Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיון לויזה בשגרירות ארה"ב

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהקורונה ביטלה לי פעמיים ראיונות שנקבעו לי, נקבע לי עכשיו עוד אחד בסוף החודש.

את כל התהליך ומילוי הפרטים עשיתי בעצמי ולא ע"י גורם שלישי שישלמתי עבורו.

מבחינת טפסים שאולי אצטרך להציג בפניהם, יש לי אישור לימודים וגם תדפיס עם החסכונות שלי.

איזה עוד טפסים כדאי להביא? ואשמח לדעת על מה בדיוק אני נשאל שם ואיך למקסם את הסיכוי שלי להוציא ויזת תייר.

התכנון היה לטוס בקיץ אבל בגלל הקורונה זה לא ממש יקרה וכרגע אין לי כרטיסים מוכנים או הזמנה במלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי איתי ערימות של מסמכים שקושרים אותי לארץ. משכנתא, עבודה, משפחה, התחייבויות שונות.

בפועל הפקיד בקושי הציץ עלי, שלא לדבר על לפתוח את כל הקלסרים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כנ"ל. יש להם את קבוצות הסיכון שלהם🙄

אם אתה לא באחת מהן, זה ייגמר ב-3 דקות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבאתי איתי כלום. ממש - כלום.

בכניסה למקום גיליתי שצריך איזה 2 טפסים.

הלכתי לאיזה צלם ממול שהוציא לי תמונה ונתן לי להדפיס כמה מסמכים מהמייל...

אחרי 3 שעות של עצבים שאין איפה לשבת ואתה לא מבין מה זה הטמטום הזה - היה "ראיון" של 10 שניות והלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשאני רציתי לטוס לירח דבש לארה"ב לפני שנתיים הבאתי לקונסוליה בערך כל מסמך אפשרי שקושר אותי לארץ,לא הסתכלו עליהם בכלל ורק שאלו שאלות ובתכלס הם די ידעו הכול עליי,ידעו איפה אני עובד,איפה אני גר,מה אני לומד...הכול.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד במשרה משמעותית?

אם כן, תביא אישור על זה מהמעסיק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר שהלכתי לשם בשנה שניה ללימודים בתואר הראשון.
האמת חששתי. בתכלס בלי עבודה מסודרת, סטודנט.

בפועל קיבלתי בלי בעיה אז כנראה שהם לא שחור לבן ויש שיקול דעת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קבעתי 3 פעמים וביטלו לי...

עכשיו צריך לקבוע שוב, למרות שכבר ביטלתי את הטיסה.

כבר שילמתי כ"כ הרבה כסף על הוויזות, מקווה שבשנים הקרובות נוכל להשתמש בהן (במידה ונקבל).

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להגדיל ראש אז ככל שיש לך משפחה או חברים אזרחי ארה"ב אתה יכול לומר שאתה נוסע לבקר אותם, רק תבקש מהם מראש רשות וקח את הפרטים שלהם. 

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, vadim6385 כתב:

אתה עובד במשרה משמעותית?

אם כן, תביא אישור על זה מהמעסיק.

מחלטר בעבודה בסופשים כדי להכניס קצת כסף. אני סטודנט ומסיים ללמוד בקיץ.

חייב לציין שהתגובות שלכם נורא מרגיעות. רוב הזמן שמעתי שזה תהליך די ארוך ובסופו גם רוב הסיכויים יוצאים בלי ויזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה העיקרית שלך היא לשכנע את ההגירה שאתה לא מתכוון להישאר בארה״ב אחרי הביקור ולבוד בעגלות, דייג באלסקה, או להתנחל אצל אחותך לשנה שנתיים...

לכן חשוב העניין של להביא מסמכים שקושרים אותך לארץ כמו תלושי עבודה, משכנתא, או לימודים בשנה הבאה.

את הסינון העיקרי הם עושים לפי התשובות שאתה עונה בשאלון הממוחשב, ולכן חשוב לתת תשובות מדויקות שמסתדרות.

בד״כ אם אתה לא "מסוכן" מבחינתם אז באמת הראיון יהיה של 3 דקות ולא תצטרך את אף אחד מערמת המסמכים שתביא איתך. ממני הם דווקא ביקשו משהו שלא הייתי מוכן אליו, אבל למזלי בדיוק היה לי אותו.

אבל לפעמים יש להם ספיקות וערימת המסמכים בדיוק מטרתה להרגיע את המראיין.

אם אתה רווק ואין לך עבודה ובדיוק סיימת את הלימודים אז אתה מבחנתם ב"קבוצת סיכון". תחשוב איך אתה יכול להוציא את עצמך משם.

בהצלחה!

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.7.2020 בשעה 13:51, מרק10 כתב:

המלצה שלי אבל לא מחייבת.

למי שמתכוון להוציא ויזה לארה"ב או לכול מדינה אחרת רצוי להצטייד כבר בדרכון ביומטרי.

המלצה מצויינת, מנסיון. אני תקוע עם דרכון ביומטרי ועוד דרכון ישן שפג תוקפו אבל הויזה עליו.

חשוב שתדע לענות על מתי פחות או יותר אתה מתכוון לטוס, מה מטרת הנסיעה, לאן אתה טס, משך השהות וכו'.

לא כדאי להגיד "אני לא יודע לאן וכמה זמן, נזרום כשנגיע".

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...