Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקווגן T-Cross ו-DSG7

Userforc
שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, wildlands2019 כתב:

הערת המערכת: מדובר בגיר יבש 

למנהל המערכת שרץ לחסום אותי, אני חושב שאתה צריך קצת לשנות את ההתנהלות שלך, אני לא יודע אם זה בא מאזור האגו, אך לפחות תשאל מאיפה יש לי את המידע הזה,

אז לא מדובר בהמצאה שלי, ולא באמירה לא מבוססת, אלא שמעתי את זה בסרטון של בוחני רכב שטענו שבטי קרוס יש את התיבה הרטובה החדשה של הקונצרן, לא יודע מאיפה להם יש את המידע, אך לא חושב שיש לי דרך לדעת,

ההוכחה נמצאת כאן: בדקה ה22, יכול להיות שמדובר בשגיאה שלהם, אך אם הייתה שואל, הייתה יודע שאני לא המצאתי את זה.

תשובת המערכת:

לא ברור לנו איזה חומר הם לקחו לפני הוולוג הזה, יש נתוני יצרן ועליהם יש להתבסס.

אין סיכוי שהיו שמים גיר רטוב ברכב בסגמנט הזה משתי סיבות:

1) עלויות הייצור שלו יקרות מאד ולא מתאימות לסגמנט.

2) הגיר לא בנוי לעבודה עם מנועים קטנים.

3) עלויות טיפול האחזקה של גיר רטוב יקרות יחסית (כ-1500 ש"ח שמן כל 60000 ק"מ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...