Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים פאביה 2017!!

ברוש18
שימו לב! השרשור הזה בן 1785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמנם בגיר הזה לא חסר פאקים, אבל בשחיקת מצמדים יש לנהג אשם תורם כבד מאוד.

גם בגיר ידני הכי אמין בעולם ניתן בקלות לשחוק קלאצ תוך 45 אלף. הכל שאלה איך אתה נוהג ועד כמה אתה מתייחס לעובדה שישנם קלאצ׳ים בגיר שאתה נוהג עליו.

ואם אתה מתכוון לכתוב שאני נציג מטעם צ׳מפיון, כדאי שתכין הוכחות לזה, כי תביעות דיבה זה באופנה היום

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות זו דוגמא לא טובה. רפידות שנגמרות אחרי 45K בנהיגה רגועה זה דיי נורמלי גם ביצרנים אחרים.

מה שיגאל ניסה להגיד זה שבניגוד לגיר אוטומטי רגיל , ב dsg7 ניתן להרוס מצמדים כמעט כמו בגיר ידני אפילו בנהיגה רגועה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה עם "לפתוח את הגיר"? כי בסטיגמה שלך משנות ה90 בגיר אוטומטי לא צריך לטפל? ברוכים הבאים ל2019, הגירים היעילים ביותר הם גירים רובוטים עם מצמדים שצריך להחליף כשהם נשחקים. זה חלק מהטיפול, לא תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת למה אמרו שצריך להחליף, היו רעשים? רעידות? התלוננת על משהו בפניהם?

אולי נוח להם להחליף אפילו שיש רעידות ממש לא מורגשות, ואפשר למשוך את זה עוד איזה 10K-20K קילומטרים.

סתם עוד שאלה, מתי החלפת רפידות בלם אם בכלל? (רק בשביל לראות כמה אתה נוהג רגוע או לא).

דרך אגב, גם אני מניסיון עם הגיר בפקקים ומתלונות של אנשים (למרות שיש לאוטו עדיין מצמדים מקוריים מ-2011) יש תהיות אם כדאי לקנות כזה עוד פעם.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כמה שכנראה מגיבים מטעם החברה!!

מגוחך . .

45,000קמ צריך לפרק גיר והם סבבה עם זה.

בכדי שלא אחטוף תביעת דיבה ,אתייחס אך ורק לדבריך .

אני עם קיה סיד 2017 (מונית) ,81000 ק''מ (כלום ושום דבר) ,יודע דבר או שניים בתחום הנהיגה וקצת בתחום המכונאות.

3 פעמים ! כן 3 ! החליפו לי מצמדים .

הרי ברור שאני האשם (בציניות) וברור שאני בפקקים נותן לרכב לנסוע ללא לחיצה על הדוושה (בציניות) ,שהרי אני לא יודע איך זה עובד.

אני אשם בפקקים ואני אשם במזג האוויר.

זה פ'סדר -התרגלתי לשמוע .

כשהייתה לי ריו 2012 מהחברה ,עם תקלת סולר בשמן ,הואשמתי בכך שאני נוהג רק בעיר ומונע פעולת רגנרציה (לא משנה שנהגתי מחוץ לעיר) ,

עכשיו אין לי ת'תופעה הזו בסיד ,עם אותה צורת נהיגה ,אבל אני אשם בתקלת מצמדים בגיר הרובוטי המחורבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בגיר רובוטי DSG לכן מצמדים ברכב כמו שלך מחזיקים כ-170 אלף ק"מ ללא שום בעיה , צריכים לפרק ולראות את הסיבה לתקלה במצמדים.

גם אנחנו בתאוריה צריכים לשרוד עד 120 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG זה גיר שצריך לדעת איך להתנהג איתו.

אני חושב שעל הצרכן לקחת בחשבון את הנושאים האלו לפני הרכישה, ואם יש לו בעיה עם זה, פשוט לא לקנות.

הפאביה דווקא רכב קל יחסית, יכול להיות שיש סיבה אחרת חוץ מהתנהגות נהג, אבל את זה צריך לבדוק בצורה מקצועית.

אם תלך לבית משפט, הדבר האחרון ששופט יעשה זה יצדיק אותך. לא נראה שתוכל להוכיח את אשמת החברה בבלאי של חלק ברכב בטח שכשאחת הסיבות לבלאי הוא התנהגות נהג בדר"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בדיוק פה כנראה יצליח במשפט כי יש תקדים במשפט של 2014 על נושא המצמדים ולמעשה הגיר נשאר אותו גיר כמו ב 2013 . אבל תביעה ייצוגית זה תהליך שלוקח כמה שנים והפקדת דמי רצינות יקרים .

ולאחרונה זכו הלקוחות בעקבות תביעה ייצוגית בנושא מותחן תזמון.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5734198

כרגע המשרד ההוא עסוק בתביעה על מנועי 1.8 ובריחת שמן....

נראה שהם מתפרנסים מצ'מפיון לא רע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו האם בפאביה ובאוקטבייה זה בדיוק אותו הגיר? יכול להיות שבפאביה זה הוורסיה הכי גרוע?

לגבי הברקס ברכב הוא מקורי!!

בכל הליין של קבוצת פולקסווגן (אאודי,סיאט,סקודה) אותו גיר dq200 7 הילוכים עם מצמדים יבשים.

בדיזלים ובדגמים עם מנועים עם הרבה מומנט (GTI VRS) גיר 6/7 הילוכים עם מצמדים רטובים

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...