Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיון לויזה בשגרירות ארה"ב

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין אין ראיונות בשגרירות, יש לי ראיון שנדחה ממרץ, כל פעם בחודשיים (עכשיו לאוגוסט) וכנראה יידחה שוב בגלל העליה בתחלואה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Michael_N כתב:

המלצה מצויינת, מנסיון. אני תקוע עם דרכון ביומטרי ועוד דרכון ישן שפג תוקפו אבל הויזה עליו.

חשוב שתדע לענות על מתי פחות או יותר אתה מתכוון לטוס, מה מטרת הנסיעה, לאן אתה טס, משך השהות וכו'.

לא כדאי להגיד "אני לא יודע לאן וכמה זמן, נזרום כשנגיע".

היה רעיון לטוס בקיץ,בערך לחודש, אבל בגלל הקורונה זה לא יצא לפועל.

פשוט כבר שילמתי את האגרה, הם הודיעו שחרף הביטולים וחרף המצב תוקף האגרה נשאר שנה, אז אני רוצה לסיים את זה בהקדם.

אז כן, כרגע אני פשוט מגיע בשביל להוציא ויזה על מנת שיהיה לי. אין לי תכנונים קרובים..

את הלימודים אני מסיים בספטמבר ומקווה שעד אז תהיה לי כבר עבודה מסודרת בתחום. אומנם כרגע אני עובד באותו מקום כבר שנתיים ויש תלושים, אבל זאת "סתם" עבודה. כמו מלצרות כזה, אין לי באמת התחייבות למקום.

לפני 3 שעות, oxblood כתב:

עדיין אין ראיונות בשגרירות, יש לי ראיון שנדחה ממרץ, כל פעם בחודשיים (עכשיו לאוגוסט) וכנראה יידחה שוב בגלל העליה בתחלואה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

גם שלי נדחה ממרץ, פעמיים. שבוע שעבר נכנסתי שוב למערכת וקבעתי לסוף החודש. מקווה שזה לא יבוטל.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...