Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המסכים צריכים לעמוד בתקנים. זה עולה כסף. מבחינת איכות התצוגה ממה שנתקלתי עד עכשיו זבל.
זה לא משנה הרבה כי לא צריך לראות בהם סרטים, אלה לתפעל את המזגן (קללה, ועוד קללה ועוד קללה).
עם נדבר על קונצרן PSA - משני רכבים שיש בבית אני יכול להגיד שהמערכת הזו לא אוהבת יום קיץ חם וישראלי. כן המסך לא נמס (עדיין), אבל ריצד/השתגע/נתקע? קרה גם קרה ויותר מפעם אחת. באחד המקרים רק ניתוק מצבר ריסט את הנבלה כי אף צרפתי לא חשב לשים כפתור Reset/Power OFF פיזי

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, SchnitzelLova כתב:

הקפיצו מחיר ומציגים את הרכב כאלטרנטיבה לאאודי A1. 

פיג'ו לא הייתה ולפחות בעתיד הנראה לעין לא תהיה ממוצבת מול אאודי (זה תפקיד DS בקונצרת PSA), אלא מול VW, סמי פרימיום או וואטאבר.

גם מאזדה עושה תנועה באותו כיוון בשנה וקצת האחרונות.

לפני 14 שעות, pooh-bear כתב:

סתם בשביל הקטע, תפוחים ובולג'וינטים והכל, גראנדלנד בנזין (מאותו יבואן ממש!), קטגוריה וחצי לפחות מעל ה-208, נמכרת מאפס ק"מ ב... 120. נכון, היא פחות מאובזרת, ואפס ק"מ, ובכל זאת. והיבואן עדיין מרוויח! גראנדלנד דיזל כבר נמכרת ב-123 באותו אתר אפס ק"מ.

זה פשוט לא מחיר הגיוני לסופר מיני ממותג עממי למי שלא שוחה בכסף.

כן, אבל אל תשכח שהאופל ממוצבת 2 "מותגים" למטה, אופל, מעליה סיטרואן ומעליה פיג'ו

אז קטגוריה וחצי למעלה (+0 ק"מ) ו-2 מותגים למטה זה דיי מתאזן בסוף

לפני שעתיים, פבל כתב:

לא כנראה, אלא בוודאות, ובפער. אבל כן, בקיצור נמרץ זה. 
*ואני לא אקח אישית את זה שקראת לי חופרת... :) 

If the shoe fits והכל 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כן, אבל אל תשכח שהאופל ממוצבת 2 "מותגים" למטה, אופל, מעליה סיטרואן ומעליה פיג'ו

אז קטגוריה וחצי למעלה (+0 ק"מ) ו-2 מותגים למטה זה דיי מתאזן בסוף

🤣

יש סימוכים לטענה הזאת או שמדובר בהשארה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין שם מידע סודי כן?

208, מעליה ה-308, מעליה חצי קטגוריה ה-3008, והמקבילה שלו מצד סיטרואן (C5 איירקרוס) ממוצבת נמוך יותר מהפיג'ו 3008, והמקבילה מצד אופל (גרנדלנד X) ממוצבת מתחת לשתיהן.

בכל מקרה בגדול המיצוב הפנימי אצל לובינסקי זה אופל, מעליה סיטרואן, מעליה פיג'ו ומעליה DS.

הנושא של ה"התאזנות" הוא דיי בצחוק, והסמיילי אמור להעיד על זה:

1n-sin-x_o_145176.webp

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

המסכים צריכים לעמוד בתקנים. זה עולה כסף. מבחינת איכות התצוגה ממה שנתקלתי עד עכשיו זבל.
זה לא משנה הרבה כי לא צריך לראות בהם סרטים, אלה לתפעל את המזגן (קללה, ועוד קללה ועוד קללה).
עם נדבר על קונצרן PSA - משני רכבים שיש בבית אני יכול להגיד שהמערכת הזו לא אוהבת יום קיץ חם וישראלי. כן המסך לא נמס (עדיין), אבל ריצד/השתגע/נתקע? קרה גם קרה ויותר מפעם אחת. באחד המקרים רק ניתוק מצבר ריסט את הנבלה כי אף צרפתי לא חשב לשים כפתור Reset/Power OFF פיזי

מוזר,יש לי 3008 מעל שנתיים,לאחי את ה508 מעל ארבע שנים,2008 מעל שלוש שנים,308 3 שנים,ו308 נוספת שעברה החלפת מסך בגלל שבר.

