Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לא נדלק לסירוגין - קיה סראטו

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין סיכוי בעולם שהלכו במכה 4 מזרקים ואף מזרק לא הלך במיוחד לאור העובדה שהתקלה חזרה או יותר נכון לא נעלמה כלל. תחחזור תחילה למוסך שהחליף את המזרקים ודרוש כספך חזרה גם אם מצריך להחזיר את המזרקים הישנים וצא משם. לגבי התקלה עצמה ניראה שמדובר באנטנה באמת כפי שרפי אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי בעולם שהלכו במכה 4 מזרקים ואף מזרק לא הלך במיוחד לאור העובדה שהתקלה חזרה או יותר נכון לא נעלמה כלל. תחחזור תחילה למוסך שהחליף את המזרקים ודרוש כספך חזרה גם אם מצריך להחזיר את המזרקים הישנים וצא משם. לגבי התקלה עצמה ניראה שמדובר באנטנה באמת כפי שרפי אומר.

לא ראיתי שהוא אומר שהוא החליף מזרקים...

אצלי זה פתר את הבעיה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי לרמי שירותי רכב, הבנתי שלפני ראשון הם לא יטפלו בזה בגלל עומס.

הייתי אצל כמה חשמלאים ומוסכניקים, כולם הפנו אותי למורשה (חסר בעלי מקצוע? לא רוצים לעבוד?)

אפשר המלצה למוסך/איש מקצוע שיוכל להחליף לי אנטנת אימבולייזר ושלא יפנה אותי למורשה?!

באזור בני ברק/תל אביב/פתח תקווה/יהוד/אור יהודה למחר בבוקר? יש חיה כזו?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי לרמי שירותי רכב, הבנתי שלפני ראשון הם לא יטפלו בזה בגלל עומס.

הייתי אצל כמה חשמלאים ומוסכניקים, כולם הפנו אותי למורשה (חסר בעלי מקצוע? לא רוצים לעבוד?)

אפשר המלצה למוסך/איש מקצוע שיוכל להחליף לי אנטנת אימבולייזר ושלא יפנה אותי למורשה?!

באזור בני ברק/תל אביב/פתח תקווה/יהוד/אור יהודה למחר בבוקר? יש חיה כזו?

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להרים טלפון לחנויות חלפים להתרשם בעניין של האנטנה המדוברת אולי תרכוש אותה אפילו בעצמך ותחליף. תן אפילו מיספר שילדה פה שנוציא לך מקט מדוייק יהיה קל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו תקלת אימבולייזר כפי שציינו קודם, יכול להיות אנטנת קליטה.

אני מחזיק גולף ישנה והייתה לי תקלה דומה רצו על החלפת כל המערכת 2000 שקל.

מסתבר שבחו״ל יש אנשים שיודעים לבטל את האימובילייזר אז שלחתי את מחשב הרכב וביצעו לי immo off סהכ עלה 100$ כולל משלוח.

לי באופן אישי זה השתלם כי מדובר ברכב ישן שהאכיל אותי כבר מלא תקלות.

זה הופך את הרכב לגנוב יותר אז לשיקולך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל, תקלות אימובלייזר "מקפיצות" קודי תקלה שסורק מקורי אמור לגלות, האם עשו בדיקה עם סורק מקורי או כזה שיודע לקרוא תקלות בצורה מלאה?

זה יכול לתת כוון טוב יותר על מקור התקלה.

מה שבטוח שחיישן חמצן או מזרקים לא עושים תקלה אקראית של התנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה שהרכב לא מניע תבדוק אם מגיע מתח למשאבת דלק תוך כדי נסיונות ההנעה - אתה אמור לראות לראות באזור 12 וולט. תבדוק על המגעים של הקונקטור.

אם לא מגיע מתח תבדוק את הממסר של משאבת הדלק - יש סיכוי שהוא עובד גבולי - פעם עובד ופעם לא. תחליף לממסר אחר מפונקציה שלא חשובה להנעה (מזגן, צופר, אורות, משהו כזה) ותנסה להניע שוב.

אם מגיע מתח למשאבה, אז אם יש לך מזל (אם יש ברכב הזה פילטר דלק) ייתכן שצריך פשוט להחליף/לנקות פילטר דלק. אם לא עוזר, אז צריך לשפץ/להחליף משאבת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מגיע מתח למשאבה, אז אם יש לך מזל (אם יש ברכב הזה פילטר דלק) ייתכן שצריך פשוט להחליף/לנקות פילטר דלק. אם לא עוזר, אז צריך לשפץ/להחליף משאבת דלק.

1. באילו רכבים אין פילטר דלק?

2. באילו רכבים ישנו םילטר דלק שניתן לניקוי?

3. באיזה תסריט פילטר דלק סתום ימנע הנעה אבל יאפשר פעולה תקינה של הרכב לאחר הנעה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להרים טלפון לחנויות חלפים להתרשם בעניין של האנטנה המדוברת אולי תרכוש אותה אפילו בעצמך ותחליף. תן אפילו מיספר שילדה פה שנוציא לך מקט מדוייק יהיה קל יותר.

ידיברתי עם יונדאישופ, רוצים 650 שח, נראה לי טיפה יקר.

מספר שלדה: KNAFE227395590939, אולי אזמין מחו"ל ואחסוך כסף.

עריכה: ואם אפשר איזשהו קישור לאתר שניתן להזמין ממנו (כולל איביי ושות') זה יהיה אחלה :)

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Shaike.Zam

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. חפש בkoraps

עריכה:

בקוראפס זה 20 דולר עם המשלוח, אותו דבר בדיוק כמו באיביי.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...