Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו שעיצוב הוא לחלוטין סובייקטיבי באמת וכששאלתי ידידה שלי למשל איזו מהם היא מעדיפה, היא אמרה שחד משמעית את הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד החסרונות שלה הוא מרווח מאחור, והגה שיכול להסתיר את לוח המחוונים לחלק מהאנשים.

גם המושב האחורי לא בין הנוחים שיש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהקליאו מתחרה ראויה ושתיהן מובילות את הקטגוריה בבטחה כרגע לטעמי

העיצוב מוצלח מאוד בשתיהן ולכל אחת נקודות זכות משלה

אילו הייתי לקוח שמתלבט בין סופר מיניז, הייתי מבצע נסיעת מבחן על שתיהן, בוחן חוזקות וחולשות ויוצא לדרך חדשה עם צרפתייה (מזל שהחברה לא קוראת פה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז על הנייר הקורסה נותנת תמורה לא פחות טובה מהקליאו.

56 מתוכן 2 חשמליות.

אחת מהן (לפחות), אמורה להיות לנסיעות מבחן.
אני לא יודע כמה מכרו עד עכשיו, אבל לפי הכמויות ש"שוכבות" בנמל, הם בהחלט אופטימיים...

הרבה כותבים כאן שליצרן יש בעיית מלאי חריפה. משהו לא מסתדר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה להיכנס אוניה בתקופה הקרובה, יכול להיות בחודש הקרוב ויכול להיות שבתחילת דצמבר, כך נאמר לי היום בסוכנות בבאר שבע.

רוב ה-208 ברמת הגימור הגבוהה נמכרו, למעט שני רכבים שנשארו, לפחות נכון להיום בבוקר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.11.2020 בשעה 13:23, ozal5 כתב:

גם אני לא מבין את ההייפ סביב הרכב הנ"ל,

המחיר לא אטרקטיבי,

הקליאו לטעמי נראית טוב יותר.

על הטעם שלך אי אפשר להתווכח, הוא שלך. אבל בניגוד לקליאו שנראית מאוד דומה לדגם המוחלף, ה 208 מציגה עיצוב חדש לחלוטין, גם בחוץ גם בפנים, ונדמה לי שאפשר בזהירות לומר מיוחד ולא בנאלי דבר המהווה מקור משיכה ובסיס ל"הייפ", שגם אם אינו מובן לחלק מהאנשים, לאחרים דווקא כן.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו רכב מאוד יפה, אבל אישית אני יותר מתחבר לעיצוב הנועז והבועט של ה-208.

גם במבחינת אמינות  יותר נוח לי רכב עם גיר אוטומטי מאשר אחד עם גיר רובוטי עם עבר רצוף בעיות. למעשה הדבר העיקרי שמרתיע פה מלבד המחיר הנורא גבוה, זה נושא הסחירות העתידית , בכל זאת להוציא 120+ ולראות את זה פוטנציאלית מתאדה ב50-60 אחוז אחרי שנתיים שלוש זה מבאס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, borisYalzin כתב:

גם במבחינת אמינות  יותר נוח לי רכב עם גיר אוטומטי מאשר אחד עם גיר רובוטי עם עבר רצוף בעיות.

זה לא אותו גיר, כן מאותה חברה שהביאה את הקודם. למיטב ידיעתי מדובר גם בגיר רטוב ולא יבש כמו היוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הטעם שלך אי אפשר להתווכח, הוא שלך. אבל בניגוד לקליאו שנראית מאוד דומה לדגם המוחלף, ה 208 מציגה עיצוב חדש לחלוטין, גם בחוץ גם בפנים, ונדמה לי שאפשר בזהירות לומר מיוחד ולא בנאלי דבר המהווה מקור משיכה ובסיס ל"הייפ", שגם אם אינו מובן לחלק מהאנשים, לאחרים דווקא כן.

הקליאו נחשבת כבר שנים כמלכת היופי של הקטגוריה (עניין סובייקטיבי כמובן, אבל יש איזשהו קונצנזוס במקרה שלה), שלא לדבר על זה שאפילו בשנתה האחרונה של הדור הקודם היא עדיין היתה אחת המכוניות הנמכרות באירופה (בכלל, לא רק בקטגוריה), ובמדינות מסויימות הנמכרת ביותר. ולכן ההחלטה לרענן את העיצוב החיצוני מספיק כדי שהרכב יראה כדגם חדש, אבל עדיין מאוד מזוהה כקליאו (סוג של סוס מנצח לא מחליפים). העיצוב הפנימי לעומת זאת עבר חתיכת שידרוג, ומדובר בעולם אחר מהדור הקודם גם עיצובית וגם מבחינת האיכות (לפחות בדגמים היקרים יותר היא מאוד גבוהה).
מסכים איתך שהעיצוב ב208 מאוד לא בנאלי (גם מבחוץ וגם מבפנים), אבל אני גם רואה איך זה עלול להרתיע לקוחות מסויימים שיחפשו משהו מעודן יותר כמו הקליאו או הקורסה לדוגמא.
אני בכל אופן מאוד אוהב את שניהן (קליאו ו-208) ואם הייתי בשוק לבחור כרגע סופר מיני אלו היו הפיינליסטיות שלי ללא ספק.
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...