Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקווגן T-Cross ו-DSG7

Userforc
שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום הורי רוצים לקנות רכב חדש מהחנות ועלה הרכב פולקסווגן Tcross,קראתי  קצת ביקורות לא טובות על הגיר של פולקסווגן (DSG7) האם זה עדיין רלוונטי כי כל החוות דעת הם בערך בין השנים 14-17 אשמח לחוות דעת בנושא ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה הגיר הנפוץ ביותר בישראל היום למעלה מ-250000 כלי רכב נוסעים עם גיר הזה בכבישי ישראל.

2. הגיר לא חף מבעיות, אבל הן ממש לא נפוצות כמו שאולי מצטייר מתגובות פה בפורום ובדעת הקהל.

3. כל פעם אומרים שהבעיות נפתרו, עד שמגיעה התביעה ייצוגית הבאה, ואז היבואן מאריך אחריות.

4. אישית הייתי רוכש ללא חשש.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אופן פעולה אישית מאוד אוהב, אמינות פחות הצד החזק.

יש לא מעט תלונות על תקלת בורר מצב הילוכים- יש תביעה בנושא, מדובר על רכבים 2016-2017.

היום מחליפים את החלק בעלות של כמה מאות שקלים.

לך זה פחות משנה כי יש אחריות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה על התגובה

יש לך המלצות אולי בנסוף לרכב עד סכום 120 אלף בהגדרה של קרוס לא חייב שיהיה גדול מדי

לפני 37 דקות, yulianx כתב:

מבחינת אופן פעולה אישית מאוד אוהב, אמינות פחות הצד החזק.

יש לא מעט תלונות על תקלת בורר מצב הילוכים- יש תביעה בנושא, מדובר על רכבים 2016-2017.

היום מחליפים את החלק בעלות של כמה מאות שקלים.

לך זה פחות משנה כי יש אחריות.

האמתי מאוד מפתיע לשמוע את הדברים כי תמיד שאומרים גרמני עולה העניין של האימינות.

בכל אופן יש תקלות מהסוג הזה בשנתונים שמעל 2016-17 או שעדין לא התגלה וכמובן גם שיש אחריות פחות רוצים לקום בבוקר ולגלות את זה.

בכל אופן אשמח לדעת על חוות דעת על רכבים באזור הגג 120 שהם בהגדרה על"CROSS"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את היונדאי וניו החדש.

קיה סטוניק.

ניסאן ג'וק החדשה ב-125K.

יש גם את הסיאט ארונה וסקודה קאמיק שעכשיו במצבע ונכנסת בתקציב, אבל שתיהן עם אותו גיר של ה-T-Cross.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להעיד על כך שהתיבות החדשות שופרו, כי אצלינו מעולם לא היתה בעיה בגירים האלה, הרכבים נסעו יותר נסיעות בינעירוניות.\

הסיפור בטי קרוס קצת שונה, 1. יש לך 3 שנות אחריות להבדיל מה2 האופייניות של היבואן, 2. למרות שהגיר משודך למנוע קטן, מדובר בגיר רטוב ולא יבש.

הערת המערכת: מדובר בגיר יבש 

בכל אופן, אני לא הייתי שולל את הT-Cross, אני חושב שאחרי ההורדה במחיר מדובר בעסקה מעניינת, ואפילו שמעתי שיש הנחות יפות מאוד במעמד רכישה, במיוחד על הדגם המאובזר.

לגבי הוניו, יצא לי לראות את הדגם המאובזר, מדובר גם כן בג'יפון מעניין, אך עדיין חדש, ללא מבחן ריסוק, מגיע עם מנוע וגיר חדשים של יונדאי שטרם אומתה אמינותם, אני הייתי ממתין עם רכישה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס חברים שלי מאוד אוהבים את תוצרת וואג (כול מה שמעניין אותם זה 0-100 לשקל 😅 ) 
מתוך 5 וואגיות שאני מכיר רק אחת עברה שיפוץ גיר. לא מזהיר אך לא נורא כמו שמציירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, zvit כתב:

ה-208 מתחיל מ-128K

עכשיו היא ב5000 ש"ח הנחה.

על הכביש 123K + 2K לאגרה

הכוונה כמובן ל 2008 שהוצעה במקור

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני היא לא הכי מאובזרת, כדי לקבל את הדגם המאובזר של ה-2008 צריך לשלם כ-130 אלף ש"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, dorsht כתב:

מצד שני היא לא הכי מאובזרת, כדי לקבל את הדגם המאובזר של ה-2008 צריך לשלם כ-130 אלף ש"ח.

גם ה Tcross שפות"ש שאל עליה לא הכי מאובזרת - דומה באבזור ל 2008 אקטיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

הטי קרוס הבסיסית די עדיפה על 2008 אקטיב, לטעמי.

הטי קרוס כולל בקרת שיוט אדפטיבית שאין ב2008, יותר כריות אוויר, טווח פעילות של המערכות האוטונומיות עדיף גם ביחס לגימור הפרימיום של 2008, משענת יד מרכזית, טעינה אלחוטית, יציאות טעינה מאחור ועוד כמה דברים שבעיניי משמעותים במבחן החבילה הכוללת.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה טיקרוס מענינת, המקבילה אצל סקודה, הקאמיק,  מענינת הרבה יותר, מאובזרת יותר, להערכתי זולה יותר ומצוידת באותם מכללי הנעה בתוספת אופציה למנוע 1.5 חזק שלא קיימת בטיקרוס המשווק כאן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמיק בהחלט אופציה מעניינת, מאובזרת למדי גם בדגם הבסיסי.

אבל לא פחות חשוב, גם בדגם הבסיסי וגם במאובזר יש אותו אבזור בטיחות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...