Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'יו 3008 2017 מליסינג או רכב אחר, תקציב 120.000

שיני מוחמד
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב 

התקציב שלי עד 120000 שח ...רוצה לקנות פיגו 3008 2017  מליסנג שעשה 90000 ...איך הרכב הזה כדאי ?

הרבה אומרים לי בפיגו יש הרבה בעיות חשמל ...אך לאחרונה קראתי הרבה על הרכב הזה והוא מאוד מוצלח...

בכסף הזה האם ממליצים על רכב זה או יש רכבים במחיר הזה יותר טובים?

תודה רבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש כזו מיד פרטית, עם ק"מ נמוך יותר, והיסטוריית טיפולים מלאה. 

• רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחשב מסלול מחדש, אתה יכול לקנות סיאט אטקה חדשה ב 130 או קיה סטלוס ב 133. למה לקנות רכב עם 90000 בלי אחריות? הסיאט תהיה מהירה ומהנה כמו הפיג'ו תציעה בטיחות אקטיבית עדיפה בהרבה. החיסרון, פחות יפה. אפילו שאתה יכול לרכוש היום את הסיאט עם קוקפיט וירטואלי שיותר מתקדם מהפיג' ו. אל תקנה רכב בן 3 במחיר של רכב חדש מאותה הקטגוריה. זה לא הגיוני.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את האבזור של 3008 מודל 2017 - בחלק מהרכבים בשנה הזאת (שנמכרו במחירים מוזלים בתחילת השיווק) היה מחסור במצלמת רוורס ועוד כמה פרטי אבזור נוחות.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, guy.a כתב:

אני הייתי מחשב מסלול מחדש, אתה יכול לקנות סיאט אטקה חדשה ב 130 או קיה סטלוס ב 133. למה לקנות רכב עם 90000 בלי אחריות? הסיאט תהיה מהירה ומהנה כמו הפיג'ו תציעה בטיחות אקטיבית עדיפה בהרבה. החיסרון, פחות יפה. אפילו שאתה יכול לרכוש היום את הסיאט עם קוקפיט וירטואלי שיותר מתקדם מהפיג' ו. אל תקנה רכב בן 3 במחיר של רכב חדש מאותה הקטגוריה. זה לא הגיוני.

אבל זה לא אותו רכב...

יש גם שברולט ספארק ב-66 אלף שקל באפס קילומטר, אז מה?

הפיג'ו גדול יותר מהאטקה אפילו שהם על אותה קטגוריה, המנועים שונים בתכלית (במיוחד הדיזל) ומחיר הפתיחה גדול אחד מהשני בלפחות 30 אלף שקל.

אז להגיד אותו רכב? לא ממש.

למה לא הצעת לו סיאט אטקה 2017? זה כבר היה עושה יותר שכל

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? הצעתי רכבים מאותה קטגוריה, עם אותם ביצועים בגירסת הבנזין שנמכרו ב 2017 במחיר זהה, היום יש הבדל במחיר בגלל תמחור פנימי של היבואן שלא רלוונטי לצרכן הסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוע יש ברכב שהציעו לך?

חוץ מזה אני חושב שעדיף לחפש רכב פרטי עם היסטוריית טיפולים מלאה כפי שצוין כאן.

לגביי בעיות חשמל אנשים תקועים עוד בסטיגמות מהעבר, לא נתקלתי במשהו חריג לגביי ה-3008.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, dorsht כתב:

איזה מנוע יש ברכב שהציעו לך?

חוץ מזה אני חושב שעדיף לחפש רכב פרטי עם היסטוריית טיפולים מלאה כפי שצוין כאן.

לגביי בעיות חשמל אנשים תקועים עוד בסטיגמות מהעבר, לא נתקלתי במשהו חריג לגביי ה-3008.

1600 בנזין טורבו ...דגם פרימיום

לפני כשעה, yuvalganim כתב:

היא לא תעלה 120 אלף, זה התקציב שלו.

רכב כזה בן 3 יעלה באזור ה-90

כמה עולה 

עשתה 90000 מנוע 1600 טורבו ליסינג דגם פרימיום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה זו שאלה שאתה אמור לענות עליה. אתה ראית את הרכב, בכמה הציעו לך אותו?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון משוקלל של רכב כזה נע סביב 99000 שקל (תלוי בחודש העליה לכביש). 

לא הייתי קונה רכב במחיר כזה עם קילומטראז כזה. 

יש לך תקציב מכובד שמאפשר רכשית רכב כזה פרטי עם חצי מהקילומטראז'. 

כרכב, ה 3008 הוא רכב מצויין ואמין. 

בדוק שלמות תא הנוסעים (ציפוי הגה, משענת יד, דיפוני דלתות). החומרים שם סובלים מהשמש הישראלית. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע מבצע גם לאופל גרנדלנד x שזה רכב שמשתמש באותם חלקים כמו ה 3008, שילדה מנוע וכו. נמכר כרגע במבצע 126 לרכב חדש. לדעתי משתלם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...