Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד אקספלורר החדש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הפוקוס, דלק מוטורס ממשיכת במתקפת הדגמים שלה ומשיקה את הדור השישי של ה"מיד-סייז" (אני חולה על הגדלים האמריקאים האלה) SUV שלה. בינתיים בגרסה אחת שתעלה 355,000 ש"ח - בהמשך יגיעו גם ה-ST עם 400 כ"ס וגרסת פלאג-אין. 

1650922010_MAIN---2020.thumb.jpg.ec1c347177c1eed81d2fb165a8d1bf48.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כמה שהתמכרו ל"מי סייז" ולא רוצים לעבור למשהו אחר.

כשזה אקספלורר או טראוורס - האקספלורר לוקח בהליכה. את הכמה מאות ימשיכו למכור כאן בחיי הדגם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה טלורייד נמכרת כאן בייבוא מקביל של איילון מחירה הרשמי הוא 400000 ש"ח אך נראה לי שאפשר לקבל גם בפחות. ( עד כה נמכרה יחידה אחת)

גם טויוטה היילנדר מגיע לכאן בסביבת מחיר דומה, וגם בגירסה הברידית. (2 יחידות בייבוא מקביל, עוד כמה בייבוא אישי)

ויש גם את הקאדילאק XT6 שמגיעה בייבוא סדיר. ( יחידה אחת בינתיים)

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקטגוריה הזאת גם את אינפיניטי QX60.

וכבר שנים מדברים שיגיעו גם סובארו אסנט ומאזדה CX9 - אבל בנתיים כלום.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XT6 אולי, QX60? לא בטוח. הרכב הזה כל כך מיושן שלא יפתיע אותי אם בבחירת שפות הממשק במולטימדיה שלו אפשר לבחור בכתב יתדות שומרי.

• מצחיק 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי השוואה בין הXT6 ואקספלורר, במימדים האקספלורר גדול יותר, אך אם לוקחים בחשבון את האבזור/ המנוע והביצועים, הXT הזה פשוט עולם אחר, ולפחות על הנייר נראה שמדובר בעסקה הרבה יותר מומלצת.

הQX60 באמת די עירום.

לא יודע אם זה בר השוואה, אולי טיפה יותר קטן, אך גם די מעניין במחיר הזה, מרצדס GLC.

יש הרבה מותגי יוקרה בתחום המחיר הזה, לא חושב שיהיה קל לאקספלורר להשתלב בתחרות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, GTאי כתב:

אני מכיר כמה שהתמכרו ל"מי סייז" ולא רוצים לעבור למשהו אחר.

כשזה אקספלורר או טראוורס - האקספלורר לוקח בהליכה. את הכמה מאות ימשיכו למכור כאן בחיי הדגם

שכן/חבר התאהב במגודלים האלה. זה די ממכר , מנוע גדול ומומנט בריא. כשהחליט להיות ירוק "נאלץ" לעבור ל וולוו XC90 T8 הייברידי 😊

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקספלורר מרגיש כמו ספינה/משאית + כיול מתלים אמריקאי טהור = לא דומה בתחושה למרצדס/אינפניטי ושות.

את X6 אני לא מכיר אבל בשנים האחרונות קאדילק פוזלים בכיול לאירופה.

ההתמכרות היא לתחושת "אני יושב בכורסת טלויזיה ונוהג". האחרות לא נותנות את זה, לא ממש משנה אם המימדים הם 10 ס"מ יותר או פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, לקוחות האקספלורר הם לקוחות אחרים לגמרי מאלו של GLC. זה רכב אמריקאי קלאסי, רך, נינוח, נעים וענק. יש אנשים שלא מוכנים להחליף את הנוסחה הזו בשום דבר אחר (גם כי הם לא ממש ניסו משהו אחר, פשוט טוב להם עם מה שיש). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...