Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לקנות FSD זה בעיקר תרומת כסף לטסלה ומאסק כרגע וכנראה בשנים הקרובות. מאסק מוסר נתונים מדוייקים בכל מה שקשור לביצועים של המכונית, אבל אני מעדיף להקשיב לשכנה שלי מלמטה בכל מה שקשור ללוח זמנים לנהיגה אוטונומית. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיעו כ200 פלוס טסלות (לא 120 כמו שדווח בכל המקומות, אותם מקומות אגב שדיווחו לפני שבועיים שהטסלות כבר פה וכמובן שיקרו. ולא 500 כמו שדווח בימים האחרונים).

לא יודע אם עודכן פה אתמול, טסלה שלחו אתמול לכל המזמינים הודעת מייל ובה נכתב כי המחירים שהועלו לא נוגעים לאלו שהזמינו כבר ושילמו את מלוא הסכום או שילמו דמי הזמנה של 500 שח ומחירם מובטח כפי שהיה בעת ההזמנה.

אני מחפש בנרות אתר שמביא בצורה מסודרת את כל הפיצרים שיש בטסלה מודל 3 כולל העדכוני תוכנה ולמרבה ההפתעה אני פשוט לא מצליח למצוא. רשימה פשוטה של מה יש ברכב ומה אין...

אם מישהו משיג לינק כזה, אודה לו מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eitanuch כתב:

מתוך פייסבוק. כמעט הכל בלבן..

מחליפים את הצבע כשמעדכנים תוכנה

• מצחיק 4

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, PriceDevil כתב:

לפי המקורות שלי מס' הטסלות שהגיעו במשלוח הזה - 230.

אם זו הכמות אפשר היה למסור את כולן באותו היום. כשאני קיבלתי את המכונית שלי בסוף ספטמבר 2018, בדיוק לפני שהטבת המס הפדרלית הצטמצמה לחצי, נמסרו במרכז השרות בסביבות בוסטון בסביבות 200 מכוניות ביום אחד. אם כבר יש מספרי רישוי אי אפשר פשוט לבדוק כמה טסלות רשומות בישראל ולהחסיר את ה-3 שהגיעו מזמן?

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, eladts כתב:

אם כבר יש מספרי רישוי אי אפשר פשוט לבדוק כמה טסלות רשומות בישראל ולהחסיר את ה-3 שהגיעו מזמן?

הגיעו 10 טסלות בינואר 2020 לצרכי תקינה, אבל אי אפשר עדיין להחסיר כי המאגר של משרד הרישוי עדיין לא התעדכן עם החדשות שהגיעו השבוע.

עריכה אחרונה על ידי lior_a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bobi כתב:

נראה מהתמונות שהלקח פה הוא, שאם רוצים לקבל את הרכב מהר, צריך להשאיר אותו פשוט. עם צבע לבן, בלי וו גרירה וג'אנטים רגילים.

הרבה יותר הגיוני שרוב המכוניות לבנות כי זה מה שרוב הלקוחות הזמינו. לבן הוא הצבע היחיד ללא תוספת מחיר וכמו כן זה הצבע הנפוץ ביותר למכוניות בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הולכים להוציא את המכוניות? נראה שמבצע המסירות צריך להיות מאוד מתוכנן כך שמכוניות שלא לכודות בין מכוניות אחרות ימסרו ראשונות. אחרת יהיה בלאגן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...