Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקאסו אלטרנטיבה ראויה ושפויה לSMAX?

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, save כתב:

USB fat formatted

לגבי התראת סטייה : המצלמה למעלה, בשמשה, התבשלה. תזמין מחו"ל .

לגבי מסך שהוחלף : מסך התבשל . זה המסך העליון . לא עמיד יותר מדי בשמש הישראלית

ממש מאסטר שף :) האמת בחום הזה גם אני מתבשל באוטו המזגן פשוט כמעט לא מקרר בנסיעה עירונית/ לא מקרר בכלל ממש יוצר חום (התקשרתי למוסך סיטרואן טוען שאני הלקוח ה100 שהתקשר היום סביר  להניח שאין שום בעיה פשוט הרכב לא עומד בעומס) נשמע לי משונה אפתח שרשור נפרד.

לפני 2 שעות, save כתב:

מזל טוב . קנה סוכך שמש של משאיות לפחות 80 ס''מ (גם זה קטן לחלון של פיקאסו) . בחוץ ,כסה את הדשבורד וזה ישמור עליו ומה שבתוכו . המצלמה היא של TRW .כתבתי עליה בשרשור נפרד והסוכך לא יכול לכסות אותה לצערנו

לגבי המצלמה איך אני יכול לדעת שזו המצלמה ולא המנגנון בחגורה באחד השרשורים כאן ראיתי שאומרים שהבעיה זו החגורה. וכמובן אשמח לקישור/יותר מידע  למצלמה/לשרשור שלך בנושא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

שמח לעדכן שקניתי 2015 אקסלוסיב עדיין מתרגל . אגב ברכב שקניתי הוחלף המסך ע"י החברה לפני שנתיים (ועל חשבונם) בהיסטורייה מצויין שהחלק הוזמן מחו"ל.

בעיה אחת כבר מצאתי התרעת סטיה מנתיב לא עובדת כשאני מנסה להפעיל את האופציה יש סימן קריאה כתום על הלחצן עצמו. אשמח אם מישהו יודע מה זה אומר . כמו כן אני לא מצליח לנגן מוזיקה דרך הUSB נותן לי הודעה מדיה לא קריה (באנגלית כמובן)

כלל לא בטוח שיש לך מצלמה, לי יש אקסלוסיב והדגם אצלי לא מגיע עם מצלמה אלא רק רדאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99078091_1099593780414694_1585297803620384768_o.thumb.jpg.fd8e9d5799b93866e265e9440074584c.jpg

איך אני אמור לדעת? מהתבוננות שיטחית נראה שיש שם מצלמה יש דרך לוודא?  זה הסימון שיש לי (קשה לראות כי צולם בלילה אבל סימן הקריאה בצבע כתום מהבהב קצת ונכבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שאין לך איזו בעיה במזגן או בפעולה של המאוורר מנוע.

אצלי המזגן מקרר טיל (גם היום, מעל 42 מעלות, מקרר טיל. גם בעמידה וגם בנסיעה עירונית).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני ממש לא מכיר את הרכב עדיף במוסך סיטרואן או שכל חשמלאי רכב אמור להסתדר עם זה. אגב הרכב עבר בדיקב וצויין שמערכת הקירור תקינה (מניח שקירור מנוע) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוודא שזה מזגניסט שיש לו ציוד לגז 1234YF ויש לו את המידע בנוגע לכמות הקרר שהרכב צריך (450 גרם במערכת רגילה, 625 במערכות שיש גם יחידה נוספת אחורית).
כמו כן לוודא שהמאוורר נכנס לעבודה (קודם כל מהירות נמוכה, ואז גבוהה לפי הצורך) יחד עם הפעלת המזגן.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

היתה לי SMAX טיטניום במשך 5 שנים. הרכב נקנה עם כ-100 אלף ק"מ ונמכר עם 190. מאוד נהנתי מהרכב.

האחזקה במשך 5 שנים עלתה לי 850 שח לחודש בממוצע וזה כולל טסט, צמיגים, מצבר וטיפולים. זה ממש לא נורא לדעתי, בניגוד לכל ההפחדות שאני רואה בפורום, אבל טיפלתי בעיקר במוסך לא מורשה דבר שחסך לי מעל 50% מהעלויות מול מוסך מורשה. העלות הסבירה הזו היא למרות שהרכב נרכש מליסינג ולמרות שהקפדתי לתקן כל דבר ברכב: הבחור שקנה ממני (והגיע במיוחד ממרחק 200 קמ ממני) אמר שחרש את כל הארץ ו-SMAX שלי היה הכי שמור.

בשנה האחרונה שלי עם הרכב, הוא התחיל לגמגם ונהיתי (לצערי) חבר של המוסכניק, ולכן החלטתי להתקדם. הבעיה הכי גדולה של הרכב זה המזגן שהוא מאוד חלש ולא מתאים לאקלים בארץ בקיץ.  

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...