Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, robertf כתב:

אין פה פוסט אחד שכתבת על טסלה שהוא לא שלילי

טסלה גרמה להעלאת מודעות בעולם להנעה אלטרנטיבית. הנה משהוא חיובי. אבל למי זה יעזור?

מה הטעם למחזר טעויות של אנשים אחרים אם אני יכול לעשות שלי :) 

בחרתי לכתוב ביקורת על טסלה בגלל שלדעתי מהללים אותם בצורה מוגזמת ולא בצדק בהרבה מקרים.

על המהללים האלה אין לך ביקורת, משום מה.

אם היה לך קשה לקרוא את מה שכתבתי, אני מצטער על הסבל שגרמתי לך, אבל הייתה יכול פשוט לדלג, לא?

בכל מקרה, גם אני לא רואה טעם לכתוב על טסלה יותר.

• מצחיק 1

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 35 דקות, Alf3 כתב:

לא ברור אם התסופת תשלום 37500 שקל, על אוטופיילוט כולו או על אופציה מסויימת בתוכו?

בשלב זה תקבל את הכל וגם עדכונים, זה לא אומר שבשלב מסוים לא יהיו תוספות בתשלום. קח בחשבון שחלק מהיכולות לא תוכל לקבל כי אין לכך אישור בישראל. שים לב שהמחיר הוא לפני מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Alf3 כתב:

לא ברור אם התסופת תשלום 37500 שקל, על אוטופיילוט כולו או על אופציה מסויימת בתוכו?

אוטופילוט בסיסי, שזה אומר בקרת שיוט אדפטיבית והיגוי אוטומטי לשמירה על הנתיב, כלול במחיר הבסיסי. התוספת היא עבור חבילת Full Self-Driving שבעתיד אמורה לתת נהיגה אוטונומית מלאה וכיון כוללת מעבר נתיב אוטומטי, מעבר מחלפים אוטומטי, עצירה אוטומטית ברמזורים ותמרורי עצור וחניה אוטומטית. בחו"ל גם קיימת האפשרות לזמן את המכונית מחניה שבישראל לא מאושרת לשימוש. לדעתי האישית התוספת לא שווה את הכסף, בפרט שצריך להוסיף עליה מיסים. אני אישית משתמש הרבה בבקרת השיוט האדפטיבית אבל לא משתמש בכלל בהיגוי אוטומטי, זה מרגיש לי מוזר.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אהיה הטרול התורן. תשכחו מזה שבקרוב, או כנראה בזמן שתחזיקו ברכב, תקבלו איזשהן יכולות אוטונומיות. תשכחו מזה. זה לא יקרה.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב באתר שהמחיר אחרי מס ואפשר לעשות הזמנה. 186 אלף מחיר על הכביש.

@eladts יש לך טסלה? למה ההיגוי האוטומטי מרגיש לך "מוזר", נניח יש לי פקק של 20 דקות בנתיב אחד ללא רמזורים,

אז בגדול אפשר לשים על אוטומט ולהתעסק בדברים אחרים? לא?

וגם שאלה לגבי הטעינה של הרכב, כמה עולה להתקין עמדת טעינה? 

ראיתי בחלק מהחניות בת"א יש עמדות לרכבים חשמליים, אז בגדול אפשר לחנות שם ולהטעין חינם? איך זה עובד בדיוק הסיפור הזה עם ה"שימוש הוגן" בעמדות טעינה?

בשניה ה0:28 טסלה עוקפת מימין בניגוד לחוק.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתי לכתוב ביקורת על טסלה בגלל שלדעתי מהללים אותם בצורה מוגזמת ולא בצדק בהרבה מקרים.
על המהללים האלה אין לך ביקורת, משום מה.

זה דווקא לא נכון. אני אמנם מסכים הרבה יותר עם המהללים כפי שאתה קורא להם כי אני רואה המון חיוביות בכניסה של טסלה לארץ, ובמחירים הפנטסטיים יחסית לשוק המקומי, מאשר עם הדעה השלילית שלך שמגובה בהשוואות לא רלוונטיות לדעתי ולדעת אחרים פה. אבל אני דווקא כן ביקרתי לא מעט את אלא שסוגדים לכל מהלך של טסלה, לא מוכנים לשמוע ביקורת עליה (ויש ביקורת) וחושבים שכל אחד שיש לו משהו שלילי להגיד עליה הוא כנראה שתול/נציג של יבואן כזה או אחר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Alf3 כתב:

@eladts יש לך טסלה? למה ההיגוי האוטומטי מרגיש לך "מוזר", נניח יש לי פקק של 20 דקות בנתיב אחד ללא רמזורים,

אז בגדול אפשר לשים על אוטומט ולהתעסק בדברים אחרים? לא?

וגם שאלה לגבי הטעינה של הרכב, כמה עולה להתקין עמדת טעינה? 

ראיתי בחלק מהחניות בת"א יש עמדות לרכבים חשמליים, אז בגדול אפשר לחנות שם ולהטעין חינם? איך זה עובד בדיוק הסיפור הזה עם ה"שימוש הוגן" בעמדות טעינה?

כן, יש לי טסלה בארה"ב. לפי החוק גם בארה"ב בוודאי בישראל אסור להסיר את הידיים מההגה בזמן ניהוג אוטומטי ויש להיות מוכן בכל רגע להתערב אם המערכת טועה. זה מרגיש לי מוזר להחזיק בהגה ושהוא יסתובב מעצמו. אם מנסים לעזוב את ההגה ליותר מכמה שניות המערכת תתן התרעה ואז תתנתק תוך שהיא עוצרת את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לי טסלה בארה"ב. לפי החוק גם בארה"ב בוודאי בישראל אסור להסיר את הידיים מההגה בזמן ניהוג אוטומטי ויש להיות מוכן בכל רגע להתערב אם המערכת טועה. זה מרגיש לי מוזר להחזיק בהגה ושהוא יסתובב מעצמו. אם מנסים לעזוב את ההגה ליותר מכמה שניות המערכת תתן התרעה ואז תתנתק תוך שהיא עוצרת את הרכב.

כמה זה כמה שניות? כי ברוב הרכבים שאני מכיר זה טיפה יותר מכמה שניות. קח 330e והיא נותנת לך בין 15-30 שניות לא להחזיק את ההגה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצעתי לכבות את ההיגיון הבריא ולהוריד את העיניים מהכביש. 🙃

ולא בדיוק הבנתי מה הקשר בין ה-8 קנסות מהירות ב6 שנים למקרה?

כאילו Reckless Driving?

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטנטים כאלו אסורים לשיווק בארה"ב ואני בטוח שבישראל החוק יהיה עוד פחות אוהד אליהם. חוץ מזה, נראה שטסלה גם משתמשת במצלמה הפנימית כדי לוודא שהנהג מרוכז בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...