מערך בדיקות מעבר לצורך ולא בעיה להשיג. לא נבדקתי אף פעם אז לא יודע במה זה כרוך, אבל בלי קשר, זאת לא היתה מטרת הניסוי, מטרת הניסוי היתה לבדוק יכולת דל הורדת מופע סימטומיים בינוניים ומעלה בנסיינים, בזה הם הצליחו, בזה צריך לשווק את החיסון, ולא בהנחות לא מבוססות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת ההתיחסויות לחסרונות המחקר היה העדר בדיקה של הדבקות אסימפטומטית. כדי לבדוק זאת צריך לבצע בדיקות מטוש בתדירות גבוהה, מה שכרוך בהגעה, נניח פעמיים בשבוע, למרכז מחקר - שזה כבר טרטור לא קטן, ואז לחטוף את המטוש בלוע ובשני הנחיריים, שזה ממש לא נעים (יש לי ניסיון, קיבלתי את זה עד היום 3 פעמים). אז אתה מבין שכדי למצוא הבדלים בין הקבוצות צריך הרבה מאוד בדיקות, זה שאומר הרבה נבדקים, וקשה לגייס אותם בתנאים אלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אמרתי מההתחלה שזה לא פשוט לוגיסטית, אבל, אין במחקר שום אינדיקציה ששרשרת ההדבקה נקטעת, נהפוכו, העובדה שאנשים עדיין נדבקים עם סימפטומים בימוניים ומעלה ב5%, אומר שהיא בוודאות לא נקטעת, לכן, אין להסיק שחיסון מנטרל את המחוסן כגורם מדביק, על כן, כל דיבור על לא מחוסן כמסוכן לסביבה הוא דיבור ריק, ההחלטה על החיסון צריכה להיות אישית בלבד, ואי אפשר לטעון שמסוכן לפתוח אחרי שיחסנו את מי שירצה, כי החיסון מוריד את הסיכון של המחוסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, khalil כתב:

א נבדקתי אף פעם אז לא יודע במה זה כרוך

אני נבדקתי. אתאר לך את ההרגשה.
ראית את הסרט Starship Troopers ("גברים בחלל" בעברית)? זוכר את הסצנה בסרט שהג'וק מוח שואב לבחור המסכן שם את המוח? ככה זה הרגיש לי שדחפו לי את המטוש הזה, כאילו מישהו מנסה להגיע עם קשית למוח שלי.

למי שפיספס, בדיקת מטוש הארדקור:

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשפעת כל שנה מהמרים איזה זן ( או שלושה) יהיה הנפוץ בחצי כדור הצפוני. בשפעת החיסון הוא סיכוי של 50% לפגוע. לפעמים יותר . תלוי בשנה.
עם קורונה, אם טעית בזן זה יכול להיות הרבה יותר כואב כי מסתבר שגם בקיץ הוא מתפשט יופי.
וכן הם יכולים להנדס את חיסון הקורונה . פייזר טוענים שזה יקח להם 6 שבועות לשינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצטרכו להשלים עם זה

או שיש כאן מספיק כסף כדי לזרוק כל שנה כמה מאות מיליארדים ולעשות סגר?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין כמותי - פעם של מספר הנדבקים, בפעם השנייה של חומרת המחלה. אם החיסון יצמצם משמעותית את מספר הנדבקים, ואם הנדבקים ייחוו מחלה יותר קלה, יהיה אפשר לצמצם בהדרגה את ההגבלות. העניין הוא שמדובר בתהליך שאורך זמן. בשבוע הראשון מבצע החיסונים בישראל נראה מבטיח מאד, אבל בינתיים אין לנו מידע לגבי משך הזמן שהחיסון יהיה יעיל (אני אופטימי, אם כי במגבלות), ומה לגבי הילדים והנוער. האמת היא שאם נזקק לזריקת דחף שנתית סביר שיהיה אשר להצמיד אותה לחיסון השפעת באוקטובר - נובמבר ואולי גם תנאי השימור יהיו פחות קשים, כך שגם הלוגיסטיקה לא תהיה כל כך מורכבת.

הבעיה היא שלא כל העולם יוכל להתארגן כך. צריך לתת הרבה כבוד לישראלים שנוהרים לתחנות, ולהתארגנות של קופות החולים שמגיבות מהר מאוד לביקוש ופורשות עוד ועוד מרכזי חיסון. העניין הוא שבינתיים מדינות בודדות החלו במבצעי חיסון וצריך לראות איך רוב העולם מתקדם, בודאי העולם המערבי שאתו מתקיימים הקשרים הכלכליים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...