Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, pooh-bear כתב:

בשביל תאוריות קונספירציה יש לנו את M3, לדעתי זה די והותר.

לפחות מצאת מה משותף לי, לכמה ראשי ממשלה, נשיא מדינה, כמה יועצים משפטיים לממשלה, כמה שרי משפטים, כמה פרופסורים למשפטים ועוד כמה נכבדים 🤷‍♂️

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yulianx כתב:

שינו את מהירות הריסוק?

כי מבחינת הגנה על הנוסעיפ היאריס לא מזהירה.

אם אני לא טועה הוסיפו מבחן נוסף של פגיעה בזווית כלשהי שלא היה פעם. אני לא בקיא בפרטים. בכל אופן היאריס הצטיינה במבחן המעודכן היא קיבלה 5 כוכבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מה הסבירות שתגיע ידנית לארץ? 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה רק אם מקורב ירצה או שתתארגן קבוצת רכישה של יותר מ10 איש (או 20?) כמו שהיו מוכנים להביא אז לקטטוס ולא יצא לפועל כי לא היה מספיק אנשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, מה הסיבה לרכוש רכב כזה עם גיר ידני?

האמינות של הגיר האוטומטי של אייסין גבוהה מאוד וצריכת הדלק של גירים מרובי הילוכים לרוב דומה לגרסה הידנית.

אני יכול להבין את ההעדפה הזו על רכב בן כמה שנים טובות שמצויד בגיר פלנטרי עם 4 הילוכים לעומת גיר ידני, אבל מתקשה להבין את הסיבה לרכוש דבר כזה כשמדובר על רכב חדש שזמין עם תיבה כזו.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד - יותר כיף למי שמחפש קצת הנאה ומעורבות בנהיגה, כן גם ברכב שהוא לא שיא הספורטיביות, מי שאוהב גיר ידני ונהיגה זה משדרג לו את ההנאה ברוב סוגי הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

סתם שאלה, מה הסיבה לרכוש רכב כזה עם גיר ידני?

האמינות של הגיר האוטומטי של אייסין גבוהה מאוד וצריכת הדלק של גירים מרובי הילוכים לרוב דומה לגרסה הידנית.

אני יכול להבין את ההעדפה הזו על רכב בן כמה שנים טובות שמצויד בגיר פלנטרי עם 4 הילוכים לעומת גיר ידני, אבל מתקשה להבין את הסיבה לרכוש דבר כזה כשמדובר על רכב חדש שזמין עם תיבה כזו.

1. כי זה יותר כיף. בטח באוטו כזה שזמני 0-100, זמני הקפות ו"פתיחות" ברמזור פחות מעניינים ומה שיותר מעניין זה הרגשת השליטה במכונה. 

2. אלא אם כן עשו עבודת כיול משמעותית על הגיר (אני צפוי לבחון אותה בקרוב אז אני עדיין לא יודע אם זה נכון או לא), הגיר הזה עדיין איטי ו-slushy יחסית למה שאפשר לקבל עם תיבה ידנית, ופחות נעים (בעט בהורדות הילוכים באופל קרוסלנד שבחנתי ובמידה פחותה גם ב-C3 איירקרוס - אבל לא בסיטרואן קקטוס). 

3. תכלס 2 פחות מעניין, זה כי ידני יותר כיף.

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, פבל כתב:

הגיר הזה עדיין איטי ו-slushy יחסית למה שאפשר לקבל

נראה לי זה סוגר פינה על כול 208 שנהגתי בה עד כה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, פבל כתב:

2. אלא אם כן עשו עבודת כיול משמעותית על הגיר (אני צפוי לבחון אותה בקרוב אז אני עדיין לא יודע אם זה נכון או לא), הגיר הזה עדיין איטי ו-slushy יחסית למה שאפשר לקבל עם תיבה ידנית, ופחות נעים (בעט בהורדות הילוכים באופל קרוסלנד שבחנתי ובמידה פחותה גם ב-C3 איירקרוס - אבל לא בסיטרואן קקטוס). 

אבל ב-C3 איירקרוס יש גיר אוטומטי עם 6 הילוכים, לא עם 8 כמו שיש בדגמים החדשים יותר, בין היתר ב-208.

מעניין שההתנהגות של אותו גיר (על הנייר) שונה בין שני דגמים בצורה משמעותית.

לא בקיא במה שהולך באופל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, dorsht כתב:

אבל ב-C3 איירקרוס יש גיר אוטומטי עם 6 הילוכים, לא עם 8 כמו שיש בדגמים החדשים יותר, בין היתר ב-208.

נכון. אתה צודק. אין לי מושג למה כתבתי את זה... :oops: משום מה זכרתי שבניגוד לשאר הדגמים היא הגיעה עם הגיר הישן.

תמחק כל מה שאמרתי, תיבת 8 ההילוכים מצויינת, מהירה, לא מחליקה ולא מרגישה כאילו היא גורמת לאיבודי כוח. אין באמת סיבה פרקטית להעדיף גיר ידני על פניה. אבל זה עדיין יותר כיף.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...