מעולם לא הייתה שום בעיה עם אף אחת עם המסכים,אני מופתע מאד ממה שרשמת.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני גם לא מכיר בעיה כזו עם המסכים (3008 של ההורים, של שני חברים קרובים, ו5008 של עוד חבר).
אבל כן שמעתי תלונה דומה פה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קקטוס - המסך בימים מאוד חמים מפסיק להגיב.
פג'ו 2008 חדשה -המסך כבר הספיק להיתקע פעם אחת במן מצב מוזר, חלק מהכפתורים (לא פיזיים) עובדים וחלק לא (לתפעל את המזגן היה בלתי אפשרי מזל שהוא דלק). על פניו נראה שמדובר במשהו תוכנתי במקרה הזה אבל אין לדעת. איך יוצאים מהמצב הזה אתם שואלים? מנתקים מצבר. כן שנת 2020 וכדי לרסט מחשב צריך להוציא אותו מהחשמל כמו חוליגן. בכל מערכת SoC שעולה $ יש כפתור ריסט.
לפחות עשו טובה הצרפתים, חיבור הteminal לפלוס במצבר הוא חיבור מיוחד שמאפשר לנתק אותו בלי מברג. מעניין למה השקיעו בTerminal כזה... לא יותר פשוט לשים כפתור Reset 🙄. אל תנסו להבין הגיון של צרפתים, פשוט תלמדו לחיות עם מה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות עשו טובה הצרפתים, חיבור הteminal לפלוס במצבר הוא חיבור מיוחד שמאפשר לנתק אותו בלי מברג. מעניין למה השקיעו בTerminal כזה... לא יותר פשוט לשים כפתור Reset [emoji849]. אל תנסו להבין הגיון של צרפתים, פשוט תלמדו לחיות עם מה שיש.

השקיעו במחבר המהיר הזה בכדי שכאשר תרצה לנתק מצבר לא תצטרך להשתמש במפתח רינג או כלי אחר שהוא מוליך, כך אין סיכוי שתגרום לקצר בטעות...

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שהם השקיעו במחבר מהיר כדי שאם המחשב/מסך יתקע תוכל לנתק מצבר בלי להסתבך.

לא היה יותר פשוט לשים כפתור ״כיבוי״ פיזי למערכת?

במקרה מי שפתח את השרשור הזה נקרא PriceDevil?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, robertf כתב:

למה יאריס?

למה לא? באותו מחיר מקבלים רכב יפה, מעוצב, מאובזר, יפני והיברידי. אני לא רואה איפה ה-selling point של הפיג'ו הזאת. אולי מי שמחפש סופר מיני פרימיום מאובזרת מכף רגל ועד ראש עם עיצוב אגרסיבי... אבל אז אפשר ללכת על היאריס. בקיצור התמורה למחיר כאן היא לא להיט. 

בזמני (2017) היה אפשר לרכוש פיג'ו 208 עם גיר אוטומט ומנוע טורבו בנזין ב-80 אלף שקל ישירות מהיבואן. נכון, הרכב די עירום מאבזור, אבל כל basics מכוסים למעט מראות חשמליות, אבל זה לא סיפור אם הרכב משמש נהג אחד קבוע. 

בקיצור במחיר הזה הייתי הולך על היאריס או מוסיף עוד קצת ולוקח משפחתית. עוד יותר חכם זה להראות לטיוטה/פיג'ו אצבע משולשת, לקחת פולו ידנית ולהשאיר בכיס 30,000 שקל לדלק, ביטוחים וטיפולים.

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? באותו מחיר מקבלים רכב יפה, מעוצב, מאובזר, יפני והיברידי. אני לא רואה איפה ה-selling point של הפיג'ו הזאת. אולי מי שמחפש סופר מיני פרימיום מאובזרת מכף רגל ועד ראש עם עיצוב אגרסיבי... אבל אז אפשר ללכת על היאריס.

אז נתחיל בזה שלא הפיז׳ו ולא הטויוטה הם סופר מיני פרמיום אבל אם אחת מהם יכולה בטעות להיחשב שכזו זו תהיה ה-208 ולא היאריס.
היאריס חביבה מאוד, אבל כמו שאתה לא מבין למה ה-208 עדיפה עליה, אני מתקשה להבין איפה היאריס עדיפה על ה-208 (צר לי אבל מבחינתי ״יפנית״ זה לא selling point) אולי מלבד ההיברידיות.
אין לי צל של ספק שהגיר בפיז׳ו עדיף על הCVT בטויוטה , כמו גם הניהוג (אבל אני מסתמך על הרבה חוות דעת לא שלי כרגע אז אני אומר זאת בהסתייגות).
הפיז׳ו גם הרבה יותר שיקית מהטיוטה גם בחוץ (אני יכול לתאר אותה מושכת הרבה יותר מבטים ברמזור מהיאריס ולגמרי יכול להבין למה בכמה מבחנים שיצא לי לקרוא מחו״ל השתמשו במילה Striking כדי לתאר אותה), ובוודאי ובוודאי מבפנים.
כמובן שעיצוב וכו׳ זה לגמרי עניין של טעם...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצריך לקחת בחשבון שלא כל האנשים מחפשים לחסוך. לפעמים פשוט רוצים לקנות משהו טוב שמוצא חן בעיניהם. 

מי שרוצה לחסוך - שיקנה I10 ידנית מ 0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...