Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב אתם ממליצים ב13-20 אלף שח?

Ora33
שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב 13-20

גודל רכב - קטן עד בינוני

גיר - רישיון מוגבל לאוטו'

דרישות-רכב אמין שמתאים לבחור צעיר בן 25.

שהייתי צעיר יותר המלצתם לי על פיאט פונטו ספייס גיר רציף שכול פעם אנשים אמרו לי "למה קנית פיאט ??",עניתי"גיר רציף מיוצר ביפן וcarsfourm המליצו. היה אחלה רכב לא עשה בעיות.

שהחזקתי במשך שנה והייתי מאוד מרוצה. עכשיו 6 שנים אחרי יש עוד איזה רכב שאתם ממליצים?

רוצה רכב אמין כמה שפחות התעסקיות בבעיות של מנוע מים שמן כי אני לא מבין בדברים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו סיריון.

אימפרזה גבר אימפרזה.

אין שום ערך להמלצות אם לא תסבירו למה סיריון או אימפרזה, שהן בת'כלס שתי מכוניות שונות מאוד, אז למי להאמין?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לסיריון הצורה שלה קצת נשית..

האימפרזה בובה של רכב טיפולים זולים, מאוד מאוד מאוווודדד אמינה כפי שהוא ביקש הבעיה היחידה היא הדלק אבל זה משתלם אם מסתכלים על אחזקה כוללת

והיא פשוט יפה :inlove::inlove:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שיש לך אימפרזה?

אגב, היא בהחלט רכב מצויין. אבל גם אלמרה, סיביק וקורולה עונות על הדרישה של פות"ש, והקורולה גם מאוד מבוקשת כך שלא תהיה בעיה למכור אותה בעתיד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להסתדר עם הנסיעה בסיריון לדעתי היא תתן לך תמורה טובה.

אם אתה צריך משהו קצת יותר גדול לדעתי מזדה 3 תהיה עדיפה על האימפרזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישה היא לרכב בינוני לא ברורו אם משפחתית זה בינוני אצל פותח השירשור.

הייתי בודק מזדה 2 ברמת איבזור דינמיק, לעומת אקטיב שהיא הפופולרית הדינמיק לא רק מאובזרת יותר אלא בעלת 6 כריות אוויר לעומת 2, אמינה ובנוסף זריזה.

פורד פיאטסה עם מנוע 1.4 בעלת 7 כריות אוויר ואיכות חומרים עדיפה לעומת המתחרות באותם שנים, מנוע רגיש עצל אבל אם הפונטו הייתה לך בסדר לדעתי גם הפיאסטה תהיה בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורו אם משפחתית זה בינוני אצל פותח השירשור.

lk

השאלה אם הוא אמריקאי או אירופאי [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לסיריון הצורה שלה קצת נשית..

האימפרזה בובה של רכב טיפולים זולים, מאוד מאוד מאוווודדד אמינה כפי שהוא ביקש הבעיה היחידה היא הדלק אבל זה משתלם אם מסתכלים על אחזקה כוללת

והיא פשוט יפה :inlove::inlove:

לאח שלי יש סיריון והיא לא נשית- יצאה לרכב סטיגמה לרכב של נשים,הרכב עם מנוע צנום 1.3 אבל זריז וחסכוני מאוד,הרכב אמין סה"כ ופרט לעניין הגה חשמלי שצריך לשים לב אין מחלות מיוחדות.

אימפרזה? הרכב אולי אמין אבל לא הכי יפה, רכב בינוני עם ביצועים בינוניים.

הכל תלוי בצרכים- אם סופר מיני מספיקה- אפשר לקנות סיריון 2008-9 בתקציב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל שלא פירטתי לגבי הסיריון אך כפי שנאמר מעלי, הסיריון זריזה, אמינה מאוד (מנוע מבית טויוטה אם אינני טועה) וחסכונית להפליא.

הדבר המפתיע בה היא תחושת המרווח שקיימת בה הודות למבנה הייחודי שלה.

נשית ? עניין של טעם, לי היא לא מרגישה נשית כלל.

לסיכום, רכב עם תמורה גבוהה ביחס למחיר.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיריון אפשר לאפס את הקילומטראז? אך אני יודע עם רכב שראיתי לא זייפו בו את הקילומטראז אם הוא נראה too good to be true?

שווה לשלם לבדיקת רכב ברכבים של 20 אלף קילומטראז? תמיד ימצאו משהוא לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...